نوشته شده توسط : مهدی پور

ایلنا: ستاد انتخابات کشور نتایج رسمی و نهایی شمارش آرا در برخی حوزه‌های انتخابی را از صبح امروز اعلام کرد.

به گزارش خبرنگار ایلنا، نتایجی که تا کنون از سوی رییس ستاد انتخابات کشور در مورد شمارش نهایی آراء نامزدها در شهرهای مختلف اعلام شده است در پی می‌آید:

در حوزه اردکان محمدرضا تابش با کسب ۲۵ هزار و ۹۴۵ رای از مجموع ۳۹ هزار و ۸۳۰ رای حایز رتبه اول شد.

از حوزه سنقر محمد ابراهیم محبی نیز با کسب ۱۸ و ۷8۸ رای توانست به نهمین مجلس شورای اسلامی راه یابد.

در حوزه انتخابی بناب از استان آذربایجان شرقی محمد باقری با کسب ۳۳ و ۹۱۲ رای از مجموع ۷۵ هزار ۷۶۲ رای رتبه اول را به خود اختصاص داد.

در حوزه انتخابی سمنان و مهدی شهر علیرضا خسروی توانس با کسب ۳۱ هزار ۶۱۵ را از مجموع ۸۴ هزار ۸۳۷ رای به خانه ملت راه یابد.

در حوزه انتخابیه دامغان از استان سمنان عبدالرحمان رستمیان با کسب رای ۱۶ هزار و ۹۷۴ رای از مجموع ۴۸ هزار و ۶۷۴ رای موفق به کرسی مجلس شورای اسلامی شد.

محمد ابراهیم رضایی در حوزه انتخابی خمین از استان مرکزی با کسب ۲۷ هزار ۲۲۷ رای از مجموع ۵۴ هزار و ۶۳۰ رای فرصت حضور در مجلس را به خودش اختصاص داد.

در حوزه انتخابی اشرفیه محمدحسین قربانی با کسب ۲۲ هزار و ۷۶ رای از مجموع ۶۲ هزار و ۲۱۹ رای موفق به شکست سایر رقبای خود و حضور در مجلس شود.

حوزه انتخاباتی میانه محمد علی مددی با کسب ۴۴ هزارو ۸۵۵ رای از مجموع ۲۵ هزار و ۸۴۸ رای

حوزه انتخاباتی اسد آباد بهروز نعمتی ۲۶ هزارو ۱۲۹ رای از مجموع ۵۳ هزارو ۹۷۰ رای

حوزه انتخاباتی مهاباد عثمان احمدی با کسب ۴۸ هزارو ۱۲۸ رای از مجموع ۸۶ هزارو ۹۶۵ رای

حوزه انتخاباتی قائنات جواد حروی ۳۱ هزارو ۷۱۷رای از مجموع ۸۳ هزارو ۸۷۰رای

حوزه انتخاباتی مبارکه علی ایران‌پور با کسب ۱۷ هزارو ۸۴۳ رای از مجموع ۶۴ هزارو ۲۴۶ رای

حوزه انتخاباتی شهرکرد سید سعید زمانیان دهکردی با کسب ۶۲ هزارو ۷۶۵ رای از مجموع ۱۵۳ هزارو ۵۱۴ رای ماخوذه

حوزه انتخاباتی قم علی اردشیر لاریجانی با کسب ۲۷۰ هزارو ۳۸۲ رای، رضا آشتیانی عراقی با کسب ۱۶۴ هزارو ۲۱۹ رای و احمد امیرآبادی فراهانی با کسب ۱۴۷ هزارو ۷۶۵ رای از مجموع ۴۱۴ هزارو ۸۶۵ رای ماخوذه

حوزه انتخاباتی بوکان محمد قسیم عثمانی با کسب ۶۸ هزارو ۱۹۱ رای از مجموع ۹۷ هزارو ۷۹۱ رای

حوزه انتخاباتی کلیبر-هوراند و خداآفرین با کسب ۲۹ هزارو ۸۷۹ رای از محموع ۶۳ هزارو ۴۱ رای

حوزه انتخاباتی گرمی میر قسمت موسوی با کسب ۱۸ هزارو ۴ از مجموع ۴۹ هزارو ۸۳۴ رای

حوزه انتخاباتی صومعه سرا حمیدرضا خصوصی ثانی با کسب ۳۹ هزارو ۱۳۵ رای از مجموع ۸۶ هزارو ۳۹۶ رای

حوزه انتخاباتی تفت میبد سید جلال یحیی‌زاده فیروزآبادی با کسب ۲۵ هزارو ۳۸۲ رای از مجموع ۵۸ هزارو ۱۰۲ رای

حوزه انتخاباتی رودبار عطاالله حکیمی با کسب رای ۲۷ هزارو ۷۲۸ رای از مجموع ۶۴ هزارو ۱۷ رای

حوزه انتخاباتی فردوس طبس بشرویه سرایان محمدعلی عبدالله‌زاده با کسب ۴۳هزارو ۱۹۸ رای از مجموع ۹۰ هزارو ۸۰۸

در حوزه انتخابیه اقلید، الیاس طاهری با کسب ۲۱ هزارو ۸۷۵ رای از مجموع ۵۲ هزارو ۷۰۱ آرا صحیح ماخذه

در حوزه انتخابیه آستارا، صفر نعیمی با کسب ۲۴ هزارو ۶۲ رای از مجموع ۴۷ هزارو ۸۱۱ آرا صحیح ماخذه

در حوزه انتخابیه ماکو، چالدوران، پلدشت، محمد علی‌پور با کسب ۳۷ هزارو ۶۳ رای از مجوع ۱۰۹ هزارو ۲۲۸ آرا صحیح ماخذه

در حوزه انتخابیه خمینی شهر محسن صرامی فروشان با کسب ۳۱ هزارو ۲۹۹ رای از مجموع ۱۰۰ هزارو ۵۷۸ آرا صحیح ماخذه

در حوزه انتخابیه نوشهر و چالوس، قاسم احمدی لاشکی با کسب ۵۸ هزارو ۹۶۸ رای از مجموع ۱۲۹ هزارو ۶۸۰ آرا صحیح ماخذه

در حوزه انتخابی تاکستان،رجب رحمتی با کسب ۳۷ هزارو ۶۴۳ رای از مجموع ۹۲ هزارو ۹۲۰ آرا صحیح ماخذه

در حوزه انتخابیه علی آباد ،رحمت الله نوروزی با کسب ۳۸ هزارو ۵۲۰ رای از مجموع ۷۸ هزارو ۳۰ آرا صحیح ماخذه

در حوزه انتخابی فلاورتن، سید ناصر موسوی لارگانی با کسب ۸۳ هزارو ۸۰۱ رای از مجموع ۱۰۶ هزارو ۴۹۶ آرا صحیح ماخذه

در حوزه انتخابیه سراب، مهناز بهمنی با کسب ۳۱ هزارو ۳۸ رای از مجموع ۶۶ هزارو ۷۵۴ آرا صحیح ماخذه

در حوزه انتخابیه بندر ماهشهر امیدیه و هندیجار، حبیب آقاجری باکسب ۴۳ هزارو ۱۰۲ رای از مجموع ۱۴۳ هزارو ۱۹۷ آرا صحیح ماخذه

در حوزه انتخابیه بابل، علی اکبر ناصری با کسب ۱۰۳ هزارو ۷۱۱ رای و حسین نیازآذری با کسب ۸۳ هزارو ۳۸۴ رای از مجموع ۲۳۱ هزار و۶۸ آرا صحیص ماخذه

در حوزه انتخابیه مشکین شهر، یونس اسدی با کسب ۲۶ هزارو ۱۰۷ رای از مجموع ۸۰ هزارو ۶۴۸ آرا صحیص ماخذه

در حوزه انتخابیه ایران شهر، محمد سعید اربابی با کسب ۵۷ هزارو ۷۱۳ رای از مجموع ۲۱۴ هزارو ۱۸۱ آرا صحیح ماخذه

براساس این گزارش لازم به ذکر است با توجه به نتایج جدید اعلام شده تعداد کل منتخبان که تا این ساعت موفق به کسب حداقل یک چهارم آرای حوزه انتخابیه در مرحله اول انتخابات شده‌اند به ۳۸ نفر می‌رسد همچنین اسامی منتخبانی که تا ساعت ۱۲ ظهر روز شنبه مورخ ۱۳/۱۲/۱۳۹۰ به مرحله دوم انتخابات راه یافته‌اند به شرح زیر می‌باشد

۱-در حوزه انتخابیه آباده بوانات و خرمبید، علی اصغر عزیزخوانی با کسب ۲۰ هزارو ۴۳۹ رای و رحیم زارع با کسب ۱۴ هزارو ۴۶۸ رای از مجموع ۱۰۲ هزارو ۳۶۱ آرا صحیح ماخذه

۲-در حوزه انتخابی تفرش آشتیان و فراهان، کاظم سپاسی آشتیانی با کسب ۱۱ هزارو ۵۶۸ رای و عباس صالخی با کسب ۱۱ هزاو ۲۳۱ رای از مجموع ۴۹ هزارو ۱۳۳ آرا صحیح ماخذه

۳-در حوزه انتخابیه دهلوران، دره شهر و آبدانان، علی محمد احمدی باکسب ۲۱ هزارو ۳۹ رای و امین دوست محمدی با کسب ۱۶ هزارو ۸۱ رای ازمجموع ۱۰۳ هزاو ۷۹۸ آرا صحیح ماخذه

این خبر تکمیل می شود




:: برچسب‌ها: اخبار انتخابات شهرستان شفت و فومن
تاریخ انتشار : ۱۳٩٠/۱٢/۱۳ | نظرات ()
 
   
خدایا اگر ندانستم از تو چه بخواهم و از درخواست خودم حیران بودم ؛ تو مرا به آن چه صلاحم هست رهنمون باش.و دلم را بدانچه رستگاری من در آن هست؛متوجه فرماکه چنین کاری از توشگفت آور نیست و از کفایت های توناساخته نمی باشد.