نماینده مردم فومن و شفت در مجلس:

نماینده مردم فومن و شفت در مجلس:
مردم با درایت افراد اصلح را انتخاب می‌کنند

خبرگزاری فارس: نماینده مردم فومن و شفت در مجلس شورای اسلامی گفت: ملت ایران اهل فکر، درایت و تشخیص هستند و به طور قطع کسی را که برای شهر خود مفید بدانند و فرد اصلح را انتخاب می‌کنند.

علی میرزایی امروز در گفت‌و گو با خبرنگار فارس در فومن با بیان اینکه پس از پیروزی انقلاب اسلامی کشور با هجمه دشمنان مواجه شد، اظهار داشت: در طول 33 سال انقلاب اسلامی دشمنان درصدد دلسرد شدن مردم از نظام بوده‌اند.

وی، افزود: در شرایط کنونی دشمن در تلاش است که با کمرنگ نشان دادن حضور مردم در انتخابات ثابت کند که ملت ایران با نظام جمهوری اسلامی مشکل دارد اما تمام این توطئه‌های دشمن برای نابودی نظام اسلامی بوده است.

نماینده مردم فومن و شفت در مجلس، تلاش دشمنان در ناراضی نشان دادن ملت ایران از نظام جمهوری اسلامی را بیهوده دانست و تصریح کرد: ملت ایران نه تنها از این انقلاب مقدس ناراضی نیستند بلکه از ابتدای پیروزی انقلاب تا کنون با همراهی خود در تمام برهه‌های سرنوشت ساز علاقه‌مندی خود از انقلاب و نظام را به اثبات رسانده‌اند و نشان داده‌اند که پشت نظام اسلامی هستند و در تحقق اهداف عالی نظام ، انقلاب و امام راحل (ره) حرکت کرده‌اند.

وی، با بیان اینکه ملت ایران انقلاب و نظام اسلامی را با سرمایه گران‌سنگ شهادت بهترین جوانان، جانبازان و آزادگان خود به دست آورده‌اند، یادآور شد: تمام مردم حتی کسانی که کاندیداهای  مورد نظرشان رد صلاحیت شده‌اند نیز تلاش می‌کنند که در صحنه سر نوشت ساز حضور پر رنگ داشته باشند تا با برگزاری یک انتخابات با شکوه اهداف پلید دشمنان را به خودشان  برگردانند.

میرزایی، با تصریح بر اینکه نباید رد صلاحیت افراد به حضور مردم در صحنه انتخابات تاثیر بگذارد، تاکید کرد: تمام کسانی که رد صلاحیت شده‌اند نباید نظام را در رد صلاحیت خود مقصر بدانند.

وی افزود : کسی که به انتخابات پشت کند به سرنوشت شهر و کشور خود پشت کرده است بنابراین همه با هم در صحنه انتخابات حضور می‌یابیم و در اقتدار و حماسه دیگر ایران اسلامی سهیم می‌شویم.

نماینده مردم فومن و شفت در مجلس، با تاکید بر ضرورت حضور گسترده مردم در انتخابات، خاطرنشان کرد: ملت ایران اهل فکر، درایت و تشخیص هستند و به طور قطع کسی را که برای شهر خود مفید و مثمر ثمر بدانند و فرد اصلح را انتخاب می‌کنند.

 
/ 0 نظر / 16 بازدید