دستگیری زن حامل شیشه در رشت

رئیس پلیس مبارزه با مواد مخدر گیلان از دستگیری یک زن توزیع کننده با بیش از سه کیلوگرم ماده مخدر صنعتی شیشه در رشت خبر داد.

محمد حسین واثق کارگرنیا  در گفت‌وگو با خبرنگار فارس در رشت با اشاره به کشف مواد مخدر و  دستگیری عامل آن در این شهر، اظهار داشت: گروه‌های عملیات ویژه پلیس مبارزه با مواد مخدر با گزارش مردمی مبنی بر تهیه و توزیع مواد مخدر توسط خانمی به هویت معلوم، رسیدگی به این موضوع را در دستور کار خود قرار دادند.

رئیس مبارزه با مواد مخدر گیلان، ادامه داد: ماموران عملیات ویژه پلیس پس از  کنترل و مراقبت‌های  پلیسی نامحسوس از صحت موضوع اطمینان حاصل کردند و این متهم را در حین انتقال مواد با یک دستگاه خودروی مسافری عمومی در محور ورودی رشت دستگیر کردند.

به گفته وی، ماموران پلیس در بازرسی از وسایل همراه این زن مقدار سه کیلو و 300 گرم مواد مخدر از نوع شیشه را کشف و ضبط کردند و متهم دستگیر شده با تشکیل پرونده و مواد مکشوفه برای سیر مراحل قانونی تحویل محاکم قضایی شد.

واثق کارگرنیا درباره نحوه برخورد پلیس با توزیع کنندگان مواد مخدر اذعان داشت: بزهکاران در هر پوشش و لباسی که باشند توانایی گریز از اعمال قانون را ندارند و پلیس با هوشیاری و شدت تمام آمادگی مقابله با هرگونه ناهنجاری را دارد.

وی، دستگیری عامل فروش، تکثیر عکس و فیلم غیر مجاز و کشف 5 هزار و 300 حلقه سی‌دی‌ غیر مجاز در رشت را از جمله دیگر اقدام‌های ذکر کرد.
این مسئول افزود: در پی گزارش‌های مردمی مبنی بر عرضه و تکثیر فیلم و تصاویر غیر مجاز توسط فردی به نام حمید در سطح شهرستان رشت، موضوع با توجه به حساسیت ویژه در دستور کار ماموران انتظامی قرار گرفت.

واثق کارگرنیا اظهار داشت: گروه‌های عملیاتی کلانتری 14 در این راستا با تحقیقات نامحسوس پلیسی ضمن شناسایی محل دقیق تکثیر این سی‌دی‌ها، با هماهنگی مقام قضایی منزل این متهم بازرسی کردند.
وی افزود: گروه‌های عملیاتی پلیس در این بازرسی موفق به کشف بیش از 5 هزار حلقه سی‌دی غیر مجاز، یک دستگاه پرینتر رنگی، یک دستگاه لپ‌تاب یک کیس رایانه به همراه هفت دستگاه دی‌وی‌دی رایتر و بیش از 10 هزار عکس مبتذل شدند.

این مسئول، با اشاره به اینکه این متهم با تشکیل پرونده برای سیر مراحل قانونی به مقام قضایی معرفی شد، از مردم شهرستان رشت خواست تا در صورت آگاهی از هرگونه ناهنجاری مراتب را سریعاً به مرکز فوریت‌های پلیسی 110 اطلاع دهند.

منبع : گیلان نیوز

/ 0 نظر / 11 بازدید