انتصاب اعضای هیئت نظارت بر انتخابات فومن

توسط رئیس هیئت مرکزی نظارت بر انتخابات مجلس صورت گرفت؛

انتصاب اعضای هیئت نظارت بر انتخابات فومن

خبرگزاری فارس: اعضای هیئت نظارت بر انتخابات فومن توسط رئیس هیئت مرکزی نظارت بر انتخابات نهمین دوره مجلس شورای اسلامی منصوب شدند.

به گزارش خبرگزاری فارس از فومن به نقل از هیئت نظارت بر انتخابات این شهرستان، آیت‌الله احمد جنتی طی حکمی سعید پورخوش‌ سعادت را تا پایان انتخابات نهمین دوره مجلس شورای اسلامی به عنوان رئیس هیئت نظارت فومن منصوب کرد.
در این حکم آمده است: با توجه به اهمیت این وظیفه خطیر لازم است ضمن نصب‌العین قرار دادن رهنمودهای مقام معظم رهبری در امر نظارت، وظایف شرعی و قانونی را ملاک عمل قرار دهید.
این حکم می‌افزاید: انتظار می‌رود که با همکاری دیگر اعضای سهم موثری در انجام وظایف مهمی که آن هیئت به‌عهده دارد، ایفا کنید.
همچنین محمد جلایی و علی نقی ادبی مهذب نیز به عنوان اعضای هیئت نظارت بر انتخابات نهمین دوره مجلس شورای اسلامی در شهرستان فومن منصوب شدند.
طبق برنامه‌ریزی انجام شده دیگر اعضا در دهستان و شهرستان فومن از طرف هیئت نظارت بر انتخابات نهمین دوره مجلس شورای اسلامی فومن به‌زودی معرفی می‌شوند.
هیئت نظارت بر انتخابات نهمین دوره مجلس شورای اسلامی فومن از مردم این شهرستان خواسته است که هرگونه خبر، انتقاد یا تخلف انتخاباتی را به این هیئت گزارش کنند.

منبع : خبرگزاری فارس

 

/ 0 نظر / 7 بازدید