برکناری 2 عضو بازرسی انتخابات گیلان

غلامعلی رضوانی عصر امروز در همایش توجیهی داوطلبان نهمین دوره انتخابات مجلس شورای اسلامی و روسای ستاد مرکزی داوطلبان گیلان با تاکید بر رعایت انصاف و قانون توسط ناظران انتخابات اظهار داشت: فرمانداران و بخشداران رعایت بی‌طرفی و انصاف را درباره کاندیداها داشته باشند.

وی از برکناری دو عضو هیئت بازرسی انتخابات شهرستان‌های گیلان توسط هیئت بازرسی استان خبر داد و افزود: این افراد به دلیل عدم رعایت بی‌طرفی درباره کاندیداها برکنار شدند.

به گفته رضوانی اگر مسئولان اجرایی شامل فرمانداران و بخشداران نتوانند بی‌طرفی خود را رعایت کنند، حتماً درباره آنها چاره‌اندیشی می‌شود.

رئیس ستاد انتخابات گیلان تصریح کرد: چاره‌اندیشی بازدارنده برای جلوگیری از عدم رعایت عدالت، انصاف و بی‌طرفی کامل از طرف هیئت‌های بازرسی انجام شده است.

وی با اشاره به اینکه نمایندگان مجلس کنونی و ادوار قدیم مانند دیگر نامزدها هستند، خاطرنشان کرد: برای کاندیداها رانت ویژه‌ای قائل نیستیم.

رضوانی از تایید صلاحیت 119 کاندیدای انتخابات مجلس در گیلان خبر داد و بیان کرد: مجلس شورای اسلامی ایران در حال حاضر در رأس امور ملی و بین‌المللی قرار گرفته و انقلاب اسلامی در جهان الگو شده است.

معاون استاندار گیلان صدور انقلاب اسلامی را از خواسته‌های امام (ره) عنوان کرد و بیان داشت: خواسته امام (ره) در حال حاضر تحقق عینی پیدا کرده است.

وی با بیان اینکه 13 نماینده از طرف مردم گیلان راهی مجلس می‌شوند، اذعان کرد: بقیه نامزدها پس از انتخابات باید آماده فعالیت در دیگر سنگرهای خدمت شوند.

رضوانی بر حفظ عزت کاندیداها تاکید کرد و افزود: انتخابات یک فرصت و نعمت است و باید تلاش کنیم این فرصت زیبا تبدیل به تهدید نشود.

معاون سیاسی امنیتی استاندار گیلان به شکست خوردگان فتنه سال 88 اشاره کرد و اظهار داشت: دشمن درصدد انتقام‌گیری است اما مردم با حضور باشکوه‌تری در مانور عظیم الهی و مردم‌سالاری دینی در 12 اسفند حضور پیدا می‌کنند.

وی با بیان اینکه مردم وقتی احساس کنند وجودشان تاثیرگذار است بیش از گذشته وارد میدان می‌شوند، تصریح کرد: امیدواریم گیلان در انتخابات نهمین دوره مجلس شورای اسلامی رتبه بالایی را کسب کند و این امر بستگی به تلاش و مجاهدت کاندیداها دارد.

/ 0 نظر / 4 بازدید