بازدید 212 هزار گردشگر نوروزی از ماسوله

شهردار ماسوله خبر داد
بازدید 212 هزار گردشگر نوروزی از ماسوله

خبرگزاری فارس: شهردار ماسوله از بازدید بالغ بر 212 هزار نفر گردشگر داخلی و خارجی نوروزی از این شهرک تاریخی خبر داد.

یحیی یوسف‌پور امروز در گفت‌وگو با خبرنگار فارس در فومن با اشاره به استقبال زیاد مسافران و گردشگران از شهرک تاریخی ماسوله اظهار داشت: با توجه به اینکه نوروز امسال در منطقه کوهستانی ماسوله با برودت هوا و برف مواجه بودیم اما مسافران زیادی از ماسوله دیدن کردند.

وی از افزایش ورود مسافران و گردشگران نوروزی به ماسوله خبر داد و بیان کرد: در تعطیلات نوروزی 212 هزار گردشگر از ماسوله دیدن کردند که نسبت به مدت مشابه سال گذشته 11 درصد افزایش داشته است.

شهردار ماسوله اذعان کرد: ماسوله به‌عنوان شهرک گردشگری جهانی و قطب گردشگری استان هر ساله با ورود و تقاضای روز‌افزون گردشگران مواجه بوده بنابراین توجه و سرمایه‌گذاری بخش خصوصی با توجه به گستردگی موضوع بسیار موثر و حائز اهمیت است.

وی، با بیان اینکه نوروز امسال 60 مسافرکاشانه برای مسافران تدارک دیده شده بود، تصریح کرد: دو مهمانپذیر و چهار سفره‌خانه نیز برای پذیرایی از مسافران نوروزی آماده بود.

یوسف‌پور بافت تاریخی و منحصر به‌فرد ماسوله را یکی از جاذبه‌های بسیار دیدنی این شهرک تاریخی ذکر کرد و افزود: شهرک تاریخی ماسوله با قدمتی حدود 800 ساله در 30 کیلومتری شهر فومن و در بین کوه و درختان جنگلی قرار دارد.

وی از توزیع بالغ بر 20 هزار بروشور گردشگری بین مسافران نوروزی خبر داد و بیان داشت: بروشورهای مذکور توسط شهرداری ماسوله برای معرفی بهتر و بیشتر این منطقه گردشگری در ایام نوروز در اختیار مسافران قرار گرفته است.

منبع : خبرگزاری فارس

گردآونده : وبلاگ نصیرمحله

/ 0 نظر / 6 بازدید