مشارکت در انتخابات نشانه همدلی با نظام است

اندیدای مجلس نهم:
مشارکت در انتخابات نشانه همدلی با نظام است

خبرگزاری فارس: کاندیدای مجلس نهم در فومن و شفت گفت: مشارکت حداکثری مردم در انتخابات نشانه همدلی و همراهی مردم با نظام اسلامی است.

 

به گزارش خبرگزاری فارس از فومن، داود انصاری شامگاه چهارشنبه در همایشی با حضور جمع کثیری از مردم این شهر اظهار داشت: شکل‌گیری جامعه اسلامی و حکومت دینی به واسطه شهدای نظام صورت گرفته است.

وی افزود: حضور در صحنه انتخابات نشانه انتخابات آزاد است که با همراهی تمام گروهای فکری، سیاسی و جناح‌های فعال صورت می‌گیرد.

کاندیدای مجلس نهم در فومن و شفت با بیان اینکه مسئولان نظام و حکومت اسلامی فضا را برگزاری انتخاباتی قانونمند فراهم کرده‌اند، تصریح کرد: مسئولان نظام برای مشارکت مردم در جامعه مردم‌سالاری دینی تمام بستر یک انتخابات بزرگ را فراهم کرده‌اند و وظیفه خود دانستم برای بهتر زیستن مردم شهر خود در عرصه انتخابات حضور یابم.

وی هدف اصلی حضور در انتخابات را همدلی و همکاری و اتحاد مردم حوزه انتخابیه خود اعلام کرد و گفت: ایران اسلامی متعلق به تمام ملت ایران است که برای رسیدن به توسعه همه جانبه، تمام مردم باید تلاش کنند و همدل و همسو باشند.

انصاری ادامه داد: فومن و شفت به دلیل موقعیت راهبردی خود قادر است تمام مایحتاج مردم منطقه را تامین کند و نیاز به واردات اقلام متعدد از بیرون شهر را ندارد.

وی متذکر شد: بدون تردید با توجه به ظرفیت‌های موجود در زمینه‌های برنج، چای و دیگر محصولات می‌توانیم شهری با توسعه همه جانبه داشته باشیم.

انصاری با بیان اینکه تمام امکانات لازم در فومن و شفت موجود است، اذعان داشت: این دو شهرستان نیاز به یک مدیر توانمند دارد که بتواند به تمام امکانات و بودجه‌ها مدیریتی درست داشته باشد و ما را به سر منزل مقصود برساند.

وی با اشاره به اینکه حوزه انتخابیه فومن و شفت به لحاظ اقتصادی رتبه مناسبی در استان ندارد، افزود: مشکل عمده این حوزه انتخابیه که موجب عقب ماندگی و رکود آن شده، واگرایی است که این واگرایی باید به همگرایی تبدیل شود تا در سایه همدلی و همبستگی به ایده‌آل‌های خود برسیم و به طرف پیشرفت و ترقی گام برداریم و با فعالیت‌های همه جانبه گروه‌های سیاسی و تمام مردم به اهداف بلند و مقدس نظام دست یابیم و از هر رکودی جلوگیری و برای رفاه مردم بستر را آماده کنیم.

کاندیدای مجلس نهم در فومن و شفت تصریح کرد: جذب اعتبارات ملی و استانی قطعا می‌تواند شهرمان را توانمند کند و این امر بیانگر حساسیت جایگاه مجلس است که آن را به عنوان مکانی برای تصمیم‌گیری و قانونگذاری بدانیم.

وی به دوری از تعصبات قومیتی تاکید کرد و یادآور شد: برای رسیدن به یک شهر آباد باید از تعصبات قومی، فرهنگی و مرزبندی فکری دوری کنیم و نجات یابیم که در این صورت می‌‌توان در طول یک برنامه چهار ساله در هر دو شهرستان تمام قشرها و گروه‌ها در کنار یکدیگر برنامه‌ها و طرح‌های خود را اجرا کنند.

انصاری ادامه داد: شهرستان فومن و شفت منطقه‌ای زرخیز است که با چای، برنج و کرم ابریشم می‌توان به توانمندی رسید.

وی با اشاره به اینکه ما به دنبال طرح‌هایی هستیم که از تولید به مصرف دست پیدا کنیم، خاطرنشان کرد: اهمیت در تولید یکی از شاخص‌های مهم برنامه‌ریزی است.

این کاندیدا ابراز داشت: اگر به تولید اهمیت بیشتری دهیم تولید کننده دلگرمی پیدا می‌کند و در نتیجه شاهد رشد اقتصادی دو منطقه خواهیم بود و با ایجاد تعاونی‌های خوشه‌ای برای تمام صنف‌ها شغلی پایدار فراهم می‌کنیم.

این کاندیدا با تاکید بر حضور حداکثری مردم در روز 12 اسفند در پای صندوق‌های رٱی، متذکر شد: نماینده باید حلقه اتصال بین مردم و مسئولان و مردم و نظام باشد و از مردم برای ارتقای و پیشرفت برنامه‌های خود مشورت بگیرد.

/ 0 نظر / 12 بازدید