اعضای ستاد انتخابات گیلان منصوب شدند

مهدی سعادتی" استاندار گیلان، اعضا و مسئولان کمیته های ستاد انتخابات استان در نهمین دوره انتخابات مجلس شورای اسلامی را منصوب کرد.

به گزارش شمال نیوز به نقل از مهر، در این احکام جداگانه غلامعلی رضوانی معاون سیاسی و امنیتی استانداری به عنوان رئیس ستاد انتخابات استان، کبری مهرورز مدیرکل سیاسی و انتخابات استانداری به عنوان جانشین و دبیر ستاد انتخابات منصوب شدند.

سعادتی در این احکام جداگانه خطاب به رئیس ستاد انتخابات و جانشین وی تأکید کرد: با استعانت از خداوند منان و بهره برداری از تمامی امکانات، نیروهای استانداری و همکاری همه مسئولان و مدیران دستگاههای دولتی و وابسته به دولت در اجرای قانون انتخابات و برگزاری این انتخابات مهم و سرنوشت ساز در کمال صحت و سلامت و با رعایت اصل امانتداری در حفظ و صیانت از آرای مردم شریف استان موفق و موید باشید.

همچنین بر اساس احکام جداگانه استاندار گیلان محمد حسین صبوری معاون اداره کل سیاسی و انتخابات استانداری به عنوان عضو و مسئول کمیته آموزش ستاد انتخابات، میثاق بکیان سرپرست اداره کل فن آوری اطلاعات استانداری به عنوان عضو و مسئول کمیته ی فن آوری اطلاعات و IT ، فردین مهرابیان رئیس اداره روابط عمومی و امور بین الملل استانداری به عنوان عضو و مسئول کمیته تبلیغات و اطلاع رسانی ستاد انتخابات منصوب شدند.

ایرج عاشوری سرپرست اداره کل اداری مالی استانداری به عنوان مسئول کمیته تدارکات و پشتیبانی ستاد انتخابات استان، یعقوب جمالی مدیر کل امنیتی و انتظامی استانداری به عنوان عضو و مسئول کمیته امنیت ستاد انتخابات، علی شریفی نیک مشاور استاندار و مدیر حراست استانداری به عنوان عضو و مسئول کمیته حفاظت ستاد انتخابات استان، طهمورث عموپور به عنوان عضو و مسئول کمیته سیاسی ستاد انتخابات استان و احترام پورباقر به عنوان مسئول دبیرخانه ستاد انتخابات استان منصوب شدند.

/ 0 نظر / 7 بازدید