پیشنهاد میلیاردی انحراف به یک کاندیدا و امام جمعه

فارس: پرویز سروی قائم مقام جمعیت رهپویان انقلاب اسلامی امشب پس از نماز مغرب و عشا در مسجد جامع ابوذر با اشاره به فرمایش مهم مقام معظم رهبری مبنی بر اینکه "ما در حال حاضر در شرایط شعب ابی‌طالب نبوده و در شرایط بدر و خیبر هستیم، اظهار داشت: این فرمایش مهم مقام معظم رهبری چشم انداز حرکت آینده ما را به خوبی ترسیم کرد.

قائم مقام جمعیت رهپویان با تاکید بر اینکه مقام معظم رهبری با بیان این مطلب کدهای بسیار مهمی را به جامعه دادند، تصریح کرد: سیاست‌های کلان نظام در این موضوع نهفته بوده و مقام معظم رهبری نیز دغدغه خود را نسبت به شرایط کشور ارائه کردند.

وی با بیان اینکه عده‌ای به دنبال دادن آدرس غلط به مردم هستند و تلاش می‌کنند وضعیت کشور را همچون شرایط شعب ابی‌طالب مطرح کنند، افزود: این عده تلاش می‌کنند تا سفیدنمایی از دشمن و سیاه نمایی را از جامعه خودی داشته باشند.

سروری بر همین اساس به تشریح شرایط شعب ابی‌طالب و شرایط بدر و خیبر پرداخت و گفت:‌در شرایط شعب ابی‌طالب پیامبر اکرم (ص) همواره در برابر تحریم و تهدید صبر پیشه می‌کردند و در واقع استراتژی صبر را در برابر تهدیدهای دشمن به کار می‌بردند.

وی ادامه داد: اما در زمان بدر و خیبر پیامبر اکرم (ص) تهدید را با تهدید و تحریم را با تحریم پاسخ می‌گفتند. از این رو در شرایط بدر و خیبر مدینه به عنوان یک پایگاه قدرت برای پیامبر اکرم (ص) به شمار می‌رفت که نیروهای اسلام را در آنجا ساماندهی می‌کردند.

قائم مقام جمعیت رهپویان با تاکید بر اینکه جمهوری اسلامی ایران در حال حاضر این توانایی را دارد که پاسخ تحریم دشمن را با تحریم بدهد، یادآور شد: وقتی اتحادیه اروپا این موضوع را مطرح می‌کند که ما جمهوری اسلامی ایران را تا 6 ماه دیگر تحریم می‌کنیم، ما در مقابل می‌گوییم که ما از هم اکنون شما را تحریم می‌کنیم. و دیروز بر همین اساس 6 کشور اروپایی به وزارت خارجه فرا خوانده شدند.

سروری با بیان اینکه اگر برخی بخواهند شرایط کنونی ما را همچون شعب ابی‌طالب معرفی کنند، در واقع آدرس غلط به جامعه می‌دهند، تصریح کرد: ظرفیت‌های ما و ضعف‌های دشمن این امکان را برای ما فراهم می‌کند که تهدید دشمن را با تهدید جواب دهیم.

وی با تاکید بر اینکه آمریکایی‌ها نسبت به دیروز بسیار ضعیف‌تر شده‌اند و نور چشمی‌ آنها در خاورمیانه یعنی رژیم صهیونیستی در محاصره کشورهای اسلامی قرار دارد، افزود: هر روز حضور ایران در خاورمیانه پررنگ‌تر می‌شود و آنها قلب دنیا را از دست می‌دهند.

سروری با بیان اینکه دشمنان با استفاده از رسانه‌های خود همواره تلاش کردند تا مردم در 22بهمن حضور کمرنگ داشته باشند و بتوانند آنها را در 25 بهمن به خیابان بیاورند، گفت: اما حضور پرشور مردم در 22 بهمن ماه جواب قاطعی به یاوه گویی‌های آنها بود و در انتخابات مجلس نهم نیز ملت ایران با حضور پررنگ خود پاسخ روشنی به آنها می‌دهد.

وی به استراتژی جریان انحرافی برای انتخابات آینده مجلس اشاره کرد و گفت: این جریان همواره سعی می‌کند تا با استفاده از ثروت و قدرت خود نمایندگانی را به مجلس بفرستد.

قائم مقام جمعیت رهپویان با تاکید بر اینکه نماینده ولی فقیه در یکی از استان‌ها به بنده می‌گفت که می‌خواهم در یکی از شهرهای شمالی کاندیدا شوم، یادآور شد: این نماینده ولی فقیه گفت که جریان انحرافی به من گفته است 600 میلیون تومان برای هزینه انتخابات به شما می‌دهیم که من در پاسخ به آنها گفتم در مقابل این 600 میلیون شما از من چه می‌خواهید و آنها پاسخ دادند وقتی وارد مجلس شدی، با ما همراه باش.

سروری همچنین خاطرنشان کرد: یکی از دوستان بنده در یکی از حوزه‌های انتخابیه کاشان کاندید شد، اما ثبت نام نکرد و بنده چرایی ثبت نام نکردنش را از وی پرسیدم که وی اینگونه پاسخ داد که یکی از اعضای جریان انحرافی پیشنهاد یک میلیارد تومانی برای تبلیغات مجلس به من کرد و گفت رهبر جریان انحرافی من را در این شهر برای نمایندگی در نظر گرفته است و من بر همین اساس ثبت‌نام نکردم.

وی با بیان اینکه جریان انحرافی تلاش می‌کند تا نمایندگان را با قدرت و ثروت جذب خود و با این جریان همراه کند، یادآور شد: ملت ایران باید با هوشیاری نیروهای اصیل انقلاب را که با اتحاد و همدلی تلاش می‌کنند مجلس آینده را مجلسی ولایی کنند انتخاب کند.

قائم مقام جمعیت رهپویان همچنین به ترس اروپایی‌ها و آمریکایی‌ها از حضور مردم در انتخابات اشاره کرد و گفت: وقتی مقام معظم رهبری برای نماز جمعه حضور می‌یابند به همان میزان که مردم شور و شعف دارند، کاخ سفیدی‌ها لرزه بر اندامشان می‌افتد.

منبع : شمال نیوز

/ 0 نظر / 8 بازدید