دسته گل

پیرمرد  لاغر و رنجور با دسته گلی بر زانو روی صندلی اتوبوس نشسته بود . دختری جوان، روبه روی او، چشم از گل ها بر نمی داشت. وقتی به ایستگاه رسیدند، پیرمرد بلند شد، دسته گل را به دختر داد و گفت: می دانم از این گل ها خوشت آمده است. به زنم می گویم که دادم شان به تو. گمانم او هم خوشحال می شود. دختر جوان دسته گل را پذیرفت و پیرمرد  را نگاه کرد که از پله‏های اتوبوس پایین می رفت و وارد قبرستان کوچک شهر می شد.

 

 


 

/ 3 نظر / 20 بازدید
گرافیست کوچولو

انجام سفارشات گرافیکی به صورت حرفه ای برای وب سایت ها و شرکت های حرفه ای. برای مشاهده نمونه کارها به آدرس: http://shadi-davarzani.persianblog.ir و برای سفارش کار به آدرس: http://shadi-davarzani.persianblog.ir/post/34 مراجعه فرمایید.

قاسم بردبار

سلام ممنون كه به وبلاگ من سر زدي من لينك شما را در وبلاگم گذاشتم اگر تو هم من را لينك كني ممنون مي شوم درضمن سايت خيلي خوبي داري خيلي عاليه فقط اگر يك قسمت خبر در وبلاگت بگذاري خيلي خوب مي شود(خبر هاي دسته اول گيلان) [تایید]

قاسم بردبار

سلام وبلاگ خوبي داري خبلي عالي است من وبلاگ تو را لينك كردم تو هم مرا لينك كن ممنون راستي اگر يك بخش خبر ( خبرهاي داغ و دست اول) در وبلاگت بگذاري خيلي خيلي عالي مي شود.