اصلاح‌طلبان مقبولیتی بین مردم ندارند

یارحسینی، به جمله‌ای از نصایح لقمان حکیم اشاره کرد و گفت: لقمان می‌فرماید «با علما بحث نکنید و چانه نزنید»، بنابر این اینگونه رفتارها مذموم و ناپسند و حتی به ضرر انقلاب اسلامی است چراکه مسیرهای فراوانی برای بیان مطلب در این زمینه موجود است و چه لزومی دارد که از ابزار رسانه‌ای که خوراک تبلیغاتی برای دشمن را مهیا می‌کند استفاده شود.

وی، با بیان اینکه رسانه‌های مجازی و روزنامه محل بیان اغراض شخصی نیست، خاطرنشان کرد: نباید دعواها و نزاع‌های خصوصی به متن جامعه آورده شود و طرح هر مسئله حتی اگر خلاف واقع باشد نیز نمی‌توان در رسانه عمومی مطرح کرد زیرا باید منافع و مصالح نظام را در پیش گرفت و آنهایی که این مسائل را گاهی در رسانه‌ها درج می‌کنند مگر نخوانده‌اند که احکام اولیه و ثانویه در اسلام داریم و گاهی مسائل اصلی بنا به مصلحت کشور ساکت و صامت می‌ماند و در قرآن کریم آیات بسیاری به «وحدت» سفارش شده و حضرت امام (ره) و مقام معظم رهبری بارها به وحدت و انسجام توصیه کرده‌اند و سفارشات قرآن کریم و رهبران آسمانی، انبیا، اولیا و اوصیا و امام(ره) و رهبری درباره وحدت به نیروهای خودی است نه غیرخودی.

این فعال سیاسی، با تاکید بر اینکه قلم وامدار کسی نیست، ابراز داشت: طبق وظیفه دینی و شرعی و انقلابی به همه توصیه به حفظ وحدت می‌شود.

وی، تخریب چهره‌های سیاسی و نمایندگان فعلی مجلس در برخی رسانه‌های مجازی استان را عملی نکوهیده خواند و بیان داشت: اینگونه رسانه‌های مجازی نگران عدم حضور اصلاح‌طلبان در انتخابات هستند و حتی حضور مردم در صحنه سیاسی انتخابات را منوط به نقش اساسی اصلاح‌طلبان دانسته‌اند در حالی که رسانه‌های بیگانه نیز گاهی دچار چنین تحلیل‌های غلطی می‌شوند.

یارحسینی، افزود: آنچه موجب حضور مردم در بیش از 30 انتخابات شده، انگیزه دینی است که از درون مردم می‌جوشد و به طور مثال حضور یکپارچه مردم در راهپیمایی 9 دی 88 علیه فتنه‌گران یک امر دولتی نبود بلکه همان ایمان و معنویت درونی بود که مردم را مکلف کرد تا پای جان از اسلام و نظام مقدس الهی دفاع کنند و بیگانگان چون مفهوم ایمان و امام (ره) را نمی‌فهمند  تحلیل مادی ارائه می‌کنند و مسئله بعدی اینکه اصلاح‌طلبان ظاهراً انتخابات را تحریم کرده‌اند زیرا می‌دانند در بین مردم جایگاهی ندارند بنابراین با عناوین دیگر مهره‌های خود را به صحنه انتخابات اعزام کرده‌اند و آنان مهره‌های خود را در پوشش مستقل و سفید حمایت می‌کنند زیرا اصلاح‌طلبان در دوره حاکمیت خود حادثه‌های تلخ زیادی برای کشور آفریدند و قصد براندازی این نظام الهی را داشتند و حتی در دو فتنه 87 و 88 در دو دهه به منظور سقوط نظام تدارک دیده شده بود که ناکام ماندند.

یارحسینی با بیان اینکه این جمعیت مستحیل و منحرف با دشمنان اسلام همکاری، مشارکت و مشایعت و متابعت دارند، خاطرنشان کرد: مواضع برخی از رسانه‌های مجازی ناخواسته زمینه‌سازی توطئه، تفرقه، تخریب شخصیت‌ها و ... است که اینگونه اقدام‌ها  به معنای تخریب نیروهای خودی لطمه به نظام اسلامی و استان است. وی، ایجاد تفرقه، هدر رفتن نیروها و انرژی و عقب ماندن طرح‌ها و برنامه‌ها و پروژه‌های استان را از عوامل تخریب در برخی رسانه‌های مجازی استان نامید و یادآور شد: این کار فرصت را به دست ضد انقلاب و افراد فرصت‌طلب می‌دهد.

این فعال سیاسی، با تصریح بر اینکه توهین به شخصیت‌های سیاسی و مطرح استان در برخی از رسانه‌های مجازی به حضور حداکثری مردم در پای صندوق‌های رأی لطمه می‌رساند، اذعان داشت: دامن زدن به اختلافات و ایجاد تشتت و تفرقه خوراک تبلیغاتی برای دشمن را فراهم می‌کند و به انتخابات آسیب می‌زند زیرا از آرزوهای دشمن درگیری و اختلاف بین خودی‌ها و رکود و رخوت در انتخابات سرنوشت ساز است.

 وی متذکر شد: حضور حداکثری مردم در انتخابات علاوه بر تحکیم و توسعه نظام، تبلیغات و توطئه دشمنان را ابتر می‌کند بنابراین باید با هم باشیم.

/ 0 نظر / 5 بازدید