حاشیه‌های سفر شهرستانی استاندار گیلان به شفت/
فرمانداری "یوزارسیف" در شفت

خبرگزاری فارس: در حاشیه سفر استاندار گیلان به شفت، جواد شفیعی‌ثابت جوان‌ترین فرماندار کشور در بین مردم این شهرستان "یوزارسیف شفت" لقب گرفت.

 

به گزارش خبرگزاری فارس از شفت، نخستین سفر شهرستانی استاندار و مدیران دستگاه‌های اجرایی گیلان به این شهرستان با حاشیه‌هایی همراه بود.

-بازدید مدیران دستگاه‌های اجرایی گیلان از بالغ بر 30 روستای شفت نکته‌های جالبی از جمله تشکیل جلسه استاندار در فضای باز در کنار استخر و جنگل با صدای پرندگان خوش آواز و بررسی موضوع‌های شهرستان داشت.

-برگزاری ویدئو کنفرانس از طریق گوشی تلفن همراه فرماندار شفت در پل «بد آب» که استاندار با مسئول بسیج سازندگی گیلان ارتباط مستقیم برای احداث سریع‌تر این پل برقرار کرده بود.

-حجم انبوه نامه‌های مردمی در دیدار استاندار گیلان با نخبگان شهرستان شفت در مسجد پیرسرای این شهرستان نکته‌های جالبی را در بر داشت که از آن جمله مراجعه پیرمردی به استاندار گیلان برای بخشودگی آب‌بهای کشاورزی بود.

-جواد شفیعی‌ثابت جوان‌ترین فرماندار کشور به دلیل قابلیت‌های بسیار، تلاش و پیگیری مسائل مردم شفت در بین مردم این شهرستان «یوزارسیف شفت» لقب گرفته است و مردم علاقه ویژه‌ای به وی دارند.

-پذیرایی از مهمانان در نمازخانه فرمانداری شفت و نبود قاشق موجب شده بود مدیران دستگاه‌ها در کنار دیگر عوامل اجرایی غذا را با دست میل کنند که بین غذا خوردن قاشق یک بار مصرف و فلزی از راه رسید.

-مدیران به دلیل اینکه غذا همزمان توزیع نمی‌شد، کارکنان را بر خود ترجیح می‌دادند و نخست غذا بین کارکنان توزیع شد و پس از آن مدیران غذا دریافت کردند.

-برگزاری جلسه کار گروه‌های مختلف برای توسعه شهرستان شفت و بررسی مشکلات آن همزمان در چند اتاق در فرمانداری موجب فعالیت بیش از حد در این مکان شده بود.

منبع : خبرگزاری فارس

 تاريخ : ۱۳٩۱/۳/۱٩ | ٤:۱۳ ‎ب.ظ | نویسنده : مهدی پور | نظرات ()
 
   
خدایا اگر ندانستم از تو چه بخواهم و از درخواست خودم حیران بودم ؛ تو مرا به آن چه صلاحم هست رهنمون باش.و دلم را بدانچه رستگاری من در آن هست؛متوجه فرماکه چنین کاری از توشگفت آور نیست و از کفایت های توناساخته نمی باشد.