کشف محموله ۷۵۰ کیلویی سکه از یک وانت

سرهنگ مجید جمشاد رئیس پلیس راه فرماندهی انتظامی استان گیلان در مصاحبه با پایگاه اطلاع رسانی پلیس، در تشریح این خبر گفت: تیم گشت پاسگاه پلیس راه رشت – قزوین در حین انجام وظیفه در جاده رشت به امام زاده هاشم با یک دستگاه وانت بار که راننده اش تسلط کافی و لازم را برای هدایت وسیله نقلیه نداشت را جهت حفظ ایمنی عبور و مرور متوقف کردند.

رئیس پلیس راه گیلان گفت: با توقیف خودرو مشخص شد راننده فاقد گواهینامه بوده و قصد عزیمت به تهران را داشته و در این راستا افسر با تجربه پلیس راه نیز با شک کردن عدم تعادل خودرو در بازدید از داخل خودرو و همچنین در قسمت بار خودرو چندین کیسه سکه رایج کشورکه به صورت ماهرانه جاسازی شده بود، کشف می نماید.

جمشاد با بیان اینکه پس از انتقال خودرو به مقر انتظامی در بازدید صورت گرفته از خودرو تعداد 74 کیسه به وزن تقریبی 750 کیلوگرم انواع سکه رایج کشور اعم از پانصد، پنجاه، صد و دویست و پنجاه ریالی کشف و ضبط شده است، تصریح کرد: ارزش ریالی این سکه ها ده میلیون ریال برآورد شده است.

سرهنگ جمشاد افزود: در تحقیقات صورت گرفته از راننده و سرنشین خودرو عنوان شد که این سکه ها را جهت توزیع در دکه های شهر تهران جمع آوری نموده، اما با توجه به کشف مقداری سکه ذوب شده در داخل خودرو به نظر می رسید این افراد قصد انتقال این حجم سکه به تهران جهت ذوب آن را داشته اند.

رئیس پلیس راه فرماندهی انتظامی استان گیلان در پایان یادآور شد، راننده خودرو و سکه های مکشوفه جهت سیر مراحل قانونی تحویل مقام قضایی شدند. 

منبع : گیلان نیوز

/ 1 نظر / 6 بازدید
محب ولایت

♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥ سلام علیکم [گل] ♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥ [گل][گل][گل][گل][گل][گل][گل][گل][گل][گل][گل] ஜ۩۞۩ஜஜ۩۞۩ஜஜ۩۞۩ஜஜ۩۞۩ஜ در هر دشتی که لاله زاری بوده است [گل] از سرخی خون شهریاری بوده است [گل] هر شاخ بنفشه کز زمین می روید [گل] خالی است که بر رخ نگاری بوده است [گل] ஜ۩۞۩ஜஜ۩۞۩ஜஜ۩۞۩ஜஜ۩۞۩ஜ [گل][گل][گل][گل][گل][گل][گل][گل][گل][گل][گل] ♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥ السلام علیک یا ابا عبدالله [گل] ♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥