آشنایی با روستای جنگسرای چابکسر

در سالهای اخیر سرمایه گذاری زیادی در این روستا شده است، امید است در سالهای آتی سرمایه گذاران بیشتری را جذب نماید.این روستا به دلیل قرار گرفتن در دامنه کوه چشم انداز بسیار زیبایی دارد و شهر چابکسر و مناطق اطراف که در پایین دست قرار دارند به راحتی قابل مشاهده است.روستای جنگسرا دارای مردمان مهمان نوازی است که با آغوش گرم پذیرای هموطنان عزیز از سراسر کشور میباشند. اینجانب به نمایندگی از مردم جنگسرا شما را به دیدن این منطقه بکر و زیبا دعوت می نمایم. امید است در دامن طبیعت به شما و خانواده محترمتان خوش بگذرد.

تصاویری از روستای جنگسرا

منبع : وبلاک روستای جنگسرا

/ 2 نظر / 10 بازدید
مهرشاد قرباندوست

سلام مهدی پور عزیز. مطلب " سیاگالش" شما را با ذکر منبع در خبرگزاری پانا- سرویس استانها با عنوان" سیا گالش، مردی با ده متر قد، سبیل های دراز و شخصیتی دوست داشتنی" کار کردم. البته با اجازه شما. نشانی خبرگزاری پانا www.pana.ir است. در سرویس استانها مطلب خودتون رو ببینید.

محمد رضا مددي

خيلي كم اتفاق ميافته خداوند همه زيبائيها را جمع كنه يكجا بده به يه جاي كوچيك اما اين مسئله تو روستاي زيباي جنگسرا اتفاق افتاده بهترين مكان زيباترين روستا و بهترين جنگل و از همه اينها بيشتر بهترين مردم را هم جنگسرا داره براي خودشون و روستاشون آرزوي موفقيت دارم دوستتون دارم