این خبر در حال تکمیل شدن است/

نمایندگان راه یافته به مجلس نهم + جدول

به گزارش مشرق - آخرین نتایج شمارش آرای انتخابات نهمین دوره مجلس شورای اسلامی تا این لحظه به شرح زیر است:


استان آذربایجان شرقی

جبهه

دور دوم

حوزه انتخابیه

نماینده منتخب

اهر و هریس

     

بستان آباد

     

بناب

محمدباقری بنابی

 

-

تبریز

     

سراب و مهربان

مهنازبهمنی

 

-

شبستر

     

کلیبر، خداآفرین و هوراند

     

مراغه و عجبشیر

مهدی دواتگری

 

-

مرند و جلفا

     

ملکان

شهروزافخمی

 

-

میانه

سیدبهلول حسینی

محمدعلی مددی

 

-

ورزقان

اللهوردی دهقانی

 

-

هشترود و چارایماق

غلامحسین شیری

 

-

 

 

 

استان آذربایجان غربی

جبهه

راه یافتگان به دور دوم

حوزه انتخابیه

نمایندگان منتخب

ارومیه

     

بوکان

 

     

پیرانشهر و سردشت

 

     

 

خوی و چایپاره

 

 

 

 

 

 

 

     

سلماس

 

 

 

علی اکبر آقایی مغانجوقی

 

 

-

ماکو – چالدران – پلدشت و شوط

 

     

مهاباد

 

عثمان احمدی

 

-

میاندوآب شاهین‌دژ و تکاب

 

 

     

نقده و اشنویه

 

 

     
       

 

استان اردبیل

جبهه

راه یافتگان به دور دوم

حوزه انتخابیه

نام و نام خانوادگی

اردبیل

     

پارس آباد و بیله سوار

حبیب برومند داش قاپو

 

-

خلخال و کوثر

جلیل جعفری بنه خلخال

 

-

گرمی

میرقسمت موسوی اصل

 

-

مشگین شهر

 

یونس اسدی

 

-

 

استان اصفهان

جبهه

راه یافتگان به دور دوم

حوزه انتخابیه

نمایندگان منتخب

اردستان

 

احمد بخشایش اردستانی

 

-

اصفهان

 

     

خمینی شهر

 

     

سمیرم

 

     

شاهین شهر،میمه و برخوار

 

سید محمود حسینی دولت آبادی

 

-

شهرضا و سمیرم سفلی

 

 

آقای دکتر عوض حیدرپور

 

-

فریدن و فریدونشهر و چادگان

 

 

محمد علی اسفنانی

 

 

-

فلاورجان

 

سید ناصر موسوی لارگانی

 

-

کاشان و آران و بید گل

 

عباسعلی منصوری‌آرانی

   

 

گلپایگان و خوانسار

سید محمدحسین میرمحمدی

 

-

لنجان

 

 

     

مبارکه

علی ایرانپور

 

-

 

نائین

 

 

 طباطبایی

     

نطنز و قمصر

 

     

نجف آباد

ابوالفضل ابوترابی

 

-


استان البرز

جبهه

راه یافتگان به دور دوم

حوزه انتخابیه

نمایندگان منتخب

ساوجبلاغ و طالقان

مفید کیایی نژاد

 

-

کرج

 

 

     
       

 

استان ایلام

جبهه

راه یافتگان به دور دوم

حوزه انتخابیه

نمایندگان منتخب

ایلام،شیروان، چرداول،ایوان،مهران

   

احمد شوهانی

داریوش قنبری  فریدون همتی

عمران علیمحمدی

در این آمار البته، هنوز بین نفر چهارم و پنجم یعنی عمران علیمحمدی و علی اکبرمتین به دلیل رقابت شدید، احتمال تغییر وجود دارد.

دهلران ، دره شهر و آبدانان

 

 

علی محمد احمدی

 

 

-

       

 

استان بوشهر

جبهه

راه یافتگان به دوردوم

حوزه انتخابیه

نمایندگان منتخب

بوشهر

 

 

عبدالکریم جمیری    

دشتستان

 

حجت‌الاسلام و المسلمین سید مهدی موسوی‌نژاد

 

-

دشتی و تنگستان

 

 

حجت‌الاسلام سید محمدمهدی پورفاطمی

 

-

 

کنگان ، دیر ، جم

 

 

حجت‌الاسلام موسی احمدی

 

-

 

استان تهران

جبهه

راه یافتگان به دور دوم

حوزه انتخابیه

نمایندگان منتخب

پاکدشت

 

فرهاد بشیری

   

تهران ، ری ، شمیرانات و اسلام شهر

 

     

دماوند و فیروزکوه

 

شاهرخ رامین

 

-

رباط کریم و بهارستان

 

 ابراهیم نکو    

شهریار، ملارد و قدس

 

حسین گروسی

 

-

ورامین و پیشوا

 

 سید حسین نقوی حسینی

 

   
       

 

 

 

 

استان چهارمحال و بختیاری

جبهه

راه یافتگان به دور دوم

حوزه انتخابیه

نمایندگان منتخب

اردل ، فارسان و کوهرنگ

علی یوسف پور

 

-

بروجن

امیرعباس سلطانی

 

-

شهرکرد

     

لردگان

     
       

 

 

 

 

استان خراسان جنوبی

جبهه

دور دوم

حوزه انتخابیه

نام و نام خانوادگی

بیرجند و درمیان

حجت الاسلام محمدباقر عبادی

 

-

قاین

جواد هروی

   

نهبندان و سربیشه

نظر افضلی

 

-

فردوس،طبس،بشرویه و سرایان

محمدعلی عبدالله زاده

 

-

 

 

استان خراسان رضوی

جبهه

راه یافتگان به دور دوم

حوزه انتخابیه

نمایندگان منتخب

گناباد و بجستان

     

قوچان و فاروج

هادی شوشتری

 

-

فریمان،سرخس، احمدآباد و رضویه

احمد سجادی

 

-

سبزوار

محمدرضا محسنی ثانی

 

-

درگز

     

خواف و رشتخوار

محمود نگهبان سلامی

 

-

چناران و طرقبه

محمد دهقانی نقندر

   

تربت جام و تایباد

غلامرضا اسداللهی

 

-

نیشابور

حسین سبحانی نیا

 

-

کاشمر و بردسکن و خلیل آباد

محمد اسماعیل نیا

   

مشهد و کلات

1- امیرحسین قاضی زاده

2- سید هاشم بنی هاشمی

(تا کنون پیشتاز هستند)

   

تربت حیدریه و مه و لات

     
       

 

استان خراسان شمالی

جبهه

راه یافتگان به دور دوم

حوزه انتخابیه

نمایندگان منتخب

شیروان

عبدالرضا عزیزی

 

-

بجنورد

قاسم جعفری

 

-

اسفراین

هادی قوامی

 

-

 

استان خوزستان

جبهه

راه یافتگان به دور دوم

حوزه انتخابیه

نمایندگان منتخب

مسجد سلیمان، لالی و هفتگل

     

اندیمشک

 سید عیسی دارایی    

رامهرمز و رامشیر

     

دزفول

-

-

1- محمد علی قاسمی

2- عباس پاپی زاده پالنگان

دشت آزادگان

     

شوش

سید راضی نوری

 

-

شوشتر و گتوند

سید محمد سادات ابراهیمی

 

-

ایذه و باغملک

     

آبادان

     

اهواز

     

بندرماهشهر و امیدیه و هندیجان

حبیب آقاجری

 

-

بهبهان

     

شادگان

     

خرمشهر

عبدالله سامری

 

-

 

استان زنجان

حوزه انتخابیه

نام و نام خانوادگی

ماهنشان

 

زنجان و طارم

 

خدابنده

 

ابهر

 
   

 

استان سمنان

جبهه

راه یافتگان به دور دوم

حوزه انتخابیه

نمایندگان منتخب

گرمسار و آرادان

غلامرضا کاتب

 

-

شاهرود

کاظم جلالی

 

-

سمنان و مهدیشهر

علیرضا خسروی

 

-

دامغان

عبدالرحمان رستمیان

 

-

 

 

استان سیستان و بلوچستان

جبهه

راه یافتگان به دور دوم

حوزه انتخابیه

نمایندگان منتخب

ایرانشهر،،سرباز و فنوج

 

     

چابهار، نیکشهر

 

     

خاش، نصرت آباد، میرجاوه، کورین

 

حمیدرضا پشنگ ریگی

 

 

-

زابل و زهک

 

     

زاهدان

 

     

سراوان

 

     
       

 

 

 

 

استان فارس

جبهه

راه یافتگان به دور دوم

حوزه انتخابیه

نمایندگان منتخب

آباده و بوانات

-

 

علی اصغر عزیز خانی و

رحیم زارع

استهبان و نی ریز

محمد سقائی

 

 

-

جهرم

محمد رضا رضایی

 

   

داراب و زرین دشت

نبی الله احمدی

 

   

اقلید و سپیدان

سید عنایت الله هاشمی

الیاس طاهری

   

سروستان و کربال و کوار

داریوش اسمعیلی

 

   

شیراز

سید حسین ذوالنوار

ضرغام صادقی (پیشتاز)

 

   

فسا

محمد حسن دوگانی آغچغلو

 

   

فیروز آباد، قیر، کارزین، فراشبند

 

نادر فریدونی

   

کازرون

شاهین محمد صادقی

   

لارستان و خنج و گراش

جمشید جعفرپور

   

لامرد و مهر

سید موسی موسوی

   

مرودشت، ارسنجان، پاسارگاد

بهبود استواری

محمد مهدی برومندی

   

ممسنی

 

نوذر شفیعی

   

 

استان قزوین

جبهه

راه یافتگان به دور دوم

حوزه انتخابیه

نام و نام خانوادگی

بوئین زهرا و آوج

روح‌الله عباسپور

   

تاکستان

 

6- رجب رحمانی

 

   

قزوین، آبیک و البرز

داوود محمدی

سید مرتضی حسینی

   

 

استان قم

   

حوزه انتخابیه

نام و نام خانوادگی

قم

رضا آشتیانی عراقی

لاریجانی

احمد امیرآبادی

 

 

   

 

استان کردستان

جبهه

راه یافتگان به دور دوم

حوزه انتخابیه

نام و نام خانوادگی

بیجار

2-سید محمد بیاتیان

   

سقز و بانه

محسن بیگلری

   

سنندج، دیواندره، کامیاران

محمد الله مرادی

سید احسن علوی

سید مهدی فرشادان

سالار مرادی

(پیشتاز)

 

   

قروه و دهگلان

حامد قادرمرزی

 

   

مریوان و سرو آباد

امید کریمیان

   

 

 

 

 

 

استان کرمان

جبهه

راه یافتگان به دور دوم

حوزه انتخابیه

نام و نام خانوادگی

بافت

علیرضا منظری توکلی

 

   

بم

موسی غضنفر آبادی

   

جیرفت و عنبر آباد

 

فرج الله عارفی

 

   

رفسنجان

دکتر حسین آذین

 

   

زرند و کوهبنان

 

حسن امیری

 

   

سیرجان و بردسیر

 

 

شهباز حسن پور

 

 

   

شهر بابک

 

سردار حاج حسین فتاحی

 

 

   

کرمان و راور

 

محمد رضا پورابراهیمی

محمد مهدی زاهدی

 

   

کهنوج و منوجان

 

حجت الاسلام محمد رضا امیری

 

   

 

استان کرمانشاه

جبهه

راه یافتگان به دور دوم

حوزه انتخابیه

نام و نام خانوادگی

اسلام آباد غرب و دالاهو

علی جلیلیان

   

پاوه و جوانرود

 

نعمت الله منوچهری

   

سنقر

 

محمدابراهیم محبی

 

 

   

قصرشیرین، سرپل ذهاب، گیلانغرب

فتح اله حسینی

 

   

کرمانشاه

 

جهانبخش امینی

سید سعید حیدری طیب

عبدالرضا مصری (پیشتاز)

 

   

کنگاور، صحنه، هرسین

 

 

وحید احمدی

   

 

استان کهگیلویه و بویراحمد

جبهه

دور دوم

حوزه انتخابیه

نام و نام خانوادگی

کهگیلویه ، بهمئی و چرام

سید علی محمد بزرگواری

 

   

گچساران و باشت

غلامرضا تاجگردون

 

   

بویراحمد و دنا

غلام محمد زارعی

 

-

 

 

 

استان گلستان

جبهه

راه یافتگان به دور دوم

حوزه انتخابیه

نام و نام خانوادگی

گرگان وآق قلا

 

حجت الاسلام طاهری

نفر دوم؟

 

   

گنبدکاووس

 

سلیمان عباسی

 

 

   

رامیان و آزادشهر

رضا صابری

 

   

علی آبادکتول

رحمت الله نوروزی (پشتاز)

   

مینودشت، گالیکش و مراوه تپه

 

 

عبدالکریم رجبی

 

   

کردکوی، ترکمن،بندرگز و گمیشان

 

محمدجواد نظری مهر

   

 

استان گیلان

جبهه

راه یافتگان به دور دوم

حوزه انتخابیه

نام و نام خانوادگی

رشت

     

آستارا

 

صفر نعیمی‌رز

   

آستانه‌اشرفیه

 

محمد حسین قربانی

   

بندر انزلی

 

حسن خسته‌بند

 

   

رودبار

 

عطاءالله حکیمی

 

   

رودسر و املش

 

     

صومعه‌سرا

 

حمید رضا خصوصی

 

   

تالش، رضوانشهر و ماسال

 

     

فومن و شفت

 

 

ناصر عاشوری

 

   

لاهیجان و سیاهکل

 

ایرج ندیمی

 

 

   

لنگرود

 

مهرداد لاهوتی

 

   

 

 

 

استان لرستان

جبهه

دور دوم

حوزه انتخابیه

نام و نام خانوادگی

خرم آباد و دوره چگنی

 

ایرج عبدی

ایستادگی

 

ابراهیم آقا محمدی و محمدرضا ملک شاهی (جبهه متحد)

بروجرد

 

 

علاءالدین بروجردی

 

 

 

1-بهرام بیرانوند

2- هادی مقدسی

سلسله و دلفان

 

حجت الله خدائی سوری

 

 

-

پلدختر

 

-

-

سید حمیدرضا کاظمی و علی کائیدی به دور دوم راه یافتند.

کوهدشت

 

الهیار ملکشاهی

   

دورود و ازنا

 

حسین گودرزی

 

1- حسین گودرزی

2- عباس قائدی رحمت

الیگودرز

 

 

محمد تقی توکلی

 

 

   

 

استان مازندران

جبهه

راه یافتگان به دور دوم

حوزه انتخابیه

نام و نام خانوادگی

آمل

 

عزت الله یوسفیان ملا

   

بابل

 

علی اکبر ناصری

 

حسین نیاز آذری

 

   

بابلسر و فریدونکنار

 

مقداد نجف نژاد

 

   

بهشهر، نکا و گلوگاه

 

 

احمد علی مقیمی

 

 

   

ساری و میاندورود

 

محمد دامادی‌

سید رمضان شجاعی

   

قائمشهر، سوادکوه و جویبار

 

سید هادی حسینی

کمال علی پور خنکداری

 

   

نور و محمود آباد

 

 

عبدالوحید فیاضی

 

   

نوشهر و چالوس

 

 

قاسم احمدی لاشکی

 

 

   

تنکابن، رامسر و عباس آباد

 

_

 

علی شمس و شریعت نژاد

 

استان مرکزی

جبهه

راه یافتگان به دور دوم

حوزه انتخابیه

نام و نام خانوادگی

اراک، کمیجان و خنداب

 

عباس رجایی

محمدحسن آصفری

 

 

   

تفرش، آشتیان و فراهان

 

 

کاظم سپاسی

 

   

خمین

 

 

محمدابراهیم رضایی

 

 

   

ساوه و زرندیه

 

 

شهلا میرگلوبیات

 

 

   

شازند

 

 

قاسم عزیزی

 

   

محلات و دلیجان

 

 

علیرضا سلیمی

 

 

   

 

استان هرمزگان

جبهه

راه یافتگان به دور دوم

حوزه انتخابیه

نام و نام خانوادگی

بندر عباس ،قشم، ابوموسی

 

ابوالقاسم جراره

 

   

بندر لنگه و بستک و پارسیان

احمد جباری

 

   

میناب و رودان و جاسک

سید عبدالکریم هاشمی نخل ابراهیمی

 

   

 

استان همدان

جبهه

راه یافتگان به دور دوم

حوزه انتخابیه

نام و نام خانوادگی

اسدآباد

بهروز نعمتی

 

   

بهار و کبودرآهنگ

عیسی جعفری

 

   

تویسرکان

-

 

مرتضی فضلعلی

سیدحسین کیایی

 

رزن

عطالله سلطانی صبور

 

 

   

ملایر

6- علی نعمت چهاردولی

 

   

نهاوند

مهدی سنایی

 

 

   

همدان

 

سیدمحمدکاظم حجازی

امیر خجسته (پیشتاز)

 

   

 

 

استان یزد

جبهه

راه یافتگان به دور دوم

حوزه انتخابیه

نام و نام خانوادگی

اردکان

1-محمدرضا تابش

 

-

بافق و مهریز و ابرکوه و خاتم

   

حجت‌الاسلام دخیل عباس زارع‌زاده مهریزی

 

کاظم فرهمند

تفت و میبد

حجت‌الاسلام سیدجلال یحیی‌زاده

   

فردوس،طبس،بشرویه و سرایان

محمدعلی عبدالله زاده

 

   

یزد و صدوق

محمدصالح جوکار

سید کاظم وزیری هامانه

   

 

اقلیت های دینی

جبهه

راه یافتگان به دور دوم

حوزه انتخابیه

نام و نام خانوادگی

مسیحیان شمال ایران

1- سارکیس اسرائیلی استپانیان

2- آرمن هایرپتیان

3- کارن خانلری

   

مسیحیان جنوب ایران

روبرت بگلریان

   

کلیمیان

1- سیامک مرصدق

2- مسعود داوید

   

زرتشتیان

1- کوروش آذر گشتاسبی

2- فرشید اختری

3- اسفندیار اختیاری کسنویه یزد

   

آشوری ها و کلدانی ها

1- ادوارد سرگیز زاده

2- لورنس انویه تکیه

3- یوناتن بت کولیا

4- فرانکلین بنیامین فقی بیگلو

   

 

 منبع:مشرق



تاريخ : ۱۳٩٠/۱٢/۱۳ | ۱:٠٠ ‎ب.ظ | نویسنده : مهدی پور | نظرات ()
  • قیمت دلار | تبادل اطلاعات