شنیده‌ها وچند سوال و چندین جواب

شنیده‌ها وچند سوال و چندین جواب

۱ -  دلیل استعفاء رئیس اداره تعاون شهرستان فومن چه بود ؟؟؟؟؟؟؟؟؟

۲ ـ  چه کسی با کت و شلوار تازه دوخته شده جدید بعنوان رئیس جدید آموزش و پرورش  فومن منصوب خواهد شد ؟؟؟؟؟؟؟

شنیده‌ها  حاکی از این است که  وابستگان و طرفداران نماینده فعلی تا کنون برای چند نفر کت و شلوار خریداری کرده اند.

 

۳ – آیا حاج مهدی افتخاری وارد عرصه‌ی انتخابات می‌شود؟؟؟؟؟؟ شنیده‌ها حاکی از آن است  حاج مهدی افتخاری قصد حضور در انتخابات را دارد و به همین منظور کلیه دارایی خود را تبدیل به پول نقد نموده است که این موضوع باعث اختلاف بین طرفداران میرزایی و افتخاری شده است .

 

۴- از قرار معلوم طرفداران صفوف اول آقای بهروزی فر در حال جدا شدن از ایشان هستند . به نظر میرسد ایشان در گرفتن رفیق و همراه بسیار تخصص دارد اما در نگهداری آنها با مشکل مواجه است

 

۵- شنیده ها حاکی از این است در هفته دولت افتتاح پروژه های  شهرستان فومن در زمان حضور نماینده فعلی با استقبال کم مردم مواجه بوده

 

۶- به نظر می رسد اختلاف نظر  اصولگرایان بر سر یک کاندیدا در شهرستان فومن و شفت به حدی جدیست که آقای حسن کربلایی در جلسه ای آقای ناصر عاشوری را مورد تمجید قرار داده و بعنوان کاندیدای اصلح نامبرده است . این در حالی است که  اصولگرایان شفت با آقای بهروزی فر هم پیمان شده‌اند و در فومن هم هنوز برسر یک کاندیدای واحد  اتفاق نظر ندارند ، از عاشوری ،بهروزی فر و خاکسار بعنوان کاندیدای اصولگرای شفت و فومن نامبرده می‌شود.

سوال اینجاست بالاخره چه کسی بعنوان کاندیدای اصولگریان این شهرستانها  خواهند بود ؟؟؟؟؟؟

 

۷- ظاهراً که در روز افتتاح پرو‍‍‍ژه‌ی آب معدنی کلیه کاندیداهای احتمالی مجلس شهرستان فومن و شفت حضور داشتن و آقای حاج ناصر عاشوری طی سخنانی ضمن خیرمقدم گویی به کاندیداها برای ورود به عرصه انتخابات از خوشه به عنوان زادگاه خود یاد نمود. راستی آقای عاشوری اصالاً طالقانی  است یا فوشه ؟؟؟!!!

 

۸- شنیده شده در همان روز افتتاح پروژه آب معدنی آقای مهندس میرزایی نماینده فعلی طی سخنانی اعلام دنموده که ۳۴% از مردم شهرستان فومن و شفت تحت پوشش کمیته امام (ره) می‌باشند !!

حال سوال اینجاست قبل از آغاز نمایندگی آقای میرزایی چند درصد از مردم این شهرستانها تحت پوشش بوده‌اند ؟؟؟

منبع : شیون نیوز

/ 0 نظر / 6 بازدید