نوشته شده توسط : مهدی پور
این خبر در حال تکمیل شدن است/
شمارش آرای حوزه‌های انتخابی استان‌ها و شهرستان‌های کشور در نهمین دوره انتخابات مجلس نهم هم‌اکنون در حال انجام است و نتایج آن هر لحظه اعلام می‌شود.

به گزارش مشرق -  آخرین نتایج شمارش آرای انتخابات نهمین دوره مجلس شورای اسلامی تا این لحظه به شرح زیر است:

استان آذربایجان شرقی

گرایش

راه یافتگان به دور دوم

حوزه انتخابیه

نماینده منتخب

اهر و هریس

عباس فلاحی باباجان

مستقل

 

بستان آباد

غلامرضا نوری

مستقل

 

بناب

محمدباقری بنابی

مستقل

-

تبریز

1- میرهادی قره سیدی 
 
2- محمدحسن فرهنگی
 
3- عشرت شایق 

4- محمداسماعیل سعیدی 

5- مسعود پزشکیان  

6-  احمد شیخ‌اسلامی

 
1- مستقل
 
2- جبهه متحد
 
3- جبهه متحد
 
4- مستقل
 
5- مردم سالاری
 
6- مستقل
 
 

سراب و مهربان

مهنازبهمنی

مستقل

-

شبستر

علی علیلو

مستقل

 

کلیبر، خداآفرین و هوراند

ارسلان فتحی پور

مستقل

 

مراغه و عجبشیر

مهدی دواتگری

جبهه متحد

-

مرند و جلفا

محمد حسن‌نژاد   -

ملکان

شهروزافخمی

جبهه متحد و پایداری

-

میانه

سیدبهلول حسینی

محمدعلی مددی

مستقل

 

مستقل

-

ورزقان

الله وردی دهقانی

جبهه متحد

-

هشترود و چارایماق

غلامحسین شیری

جبهه متحد و پایداری

-

 

استان آذربایجان غربی

گرایش

راه یافتگان به دور دوم

حوزه انتخابیه

نمایندگان منتخب

ارومیه

نادر قاضی پور

 

عباد فتحی

 

جواد جهانگیرزاده

مستقل

 

مستقل

 

جبهه ایستادگی

 

بوکان

محمد قسیم عثمانی

مستقل

 

پیرانشهر و سردشت

رسول خضری

مستقل

 

خوی و چایپاره

موید حسینی صدر

 

 

سلماس

علی اکبر آقایی مغانجوقی

مستقل

-

ماکو – چالدران – پلدشت و شوط

محمد علی‌پور    

مهاباد

عثمان احمدی

مستقل

-

میاندوآب شاهین‌دژ و تکاب

روح الله بیگی

 

مهدی عیسی زاده

جبهه متحد

 

مردم سالاری

 

نقده و اشنویه

عبدالکریم حسین‌زاده    
       

 

استان اردبیل

گرایش

راه یافتگان به دور دوم

حوزه انتخابیه

نمایندگان منتخب

اردبیل

1-منصور حقیقت‌پور
2- کمال‌الدین پیرمؤذن
   

پارس آباد و بیله سوار

حبیب برومند داش قاپو

مستقل

-

خلخال و کوثر

جلیل جعفری بنه خلخال

مستقل

-

گرمی

میرقسمت موسوی اصل

جبهه متحد

-

مشگین شهر

یونس اسدی

مردم سالاری

-

 

استان اصفهان

گرایش

راه یافتگان به دور دوم

حوزه انتخابیه

نمایندگان منتخب

اردستان

احمد بخشایش اردستانی

مستقل

-

اصفهان

حسن کامران (قطعی)
حجت الاسلام سالک
نیره اخوان بی‌طرف
عباس مقتدایی
حمیدرضا فولادگر
مرتضی طلایی
مجید نادرالاصلی
ناصری
نیک دستی
(پیشتاز هستند)
   

خمینی شهر

محسن صرامی

مستقل

 

سمیرم

    بهروز جعفری  مسعود پیرمرادیان

شاهین شهر،میمه و برخوار

سید محمود حسینی دولت آبادی

مستقل

-

شهرضا و سمیرم سفلی

آقای دکتر عوض حیدرپور

جبهه متحد

-

فریدن و فریدونشهر و چادگان

محمد علی اسفنانی

 

مستقل

-

فلاورجان

سید ناصر موسوی لارگانی

جبهه متحد و پایداری

-

کاشان و آران و بید گل

عباسعلی منصوری‌آرانی

مستقل

 

گلپایگان و خوانسار

سید محمدحسین میرمحمدی

جبهه ایستادگی

-

لنجان

    1-مجید منصوری بیدکانی
2- محسن کوهکن ریزی

مبارکه

علی ایرانپور

مستقل

-

نائین

حمیدرضاطباطبایی

جبهه متحد

 

نطنز و قمصر

     

نجف آباد

ابوالفضل ابوترابی

مستقل

 

استان البرز

گرایش

راه یافتگان به دور دوم

حوزه انتخابیه

نمایندگان منتخب

ساوجبلاغ و طالقان

مفید کیایی نژاد

پایداری و متحد

-

کرج

     
       

 

استان ایلام

جبهه

راه یافتگان به دور دوم

حوزه انتخابیه

نمایندگان منتخب

ایلام،شیروان، چرداول،ایوان،مهران

   

1 -احمد شوهانی

2- فریدون همتی

3- داریوش قنبری

4-علی اکبرمتین

دهلران ، دره شهر و آبدانان

 

 

1-علی محمد احمدی

2-امین دوست محمدی

       

 

استان بوشهر

گرایش

راه یافتگان به دوردوم

حوزه انتخابیه

نمایندگان منتخب

بوشهر

عبدالکریم جمیری

جبهه متحد و پایداری  

دشتستان

حجت‌الاسلام و المسلمین سید مهدی موسوی‌نژاد

جبهه متحد و پایداری

-

دشتی و تنگستان

حجت‌الاسلام سید محمدمهدی پورفاطمی

مردمسالاری

-

کنگان ، دیر ، جم

حجت‌الاسلام موسی احمدی

جبهه متحد و پایداری

-

 

استان تهران

گرایش

راه یافتگان به دور دوم

حوزه انتخابیه

نمایندگان منتخب

پاکدشت

فرهاد بشیری

مستقل

 

تهران ، ری ، شمیرانات و اسلام شهر

بر اساس شمارش آرا تا این لحظه :

1- غلامعلی حدادعادل

2-حجت‌الاسلام سیدمحمدحسن ابوترابی‌فرد

3 حجت‌الاسلام مرتضی آقاتهرانی

4- سیدمسعود میرکاظمی

5 - سیدعلیرضا مرندی

6- علی مطهری

7- احمد توکلی

8- حجت‌الاسلام سیدمحمود نبویان

9- محمد کوثری

10- بیژن نوباه

11- حسین مظفر

12- حجت‌الاسلام روح‌الله حسینیان

13- علیرضا زاکانی

14- حجت‌الاسلام غلامرضا مصباحی مقدم

15- علیرضا محجوب

16- محمدرضا باهنر

17- علی‌اصغر زارعی

18- مهرداد بذرپاش

19- زهره طبیب‌زاده نوری

20- سیدمهدی هاشمی

21- محمد سلیمانی

22- الیاس نادران

23- حسین فدایی آشتیانی

24- مجتبی رحماندوست

25- مهدی کوچک‌زاده

26- فاطمه رهبر

27- لاله افتخاری

28- پرویز سروری

29- سهیلا جلودارزاده

30- حجت‌الاسلام حمید رسایی

   

دماوند و فیروزکوه

شاهرخ رامین

مستقل

-

رباط کریم و بهارستان

ابراهیم نکو

مستقل

 

شهریار، ملارد و قدس

حسین گروسی

مستقل

-

ورامین و پیشوا

سید حسین نقوی حسینی

اصولگرا

 
       

 

استان چهارمحال و بختیاری

گرایش

راه یافتگان به دور دوم

حوزه انتخابیه

نمایندگان منتخب

اردل ، فارسان و کوهرنگ

علی یوسف پور

پایداری

-

بروجن

امیرعباس سلطانی

مستقل

-

شهرکرد

سید سعید زمانیان

مستقل

 

لردگان

    1-مجید جلیل سرقلعه
2-محمد خالدی سردشته
       

 

استان خراسان جنوبی

گرایش

دور دوم

حوزه انتخابیه

نمایندگان منتخب

بیرجند و درمیان

حجت الاسلام محمدباقر عبادی

پایداری و متحد

-

قاین

جواد هروی

مستقل

 

نهبندان و سربیشه

نظر افضلی

پایداری و متحد

-

فردوس،طبس،بشرویه و سرایان

محمدعلی عبدالله زاده

متحد

-

 

استان خراسان رضوی

گرایش

راه یافتگان به دور دوم

حوزه انتخابیه

نمایندگان منتخب

گناباد و بجستان

محمد رجائی باغ سیائی

متحد و پایداری

 

قوچان و فاروج

هادی شوشتری

مستقل

-

فریمان،سرخس، احمدآباد و رضویه

احمد سجادی

متحد

-

سبزوار

1-محمدرضا محسنی ثانی

2-رمضانعلی سبحانی فر

متحد

مردم سالاری و ایستادگی

-

درگز

     

خواف و رشتخوار

محمود نگهبان سلامی

مستقل

-

چناران و طرقبه

محمد دهقانی نقندر

جبهه متحد و پایداری

 

تربت جام و تایباد

غلامرضا اسداللهی


جبهه متحد

-

نیشابور

حسین سبحانی نیا


جبهه متحد

-

کاشمر و بردسکن و خلیل آباد

محمد اسماعیل نیا


جبهه متحد

 

مشهد و کلات

1- امیرحسین قاضی زاده

2- سید هاشم بنی هاشمی

3-نصراله پژمان‌فر 

4-جواد کریمی قدوسی

5-جواد آرین منش

(تا کنون پیشتاز هستند)

 

 

تربت حیدریه و مه و لات

ابوالقاسم خسروی

جبهه پایداری

 
       

 

استان خراسان شمالی

گرایش

راه یافتگان به دور دوم

حوزه انتخابیه

نمایندگان منتخب

شیروان

عبدالرضا عزیزی


جبهه ایستادگی

-

بجنورد

قاسم جعفری

جبهه متحد و پایداری

-

اسفراین

هادی قوامی

مستقل

-

 

استان خوزستان

گرایش

راه یافتگان به دور دوم

حوزه انتخابیه

نمایندگان منتخب

مسجد سلیمان، لالی و هفتگل

اسماعیل جلیلی


مستقل

 

اندیمشک

سید عیسی دارایی

مستقل

 

رامهرمز و رامشیر

شمس اله بهمنی

مستقل

 

دزفول

-

-

1- محمد علی قاسمی

2- عباس پاپی زاده پالنگان

دشت آزادگان

     

شوش

سید راضی نوری


جبهه متحد و پایداری

-

شوشتر و گتوند

سید محمد سادات ابراهیمی


جبهه ایستادگی و مردم سالاری

-

ایذه و باغملک

     

آبادان

محمدجواد سعدون‌زاده


جبهه متحد

1-غلامرضا شرفی
2-محمدسعید انصاری

اهواز

سید شریف حسینی

 
جبهه ایستادگی
1-سید شکر خدا موسوی
2-شبیب جویجری
3-محمد جعفر فلسفی
4-ناصر سودانی

بندرماهشهر و امیدیه و هندیجان

حبیب آقاجری

جبهه متحد

-

بهبهان



  1-عزیز الله سالاری
2-محمدباقر شریعتی

شادگان

عبدالله تمیمی

مستقل

 

خرمشهر

عبدالله سامری

مستقل

-

 

استان زنجان

گرایش

راه یافتگان به دور دوم

حوزه انتخابیه

نمایندگان منتخب

ماهنشان، ایجرود و بوغداکندی

رضا عبدالهی
 
جبهه متحد
 

زنجان و طارم

1-محمد اسماعیلی

2- محسن عیلمردانی
جبهه پایداری و متحد
 
جبهه متحد
 

خدابنده

سید محمد موسوی سجاسی

جبهه پایداری و متحد

 

ابهر و خرمدره

محمدرضا خانمحمدی

مستقل

 
       

 

استان سمنان

گرایش

راه یافتگان به دور دوم

حوزه انتخابیه

نمایندگان منتخب

گرمسار و آرادان

غلامرضا کاتب


جبهه ایستادگی

-

شاهرود

کاظم جلالی

جبهه متحد

-

سمنان و مهدیشهر

علیرضا خسروی

جبهه متحد و پایداری

-

دامغان

عبدالرحمان رستمیان


مستقل

-

 

استان سیستان و بلوچستان

گرایش

راه یافتگان به دور دوم

حوزه انتخابیه

نمایندگان منتخب

ایرانشهر،،سرباز و فنوج

سعید اربابی


مستقل

 

چابهار، نیکشهر و کنارک

یعقوب جدگال


مستقل

-

خاش، نصرت آباد، میرجاوه، کورین

حمیدرضا پشنگ ریگی


جبهه ایستادگی

-

زابل و زهک

سید باقر حسینی

 

رضا نجفی

مستقل
مستقل
 

زاهدان

1-حسینعلی شهریاری

2- ناصرکاشانی
جبهه متحد
 
مستقل
 

سراوان

هدایت‌الله میرمرادزهی

جبهه ایستادگی

 
       

 

استان فارس

گرایش

راه یافتگان به دور دوم

حوزه انتخابیه

نمایندگان منتخب

آباده و بوانات

-

 

علی اصغر عزیز خانی و

رحیم زارع

استهبان و نی ریز

محمد سقائی

جبهه متحد

-

جهرم

محمد رضا رضایی

جبهه متحد و پایدرای

 

داراب و زرین دشت

نبی الله احمدی

جبهه متحد و پایداری

 

اقلید و سپیدان

سید عنایت الله هاشمی

الیاس طاهری

 
جبهه متحد
 
جبهه متحد و ایستادگی
 

سروستان و کربال و کوار

داریوش اسمعیلی


مستقل

 

شیراز

ضرغام صادقی (قطعی)

سید حسین ذوالانوار

جعفرقادری

احمدرضا دستغیب

علی احمدی

کریم زارع

محمدرضا محمدی کشکولی

محسن مکارم

(بر اساس شمارش آرا تا کنون)

   

فسا

محمد حسن دوگانی آغچغلو

جبهه متحد و ایستادگی

 

فیروز آباد، قیر، کارزین، فراشبند

نادر فریدونی

مستقل

 

کازرون

شاهین محمد صادقی

جبهه متحد

 

لارستان و خنج و گراش

جمشید جعفرپور

جبهه متحد و پایدرای

 

لامرد و مهر

سید موسی موسوی

جبهه پایداری و متحد

 

مرودشت، ارسنجان، پاسارگاد

بهبود استواری

محمد مهدی برومندی

مستقل

مستقل
 

ممسنی

نوذر شفیعی

مستقل

 

 

استان قزوین

گرایش

راه یافتگان به دور دوم

حوزه انتخابیه

نام و نام خانوادگی

بوئین زهرا و آوج

روح‌الله جانی عباسپور


جبهه متحد

 

تاکستان

رجب رحمانی


مستقل

 

قزوین، آبیک و البرز

1-داوود محمدی

2-سید مرتضی حسینی

مستقل
 
جبهه متحد
 

 

استان قم

گرایش

راه یافتگان به دور دوم

حوزه انتخابیه

نمایندگان منتخب

قم

1-لاریجانی

2-رضا آشتیانی عراقی

3-احمد امیرآبادی

جبهه متحد
جبهه متحد و ایستادگی
 
مستقل
 

 

استان کردستان

گرایش

راه یافتگان به دور دوم

حوزه انتخابیه

نمایندگان منتخب

بیجار

سید محمد بیاتیان

جبهه متحد

 

سقز و بانه

محسن بیگلری

مستقل

 

سنندج، دیواندره، کامیاران

1-محمد الله مرادی

2-سید احسن علوی

3-سید مهدی فرشادان

4-سالار مرادی

(پیشتاز)

 

 

قروه و دهگلان

حامد قادرمرزی

مستقل

 

مریوان و سرو آباد

امید کریمیان

مستقل

 

 

استان کرمان

گرایش

راه یافتگان به دور دوم

حوزه انتخابیه

نمایندگان منتخب

بافت

علیرضا منظری توکلی

مستقل

 

بم

موسی غضنفر آبادی


جبهه متحد و پایداری

 

جیرفت و عنبر آباد

فرج الله عارفی

جبهه ایستادگی

 

رفسنجان

حسین آذین


مستقل

 

زرند و کوهبنان

حسن امیری

جبهه مردم سالاری

 

سیرجان و بردسیر

شهباز حسن پور


جبهه متحد و ایستادگی

 

شهر بابک

سردار حاج حسین فتاحی


جبهه متحد و ایستادگی

 

کرمان و راور

1-محمد رضا پورابراهیمی

2-محمد مهدی زاهدی

جبهه ایستادگی
جبهه متحد
 

کهنوج و منوجان

حجت الاسلام محمد رضا امیری

جبهه پایداری و متحد

 

 

استان کرمانشاه

گرایش

راه یافتگان به دور دوم

حوزه انتخابیه

نمایندگان منتخب

اسلام آباد غرب و دالاهو

علی جلیلیان


جبهه پایداری

 

پاوه و جوانرود

نعمت الله منوچهری

مستقل

 

سنقر

محمدابراهیم محبی


جبهه متحد و پایداری

 

قصرشیرین، سرپل ذهاب، گیلانغرب

فتح اله حسینی


جبهه متحد و ایستادگی

 

کرمانشاه

1- عبدالرضا مصری 

2- سید سعید حیدری طیب

جبهه متحد و ایستادگی
مستقل

1- جهانبخش امینی  

2- محمد رزم

کنگاور، صحنه، هرسین

وحید احمدی


جبهه متحد و ایستادگی

 

 

استان کهگیلویه و بویراحمد

جبهه

راه یافتگان به دور دوم

حوزه انتخابیه

نمایندگان منتخب

کهگیلویه ، بهمئی و چرام

سید علی محمد بزرگواری


جبهه متحد و پایداری

 

گچساران و باشت

غلامرضا تاجگردون


جبهه مردم سالاری

 

بویراحمد و دنا

غلام محمد زارعی

جبهه ایستادگی

-

 

استان گلستان

گرایش

راه یافتگان به دور دوم

حوزه انتخابیه

نمایندگان منتخب

گرگان وآق قلا

حجت الاسلام طاهری

 

جبهه پایداری و متحد

1- عبدالحسین ناصری
2-عیسی امامی

گنبدکاووس

سلیمان عباسی

جبهه متحد و پایداری

 

رامیان و آزادشهر

رضا صابری

جبهه ایستادگی

 

علی آبادکتول

رحمت الله نوروزی

جبهه متحد  

مینودشت، گالیکش و مراوه تپه

عبدالکریم رجبی


مستقل

 

کردکوی، ترکمن،بندرگز و گمیشان

محمدجواد نظری مهر


جبهه متحد

 

 

استان گیلان

گرایش

راه یافتگان به دور دوم

حوزه انتخابیه

نمایندگان منتخب

رشت

حسن تامینی

 
جبهه مردم سالاری
1-جبار کوچکی نژاد
2-سیدعلی آقازاده
3-غلامعلی جعفرزاده
4-نظرعلی علیزاده

آستارا

صفر نعیمی‌رز

مستقل

 

آستانه‌اشرفیه

محمد حسین قربانی


جبهه متحد

 

بندر انزلی

حسن خسته‌بند

مستقل

 

رودبار

عطاءالله حکیمی


جبهه ایستادگی

 

رودسر و املش

محمد مهدی رهبری


مستقل

 

صومعه‌سرا

حمید رضا خصوصی

مستقل

 

تالش، رضوانشهر و ماسال

بهمن محمدیاری


مستقل

 

فومن و شفت

ناصر عاشوری

مستقل

 

لاهیجان و سیاهکل

ایرج ندیمی

مستقل

 

لنگرود

مهرداد لاهوتی


جبهه مردم سالاری

 

 

استان لرستان

گرایش

راه یافتگان به دور دوم

حوزه انتخابیه

نمایندگان منتخب

خرم آباد و دوره چگنی

ایرج عبدی

ایستادگی

ابراهیم آقا محمدی  محمدرضا ملک شاهی

بروجرد

علاءالدین بروجردی


جبهه متحد

1-بهرام بیرانوند

2- هادی مقدسی

سلسله و دلفان

حجت الله خدائی سوری

جبهه متحد و ایستادگی

-

پلدختر

-

-

سید حمیدرضا کاظمی

علی کائیدی

کوهدشت

الهیار ملکشاهی


مستقل

 

دورود و ازنا

حسین گودرزی

 
مستقل

1- حسین گودرزی

2- عباس قائدی رحمت

الیگودرز

محمد تقی توکلی

 
مستقل
 

 

استان مازندران

گرایش

راه یافتگان به دور دوم

حوزه انتخابیه

نام و نام خانوادگی

آمل

عزت الله یوسفیان ملا

جبهه مردم سالاری

 

بابل

علی اکبر ناصری
 
 

حسین نیاز آذری

جبهه متحد، ایستادگی و پایداری
 
 
جبهه ایستادگی
 

بابلسر و فریدونکنار

مقداد نجف نژاد

جبهه متحد
 

بهشهر، نکا و گلوگاه

احمد علی مقیمی

جبهه متحد و ایستادگی

 

ساری و میاندورود

محمد دامادی‌

سید رمضان شجاعی

جبهه متحد
 
جبهه ایستادگی
 

قائمشهر، سوادکوه و جویبار

سید هادی حسینی

کمال علی پور خنکداری

مستقل
مستقل
 

نور و محمود آباد

عبدالوحید فیاضی

 
جبهه متحد
 

نوشهر و چالوس

قاسم احمدی لاشکی

جبهه ایستادگی

 

تنکابن، رامسر و عباس آباد

_

 

علی شمس و شریعت نژاد

 

استان مرکزی

گرایش

راه یافتگان به دور دوم

حوزه انتخابیه

نام و نام خانوادگی

اراک، کمیجان و خنداب

عباس رجایی

محمدحسن آصفری

جبهه متحد ایستادگی
جبهه ایستادگی
 

تفرش، آشتیان و فراهان

کاظم سپاسی


جبهه متحد و پایداری

 

خمین

محمدابراهیم رضایی

جبهه ایستادگی، پایداری و متحد

 

ساوه و زرندیه

شهلا میرگلوبیات


جبهه ایستادگی

 

شازند

قاسم عزیزی

جبهه متحد و ایستادگی

 

محلات و دلیجان

علیرضا سلیمی

جبهه متحد و ایستادگی

 

 

استان هرمزگان

گرایش

راه یافتگان به دور دوم

حوزه انتخابیه

نمایندگان منتخب

بندر عباس ،قشم، ابوموسی

ابوالقاسم جراره

محمد آشوری

منصور آرامی

جبهه پایداری
 
جبهه متحد ومردم سالاری

جبهه متحد
 

بندر لنگه و بستک و پارسیان

احمد جباری


جبهه پایداری

 

میناب و رودان و جاسک

سید عبدالکریم هاشمی نخل ابراهیمی


جبهه متحد

 

 

استان همدان

گرایش

راه یافتگان به دور دوم

حوزه انتخابیه

نمایندگان منتخب

اسدآباد

بهروز نعمتی

جبهه ایستادگی

 

بهار و کبودرآهنگ

عیسی جعفری


مستقل

 

تویسرکان

-

 

مرتضی فضلعلی

سیدحسین کیایی

رزن

عطالله سلطانی صبور


مستقل

 

ملایر

علی نعمت چهاردولی


مستقل

 

نهاوند

مهدی سنایی

جبهه مردم سالاری و ایستادگی

 

همدان و فامنین

امیر خجسته

 
جبهه متحد و ایستادگی
1-سیدمحمدکاظم حجازی
2- ابراهیم کارخانه

 

استان یزد

گرایش

راه یافتگان به دور دوم

حوزه انتخابیه

نمایندگان منتخب

اردکان

محمدرضا تابش

جبهه مردم سالاری

-

بافق و مهریز و ابرکوه و خاتم

 

 

1-کاظم فرهمند

2-حجت‌الاسلام دخیل عباس زارع‌زاده مهریزی

تفت و میبد

حجت‌الاسلام سیدجلال یحیی‌زاده

جبهه متحد و پایداری

 

فردوس،طبس،بشرویه و سرایان

محمدعلی عبدالله زاده

جبهه متحد

 

یزد و صدوق

محمدصالح جوکار

جبهه متحد و پایداری

 

 

اقلیت های دینی

گرایش

راه یافتگان به دور دوم

حوزه انتخابیه

نمایندگان منتخب

مسیحیان شمال ایران

1- سارکیس اسرائیلی استپانیان

2- آرمن هایرپتیان

3- کارن خانلری

   

مسیحیان جنوب ایران

روبرت بگلریان

   

کلیمیان

1- سیامک مرصدق

2- مسعود داوید

   

زرتشتیان

1- کوروش آذر گشتاسبی

2- فرشید اختری

3- اسفندیار اختیاری کسنویه یزد

   

آشوری ها و کلدانی ها

1- ادوارد سرگیز زاده

2- لورنس انویه تکیه

3- یوناتن بت کولیا

4- فرانکلین بنیامین فقی بیگلو

   

 




:: برچسب‌ها: اخبار انتخابات شهرستان شفت و فومن
تاریخ انتشار : ۱۳٩٠/۱٢/۱۳ | نظرات ()
 
   
خدایا اگر ندانستم از تو چه بخواهم و از درخواست خودم حیران بودم ؛ تو مرا به آن چه صلاحم هست رهنمون باش.و دلم را بدانچه رستگاری من در آن هست؛متوجه فرماکه چنین کاری از توشگفت آور نیست و از کفایت های توناساخته نمی باشد.