مردم مراقب ارزش رأی خود باشند

کاندیدای منتخب جبهه متحد اصولگرایان گیلان در فومن و شفت:
مردم مراقب ارزش رأی خود باشند

خبرگزاری فارس: کاندیدای منتخب جبهه متحد اصولگرایان گیلان در فومن و شفت گفت: مردم باید مراقب ارزش رأی خود باشند و از آن حفاظت کنند

به گزارش خبرگزاری فارس از فومن خلیل بهروزی‌فر در جمع مردم این شهرستان با بیان اینکه انتخاب مردم تعیین‌کننده سرنوشت شهر و کشورشان است اظهار داشت: مردم با انتخاب خود آینده فرزندان و جامعه را تعیین می‌کنند و باید در انتخاب خود دقت لازم را داشته باشند تا دچار خسارت و ضرر نشوند.

وی با بیان اینکه انتخابات مجلس نهم از حساسیت خاصی برخوردار است افزود: این همه شور و شعفی که بین مردم دیده می‌شود بیانگر حساسیت انتخابات است که مسئولان انتخابات مانند شورای تامین، هیئت نظارت و اجرایی بستر حضور مردم در فضای آرام و قانونمند را فراهم کرده‌اند تا با آرامش و امنیت کامل بتوانند پای صندوق‌های رأی حاضر شوند و به افراد مورد اعتماد خود رأی دهند.

کاندیدای مورد حمایت جبهه متحد اصولگرایان گیلان در فومن و شفت، هدف اصلی حضور خود در عرصه انتخابات را ایجاد اتحاد و انسجام بین اقشار مختلف این منطقه اعلام کرد و گفت: ایجاد اتحاد، همدلی، اخوت و انسجام بین اقشار مردم از مهم‌ترین اهداف حضورم در انتخابات است و ملت ایران نباید فراموش کنند که مهم‌ترین رمز پیروزی انقلاب اسلامی وحدت بوده است و امام راحل نیز در خطابه و توصیه‌های خود به اقشار مختلف مردم به همبستگی و وحدت تاکید داشته‌اند که باید به دنبال وحدت باشیم و آن را در جامعه خود عملی کنیم.

وی با اشاره به اینکه دشمن از اتحاد و وحدت ملت ایران می‌هراسد افزود: در هر توطئه‌ای که دشمن اتحاد و همبستگی ملت ایران را دیده در اجرای اهداف خود ناکام مانده است که در انتخابات مجلس نهم نیز ملت ایران با حضور گسترده خود در پای صندوق‌های رأی حاضر می‌شوند و فرد اصلح را انتخاب می‌کنند.

بهروزی‌فر به ایجاد اختلاف و نفاق بین قوم‌ها و گویش‌ها در دوره انتخابات گذشته در منطقه فومن انتقاد کرد و ابراز داشت: در دوره‌های گذشته انتخابات مجلس عده‌ای از کاندیداها بین قوم‌ها و گویش‌ها تفرقه ایجاد کردند و از این تبعیض و تفرقه به نفع خود سود بردند که این در شأن ملت ایران نیست.

وی متذکر شد: عده‌ای برای اینکه بتوانند به جایگاه و مسند نمایندگی مجلس برسند بین گیلک زبان و تالش زبان تفرقه ایجاد کردند و در حرکت‌ها و صحبت‌هایی که داشتند به گیلک‌زبان‌ها تهمت و به تالش‌زبان‌ها اهانت کردند و عملا بین این دو قوم در فومن و شفت اسباب نفاق فراهم شد.

این داوطلب نمایندگی در فومن و شفت، با تصریح بر اینکه ملت ایران تربیت شده مکتب اسلام است خاطر نشان کرد: مکتب اسلام محور وحدت و انسجام و اتحاد است و هر کسی که در این مکتب تربیت یابد باید در کنار دیگران قرار گیرد نه اینکه خود را برتر از دیگری بداند و به هموطن خود فخر بفروشد چرا که خداوند به اتحاد و انسجام تاکید دارد.

وی افزود: ابزار ناصحیح و ناصواب اختلاف در مکتب اسلام جایگاهی ندارد و در نزد مردم نیز مضموم واقع شده است و کسانی که برای رسیدن به سنگر مقدس مجلس از این روش‌های نادرست استفاده کنند راه به جایی نمی‌برند و مورد تایید مردم قرار نمی‌گیرند.

بهروزی‌فر، جوسازی تبلیغاتی عده‌ای از کاندیداهای این حوزه انتخابیه را تاسف‌بار خواند و تصریح کرد: در گزارشات مردمی که به ما رسیده عده‌ای از کاندیداها در روستاها به توزیع اقلام می‌پردازند و یا اینکه مردم را تهدید می‌کنند که اگر به آنان رأی ندهند پس از انتخابات با آنها برخورد می‌شود.

وی ادامه داد: تکیه‌گاه بنده به مردم فومن و شفت است و به واسطه همین تکیه‌گاه توکل بر خدا دارم و به ائمه اطهار توسل کرده‌ام تا در عرصه انتخابات شرمنده مردم نباشم.

کاندیدای منتخب جبهه متحد اصولگرایان گیلان با اشاره به اینکه کسانی که تکیه‌گاه آنها پول است در سنگر مجلس به دفاع از حقوق مردم هیچ گامی برنمی‌دارند خاطر نشان کرد: اینگونه نمایندگان حقوق ملت را معامله می‌کنند.

وی با تاکید بر اینکه کاندیدای مجلس باید صداقت و پاکی خود را به مردم ثابت کند افزود: با مردم باید صادق، امین و خدا ترس بود و کسی که می‌خواهد در جایگاه مجلس قرار گیرد باید صداقت خود را به مردم نشان دهد و در این حالت است که مورد اعتماد مردم قرار می‌گیرد و لطف خداوند نیز شامل حال آنان شده و راه‌های سربلندی برایش باز می‌شود.

بهروزی‌فر بیان کرد: مشکلات و کمبودهای بسیاری وجود دارد که بسیاری از آنان به برکت انقلاب اسلامی برطرف شده و پس از این نیز با همدلی مردم و تلاش مضاعف دلسوزان نظام برطرف می‌شود.

وی پخش شب‌نامه‌ها در سطح منطقه را چراغ قرمزی برای هوشیاری مردم دانست و یادآور شد: در فضای کنونی شب‌نامه‌هایی به تایید افرادی خاص و در تخریب کاندیداهای دیگر با شایعات زیاد در منطقه پخش می‌شود اما هر کدام از مردم باید مراقب ارزش رأی خود باشند و تا شب انتخابات از ارزش رأی خود حفاظت کنند تا سودجویان و فرصت‌طلبان نتوانند به شیوه‌های مختلف افکار مردم را منحرف کنند.

این کاندیدا مردم را به هوشیاری و دانایی دعوت کرد و اذعان داشت: آگاهی و دانایی مردم اینگونه بی‌بصیرتی‌ها را خنثی می‌کند.

/ 0 نظر / 4 بازدید