اجرای 100 برنامه فرهنگی در شفت

خبرگزاری فارس: فرماندار شفت از اجرای 100 برنامه فرهنگی و جشن انقلاب در دهستان‌ها، شهرها و روستاهای این شهرستان خبر داد.

جواد شفیعی‌ثابت امروز در گفت‌وگو با خبرنگار فارس در شفت با اشاره به اینکه در دهه مبارکه فجر 72 پروژه با بیش از 17 میلیارد تومان اعتبار در شفت به بهره‌برداری می‌رسد، اظهار داشت: افتتاح شبکه‌های توزیع برق و خط‌های سه کیلوولت از طرف اداره برق از پروژه‌های قابل افتتاح است.

وی افتتاح دو اداره محیط زیست و میراث فرهنگی، شرکت اطلس بافت با تسهیلات یک میلیارد تومان و اشتغالزایی 50 نفر در شهرک صنعتی شفت را از دیگر پروژه‌های قابل افتتاح ذکر کرد.

این مسئول افزود: افتتاح خط انتقال آب چنار رودخانه به لیگرخندان از طرف جهاد کشاورزی و بهره‌برداری دو پایگاه مقاومت با اعتبارات تخصیصی شهرستان از جمله پروژه‌های دهه فجر است.

وی افتتاح 25 طرح مسکن مددجویان کمیته امداد و بهره‌برداری تاسیسات بزرگ آبرسانی مجتمع تکرم را از دیگر پروژه‌های دهه فجر برشمرد و افزود: این مجتمع آب شرب هفت روستای شهرستان شفت در بخش مرکزی را تامین می‌کند.

شفیعی‌ثابت افتتاح دو پل روستایی و آسفالت راه روستایی از طرف اداره راه، بهره‌برداری از گلزار شهدا، افتتاح پنج طرح خودکفایی مددجویان کمیته امداد را از جمله پروژه‌های دهه فجر عنوان کرد.

وی خاطر نشان کرد: در دهه فجر امسال مدرسه سه کلاسه شهید محراب و دیوار حفاظتی رودخانه در دهستان جیرده و سالن ورزشی نومحله که از پروژه‌های مهم سفر هیئت دولت بوده است مورد بهره‌برداری قرار می‌گیرند.

فرماندار شفت از اختصاص 115 میلیون تومان اعتبار عمرانی به دهیاران این شهرستان در دهه فجر خبر داد و یادآور شد: در دهه فجر 100 برنامه فرهنگی و جشن انقلاب در دهستان‌های شفت و دو شهر و روستاها برگزار و نماد فرهنگ این شهرستان افتتاح می‌شود.

وی کلنگ‌زنی هشت پروژه جدید در عرصه پل‌سازی و آب‌بندان‌ها و راه را از دیگر برنامه‌های دهه فجر در شفت ذکر کرد.

منبع : خبرگزاری فارس

/ 1 نظر / 12 بازدید
دعوت به همکاری

سلام. وبلاگ بسیار خوبی دارید. از شما دعوت می کنیم با ما همکاری کنید