سیاهمزگی را متوان به جرات یکی از دیدنی ترین وقشنگترین مناطق استان گیلان نام برد که  به دلیل آب وهوای دلنشین ومناطق سر سبز و داشتن آب معدنی گرم وسرد وآبشارهای قشنگ وییلاقات زیبا هر ساله میزبان گردشگران زیادی میباشد . از مناطق دیدنی آن میشود به ییلاق دایله سر - گمبو - سوته شمشیر ژن لاس و آبشار دودوزن نام برد . امیدوارم که شما عزیزان با بازدید از این مناطق دیدنی وزیبا لحظات خوب وبه یاد ماندنی در دفتر خاطرات خود ثبت کنید .
در زیر عکسهایی از این ییلاقات زیبا رو براتون آماده کرده امیدوارم که خوشتون بیاد و با سفر به این  مناطق زیبا از طبیعت بکر وزیبای آن لذت ببرید .با تشکر از دوست بسیار خوبم آقای مصطفی جم پور که این عکسهای بسیار زیبا را برای بنده ارسال کردند تا به معرض دید شما بازدید کننده های محترم قرار دهم و امیدوارم شما دوستان با نظرات و پیشنهاد های خود بنده را یاری بفرماییدتاريخ : ۱۳٩۱/٢/۸ | ۱۱:٤٤ ‎ق.ظ | نویسنده : مهدی پور | نظرات ()
 
   
خدایا اگر ندانستم از تو چه بخواهم و از درخواست خودم حیران بودم ؛ تو مرا به آن چه صلاحم هست رهنمون باش.و دلم را بدانچه رستگاری من در آن هست؛متوجه فرماکه چنین کاری از توشگفت آور نیست و از کفایت های توناساخته نمی باشد.