پذیرش دانشجوی معماری در دانشگاه آزاد فومن و شفت

وی با بیان اینکه تمام شرایط آموزشی در این دانشگاه رعایت شده است، اذعان داشت: کار اجرایی این دانشگاه آغاز شده و مرحله خاک‌برداری و شن‌ریزی به اتمام رسیده و کار آزمایش خاک نیز در دست انجام است که پس از اعلام نتیجه این آزمایش اطلاعات فنی و مهندسی زمین صورت می‌گیرد و طبق این اطلاعات نقشه‌های ساختمان با توجه به وضعیت زمین و منطقه طراحی می‌شود.
فرخ‌بخت، مدت زمان ساخت ساختمان دانشگاه آزاد فومن و شفت را دو سال پیش‌بینی کرد و گفت: این دانشگاه در دو فاز ساخته می‌شود که پیش‌بینی می‌شود فاز نخست آن در مدت دو سال در پنج هزار متر مربع به اتمام برسد.
وی، مجموع سایت مذکور را 15 هزار متر مربع عنوان کرد و ابراز داشت: این مقدار برای فضای آموزشی، اداری، ورزشی و دانشجویی برنامه‌ریزی شده است.
رئیس دانشگاه فومن و شفت، نقش دانشگاه آزاد را در توسعه شهرها غیر قابل انکار دانست و بیان داشت: دانشگاه آزاد در بسیاری از مناطق با حضور خود موجب توسعه آن منطقه شده است و اگر چه گیلان با طبیعت خود به نوعی زیبایی و آبادانی را به همه هدیه می‌دهد اما برخی از مناطق با راه‌اندازی دانشگاه رونق یافته است.
وی تصریح کرد: تمام تلاش ما این است که با توسعه فضای آموزشی دانشگاه علاوه بر اینکه برای رفاه دانشجویان فضای خوبی بسازیم موجب رونق شهر و استان خود نیز باشیم.
فرخ‌بخت به پذیرش دانشجوی بدون آزمون در دانشگاه آزاد فومن و شفت اشاره کرد و یادآور شد: از اقدام‌های دیگر این دانشگاه پذیرش بدون آزمون دانشجویان است و دانشگاه آزاد فومن و شفت توانسته است مجوز پذیرش دانشجوی بدون آزمون را بگیرد.
وی افزود: این دانشگاه از بهمن امسال در رشته مهندسی معماری دانشجو می‌گیرد و از ابتدای اطلاع‌رسانی با استقبال بسیار خوب دانشجویان مواجه شده‌ایم و توانسته‌ایم از دانشجویان زیادی ثبت‌نام به عمل آوریم.

منبع : خبرگزاری فارس

/ 0 نظر / 6 بازدید