آخرین شنیده‌های انتخاباتی /کوتاه از مردم به مسئولین

حضور کاندیدای برجسته‌ی فومن و شفت در سطح مساجد دیدنی است .
ـ با آغاز ماه محرم و پررونق شدن مساجد، حضور کاندیدای برجسته‌ی فومن و شفت در سطح مساجد دیدنی است البته این حضورها بازخوردهای گوناگونی بین مردم دارد ، بطور مثال یک از کاندیدا و مورد کم لطفی حاضرین قرار می‌گیرد وقتی جویای علت می‌شویم . مردم می‌گویند که وی در هشت سال وکالتش چه کاری کرده که دوباره وارد این کارزار شده ، آیا وی می‌تواند پاسخگوی ۳۴% مردم تحت پوشش کمیته امداد شهرستانهای شفت وفومن یاشد؟ آیا وی می‌تواند جوابگوی بیکاری بجا مانده از سنوات گذشته که حدود ۳۴۰۰۰ نفر از جوانان تحصیلکرده را خانه‌نشین کرده باشد ؟ …..
یا عدم حضور نماینده فعلی در مساجد ، شاید ایشان بخاطره نیامدنش در طول دوران نمایندگی ازمردم خجالت می‌کشد و خود احتمال عدم اقبال مردمی را می‌دهد .
اما دراین بین فقط حضور برادران خاکسار است که با استقبال جوانان منطقه روبه روست…

بالاخره رئیس آموزش و پرورش فومن چه کسی خواهد بود ؟
ـ پافشاری رئیس سازمان آموزش وپرورش استان گیلان مبنی بر نزدن حکم برای معرفی شدگان از جناح نماینده که برخی از آنها را منتصب به ستاد میرحسن موسوی می‌دانند درنوع خود جالب و قابل بررسی است ، همین امر سبب شده که با وجود اینکه حدود ۳ ماه از سال تحصیلی جدید گذشته هنوز آموزش و پرورش فومن بلاتصدی مانده است….

بعضی از کاندیدها برای اینکه رضایت جوانان را جلب کنند عده‌ای را مأمور نموده که به بعضی از جوانان از ۵۰ تا ۲۰۰ هزار تومان کمک نقدی شود، راستی نرخ رأی چقدر خواهد بود ؟

ـ با توجه به تبلیغات فراوان و دعوتنامه‌ها و پیامک‌های ارسالی حضور چهره‌های سیاسی و مردم در مراسم سالگرد فرزند یکی از کاندیدا کمتر از پیش به چشم می‌خورد؟

ـ شنیده شده که یکی از کاندیده‌ها که در زمان نمایندگی مجلس برای مهاجرانی (ازسران فتنه) در سطح شفت و فومن پرده زده بود و در انتخابات دوره هشتم ریاست جمهوری مدافع آقای هاشمی رفسنجانی بود و در دوره نهم به طور غیر مستقیم از میر حسین موسوی حمایت کرده امروز مدعی نامزدی از جبهه‌ی اصولگرایان می‌باشد.

ـ شنیده‌ها حکایت از آن دارد ۲ تن از کاندیدای برجسته‌ی فومنات در راستای اختلاس سه هزار میلیاردی به برخی از مراجع ذی‌صلاح فرا خوانده شدن و پاسخگو شده‌اند

کوتاه از مردم به مسئولین
ـ مردم شالده از توابع شهرستان شفت معترض به آسفالت نشدن جاده ارتباطی محله‌یشان به شفت می‌باشند.

ـ قابل توجه مسئولین شهرستانهای شفت بخصوص فرماندار جوان این شهرستان پیرده که در ۵۰۰ متری شهر شفت می‌باشد فاقد جاده مناسب آسفالته می‌باشد.

ـ روستاهای للکام و علیسرا فومن هنوز ازموحبت گاز بی بهره اند این درحالی است که این روستاها مابین روستاهای رودبارچهره و کردآباد قرار گرفته اند که گاز دارند و فاصله‌ی چندانی با لوله‌ی گاز ندارد ، نبود نفت و گاز مایع مردم این محلات را با مشکل جدی روبرو کرده است .

ـ عده‌ای از مهندسین و صاحب نظران فومنی نگران استحکام زیرساخت مسکن مهر در حال ساخت کرآباد فومن می‌باشند .

ـ جوانان مشتاق کشتی از نبود امکانات ورزشی رنج می‌برند . راستی خبر دارید تیم نونهالان شهرداری فومن برای رسیدن به لیگ مشکل مالی و کمبود امکانات و پشتیبانی مواجه هستند چرا مسئولین شهرستان و نماینده مجلس در این خصوص اقدامی نمی کنند.

ـ با توجه به سابقه‌ی چند قرن صنایع دستی فومنات وام مشاغل خانگی به آن تعلق نمی‌گیرد . پس این وام به چه کسانی تعلق می‌گیرد؟ مسئولین جهاد شهرستانهای فومن و شفت تمهیدات لازم را به خرج دهند .

منبع : شیون نیوز

/ 0 نظر / 5 بازدید