ناصر عاشوری شامگاه پنجشنبه در جلسه شورای اداری سفر شهرستانی استاندار گیلان در شهرستان شفت افزود: با استقرار نظام مقدس جمهوری اسلامی خدمات شایسته به مناطق مختلف کشورمان صورت گرفته است.

وی شهرستان شفت را از مناطق کمتر توسعه یافته و محروم دانست و گفت: این شهرستان با دارابودن قابلیت های مناسب در مسیر توسعه قرار گرفته است که توجه مسوولان همچون حضور استاندار در منطقه،موجبات رشد و پیشرفت شهرستان شفت را فراهم خواهد کرد.

وی اظهار داشت: مردم به عنوان بزرگوارانی که در همه عرصه ها ملی و انقلابی حضوری پررنگ داشته اند،انتظار دارند که مطالباتشان رسیدگی شود و پاسخی در شان بگیرند.

نماینده مردم فومن و شفت در مجلس شورای اسلامی با اشاره به معضلات و مشکلات شفت، بیان کرد: پروژه های بازگشایی راه شفت به طارم زنجان و نیز چهاربانده شدن جاده فومن، شفت به سراوان دو مصوبه سفر دکتر احمدی نژاد به این شهرستان در حوزه راه و ترابری بود که انتظار می رود به عنوان پروژه های ملی مورد توجه بیشتر قرار گیرد.

عاشوری ادامه داد: عدم استقرار بیش از 10دستگاه اجرایی و نهادهای خدماتی در شهرستان شفت برای مردم مشکلات فراوانی را در پی داشته است و مردم مجبورند برای رفع مسائل و مشکلات خود به شهرهای همجوار مراجعه کنند که رفع این مسئله بسیاری از مشکلات اداری مردم را برطرف می کند.

وی همچنین با بیان این که هم اکنون تنها 37 درصد شهرستان شفت از نعمت گاز بهره مند است، برخورداری بیشتر مردم شهرستان از نعمت گاز را خواستار شد.

نماینده مردم فومن و شفت با قدردانی از حضور بیش از 17 ساعته استاندار و مدیران دستگاه های اجرایی استان گیلان در شهرستان شفت، یادآور شد: توجه به مسائل تربیت بدنی برای جوانان، تکمیل مصلی نماز جمعه، آب روستایی، راه و عمران روستایی، شهرک صنعتی و... از مطالبات اصلی مردم این منطقه محسوب می شود.

 در این سفر؛ استاندار و مسوولان گیلان علاوه بر دیدارهای مردمی، از نزدیک با مسائل و مشکلات روستاها و مناطق مختلف شهرستان شفت آشنا شدند و برای توسعه و پیشرفت آن تصمیم گیری کردند.

منبع : گیلان آنلاینتاريخ : ۱۳٩۱/۳/٢٥ | ٥:٥٢ ‎ب.ظ | نویسنده : مهدی پور | نظرات ()
 
   
خدایا اگر ندانستم از تو چه بخواهم و از درخواست خودم حیران بودم ؛ تو مرا به آن چه صلاحم هست رهنمون باش.و دلم را بدانچه رستگاری من در آن هست؛متوجه فرماکه چنین کاری از توشگفت آور نیست و از کفایت های توناساخته نمی باشد.