نوشته شده توسط : مهدی پور
حداد عادل نفر اول تهران شد

«نتایج اولیه» شمارش آراء در سراسر کشور

نتایج اولیه و غیر رسمی شمارش آراء در سراسر کشور منتشر شد

 گزارش های دریافتی از شمارش غیر رسمی آرا در برخی صندوق‌های تهران از برتری غلامعلی حداد عادل با فاصله‌ای نسبتا قابل توجه با نفر دوم در انتخابات شهر تهران حکایت دارد.

درباره نفرات بعدی هنوز نمی‌توان به قطعیت سخن گفت و با هر شمارش جابه‌جایی مشاهده می‌شود؛ اما  حجت‌الاسلام ابوترابی، علی مطهری، حجت‌الاسلام آقا‌تهرانی، احمدتوکلی و محمدرضا باهنر در رتبه‌های بعدی در حال رقابت هستند.

این نتایج هنوز نهایی نیست و شمارش صندوق‌ها ادامه دارد.

.

برآوردهای اولیه از نتایج انتخابات مجلس نهم در شهرستان ملایر نشان می دهد که یک نفر با حدنصاب رای به مجلس نهم راه یافته و دو نفر دیگر نیز برای رقابت به مرحله دوم راه یافته اند.

برآوردهای اولیه نشان می دهد که آقای علی نعمت چهاردولی با حدود 40 هزار رای به مجلس نهم راه یافته است.همچنین آقای حسن ونایی نماینده فعلی با بیش از 28 هزار رای و آقای احمد آریایی نژاد با حدود 28 هزار رای به مرحله دوم انتخابات راه یافتند.

به گزارش فارس، پس از حضور بی‌نظیر مردم در انتخابات نهمین دوره مجلس شورای اسلامی و حیرت رسانه‌های بین‌المللی از این حضور کم‌نظیر، شمارش آراء در سراسر کشور آغاز شده است.

* از حوزه انتخابیه پاکدشت، فرهاد بشیری با اختلاف 12 هزار رأی به مجلس راه یافت

 

* از حوزه انتخابیه دماوند، شاهرخ رامین وارد مجلس شد

 

* از حوزه انتخابیه ورامین، سید حسین نقوی تا این لحظه با اختلاف 5 هزار رأی از رقیب خود پیش است

 

* از حوزه انتخابیه اردکان، محمدرضا تابش با کسب بیش از ۲۵ هزار رأی مجدداً نماینده مجلس شد

 

* از حوزه انتخابیه شهریار، حسین گروسی به مرحله دوم انتخابات راه یافت

 

* از حوزه انتخابیه سمنان و مهدیشر، علیرضا خسروی با کسب 31615 رای از مجموع آرای ماخوذه راهی مجلس شد


از حوزه انتخابیه کنگاور، صحنه، هرسین و بیستون وحید احمدی با کسب بیشترین آرا گوی سبقت را از دیگران ربود

 

* از حوزه انتخابیه پارس‌آباد و بیله‌سوار حجت‌الاسلام برومند با کسب بیشترین آرای ماخوذه وارد مجلس شد

 

* از حوزه انتخابیه سنقر و کلیایی ابراهیم محبی موفق شد با کسب اکثریت آراء راهی بهارستان نهم شود

 

* از حوزه انتخابیه بافق، محمدرضا صباغیان با 19 هزار رای به عنوان کاندیدای برگزیده انتخاب شد

 

* از حوزه انتخابیه شاهرود، کاظم جلالی با کسب اکثریت آراء مجدداً نماینده مجلس شد

 

* از حوزه انتخابیه لردگان، جلیل و خالدی به مرحله دوم انتخابت مجلس راه یافتند

 

* از حوزه انتخابیه بروجن نیز امیر عباس سلطانی به مجلس نهم راه یافت

 

* از حوزه انتخابیه کرمان، محمد مهدی زاهدی تاکنون نفر اول رقابت بزرگ شده است

 

* از حوزه انتخابیه کوهدشت، الهیار ملکشاهی با کسب بیش از 45 هزار رأی نماینده کوهدشت شد

 

* از حوزه انتخابیه شهرستان گرمی، میرقسمت موسوی با کسب بیشترین آرا راهی مجلس نهم شد

 

* از حوزه انتخابیه اسلام‌آباد غرب و دالاهو، علی جلیلیان با کسب بیشترین آرای مأخوذه وارد مجلس شد

 

* از حوزه انتخابیه کاشان، آران و بیدگل، عباسعلی منصوری با 48هزار رای مأخوذه راهی بهارستان ملت شود

 

* از حوزه انتخابیه ورزقان و خاروانا، الهوردی دهقان وارد مجلس نهم شد

 

* از حوزه انتخابیه سیریک و جاسک، هاشمی با کسب بیش از نیمی از آرا در صدر قرار دارد

 

* از حوزه انتخابیه گرمسار، کاتب به مجلس نهم راه یافت و پروین احمدی‏نژاد از حضور در مجلس نهم بازماند

 

* از حوزه انتخابیه ملکان، شهروز افخمی با شمارش بیش از 95 درصد آراء، راهی مجلس نهم شده است

 

* از حوزه انتخابیه هشترود، پس از پایان شمارش آرا در شعب، غلامحسین شیری راهی بهارستان ملت شد

 

* از حوزه انتخابیه سراب و مهربان، پس از پایان شمارش آرا مهناز بهمنی توانست وارد مجلس شورای اسلامی شود

 

* از حوزه انتخابیه دورود و ازنا، حسین گودرزی و عباس قائدرحمت به مرحله دوم راه یافتنه و برای کسب تنها کرسی این حوزه مجدداً با هم رقابت خواهند کرد

 

* از حوزه انتخابیه بناب، حجت‌الاسلام محمد باقری بنابی با کسب 33912 رأی به مجلس رفت؛ ضیا الله اعزازی نتوانست مجدداً نماینده این حوزه شود

 

* از حوزه انتخابیه علی‎آبادکتول، رحمت‎الله نوروزی با اکثریت آرا در صدر رقابت قرار دارد؛ این حوزه انتخابیه، تنها حوزه استان گلستان است که انتخابات در آن تمام الکترونیکی برگزار شد

 

* از حوزه انتخابیه مهریز، در رقابت حجت‌الاسلام دخیل عباس زارع‌زاده مهریزی با کاظم فرهمند، نهایتاً انتخابات در این حوزه به دور دوم کشیده شد

 

* از حوزه انتخابیه سلسله دلفان، حجت‌الله خدایی‌سوری با کسب بالای 46 هزار رأی نماینده مجلس نهم شد

 

* از حوزه انتخابیه شیروان، عبدالرضا عزیزی با کسب 33 هزار رأی در رتبه نخست قرار دارد

 

* از حوزه انتخابیه اسفراین، هادی قوامی نماینده کنونی این شهرستان مجدداً توانست به نماینده مجلس شود

 

* از حوزه انتخابیه شوش، سید راضی نوری با رای 67 درصدی راهی مجلس شد؛ جاسم ساعدی در رقابت به این کاندیدا نتوانست مجددا نماینده مجلس شود

 

* از حوزه انتخابیه پلدختر، علی کائیدی با 11 هزار و 919 رأی و حمید کاظمی با 10هزار و 717رای در دور دوم انتخابات مجلس با یکدیدگر رقابت خواهند کرد

 

* از شهرستان حوزه انتخابیه نور و محمودآباد، عبدالوحید فیاضی به مجلس نهم راه یافت و دوران نمایندگی مطول ناطق تمام شد

 

* از حوزه انتخابیه نوشهر و چالوس، ‌احمدی لاشکی نماینده مجلس نهم شد

 

* از حوزه انتخابیه بستان‌آباد، غلامرضا نوری با کسب بیش از 17 هزار رأی بهارستانی شد

 

*  از حوزه انتخابیه آمل، عزت‌الله یوسفیان‌ملا برای سومین بار به عنوان نماینده این شهرستان راهی بهارستان نهم شد

 

* از حوزه انتخابیه خلخال و کوثر، با پایان یافتن شمارش آرا در این حوزه، جلیل جعفری‌بنه راهی مجلس نهم شد

 

* از حوزه انتخابیه بوشهر، گناوه و دیلم، جمیری با غلبه بر غلامعلی میگلی‌نژاد نماینده فعلی این حوزه، نماینده ملت شد

 

* از حوزه انتخابیه قائنات، جواد هروی با 31 هزار و 698 رأی از مجموع 84هزار و 400 رأی مأخوذه نماینده مجلس شد

 

* از حوزه انتخابیه نهاوند، پس از تجمیع آراء 141 شعبه اخذ رای، مهدی سنایی با 40542 رأی مجدداً نماینده مجلس شد

 

* از حوزه انتخابیه دشتستان، سید مهدی موسوی‌نژاد با کسب بیشترین آراء به بهارستان رفت

 

* از حوزه انتخابیه فردوس، طبس، سرایان و بشرویه، محمد علی عبدالله‌زاده به بهارستان ملت راه یافت

 

* از حوزه انتخابیه دیر، کنگان و جم، با پایان شمارش آرا در این حوزه، شیخ موسی احمدی راهی مجلس شد

 

* از حوزه انتخابیه دشتی و تنگستان، حجت‌الاسلام سید محمدمهدی پورفاطمی ‌برای چهارمین بار نماینده مردم شد

 

* از حوزه انتخابیه آستارا، از مجموع 47 هزار و 194 رأی، صفر نعیمی‌زر با کسب 23 هزار و 743 رأی نماینده مجلس شد

 

* از حوزه انتخابیه بیرجند و درمیان، حجت‌الاسلام محمد باقر عبادی راهی بهارستان نهم شد

 

* از حوزه انتخابیه نهبندان و سربیشه، مراد هاشم‌زهی به عنوان نماینده ملت راهی بهارستان شد

 

* از حوزه انتخابیه بابل، حجت‌الاسلام علی اکبر ناصری با کسب بیش از 104 هزار رای جواز ورود به مجلس را کسب کرد

 

* از حوزه انتخابیه مشکین‌شهر، یونس اسدی با اختلاف حدود یک هزار رأی گوی سقبت را از ولی ملکی ربود و برای دومین بار راهی مجلس شد

 

* ‌‌از حوزه انتخابیه گنبدکاووس، ‌‌سلیمان عباسی در صدر رقابت انتخاباتی قرار گرفت

 

* از حوزه انتخابیه الیگودرز، محمد‌تقی توکلی با کسب ‌‌21 هزار رأی به عنوان نماینده ملت راهی بهارستان شد

 

* از حوزه انتخابیه اندیمشک، سید عیسی دارایی نماینده مجلس شد

 

* از حوزه انتخابیه رامیان و آزادشهر، رضا صابری پس از شمارش آرا راهی بهارستان نهم شد

 

* از حوزه انتخابیه کردکوی، بندرگز، بندرترکمن و گمیشان، محمدجواد نظری‎مهر مجددا نماینده مجلس شد.

 

* از حوزه انتخابیه دلیجان و محلات با اتمام شمارش آرا حجت‌الاسلام علیرضا سلیمی به مجلس راه یافت.

 

* از حوزه انتخابیه ساوه و زرندیه سرانجام شهلا میرگلو وارد بهارستان نهم شد

 

* از حوره انتخابیه خمین، محمدابراهیم رضایی با کسب 27 هزار و 227 بر صندلی سبز مجلس نهم تکیه زد

 

* از حوزه انتخابیه تفرش و آشتیان و فراهان، کاظم سپاسی پس از شمارش کامل آرا نماینده مجلس نهم شد

 

* از حوزه انتخابیه اراک و کمیجان و خنداب نیز محمدحسن آصفری و عباس رجایی وارد مجلس نهم شدند و جواز تکیه بر صندلی‌های سبز این مجلس را به دست آوردند

 

* از حوزه انتخابیه اسدآباد واقع در استان همدان، بهروز نعمتی در صدر ایستاد و وارد مجلس نهم شد. اکبر رنجبرزاده نماینده این شهر در مجلس هشتم در جایگاه بعدی قرار گرفت و  از مجلس نهم بازماند

 

* از حوزه انتخابیه حاجی‌آباد واقع در استان هرمزگان، پس از پایان شمارش آرا، سلیمانی با ۱۲ هزار و ۵۲۲ رأی حائز رتبه اول شد و از شانس بیشتری برای راه یافتن به مجلس برخوردار شد.

 

* از حوزه انتخابیه مینودشت، کلاله، مراوه‎تپه و گمیشان، پس از شمارش آرا، عبدالکریم رجبی مسافر بهارستان شد.

 

* از حوزه انتخابیه خمین، محمد ابراهیم رضایی با کسب 27 هزار رای از 54 هزار و 630 رای ماخوذه راهی بهارستان شد.

 

* از حوزه انتخابیه شرق هرمزگان، سید عبدالکریم هاشمی نخل ابراهیمی با کسب 101 هزار و 395 رای موفق به راهیابی به مجلس نهم شد

 

* از حوزه انتخابیه نوشهر و چالوس، قاسم احمدی‌لاشکی با ۱۶۹ هزار رای نماینده مجلس نهم شد.

 

* از حوزه انتخابیه قائمشهر، سوادکوه و جویبار، سید هادی حسینی و کمال علیپور، به ترتیب با کسب 61 و ۵۸ هزار رأی مجوز ورود به مجلس نهم را دریافت کردند

 

* از حوزه انتخابیه بابلسر و فریدونکنار، مقداد نجف‌نژاد با کسب بیشترین آرا توانست به مجلس نهم راه یابد

 

* از حوزه انتخابیه بم، ریگان، فهرج و نرماشیر حجت‌الاسلام موسی غضنفرآبادی نماینده فعلی این حوزه انتخابیه در مجلس با اکثریت قاطع در بهارستان ماندگار شد.

 

* در حوزه انتخابیه کهنوج، منوجان، رودبار جنوب، فاریاب، قلعه‌گنج، حجت‌الاسلام محمدرضا امیری نماینده فعلی این حوزه انتخابیه در مجلس با اکثریت قاطع آراء به در بهارستان ماندگارشد.

 

* در حوزه انتخابیه جیرفت و عنبرآباد، فرج‌الله عارفی اکثریت آراء را کسب کرد و راهی مجلس نهم شد.

 

* در حوزه انتخابیه بافت، رابر و ارزویه، منظری توکلی با کسب قاطع آراء انتخاب شد.

 

* در حوزه انتخابیه سیرجان و بردسیر، شهباز حسن‌پور نماینده فعلی این حوزه انتخابیه در مجلس ماندگار شد.

 

* در حوزه انتخابیه شهربابک، سردار حسین فتاحی با اکثریت قاطع آراء راهی بهارستان شد.

 

* در حوزه انتخابیه رفسنجان و انار، آذین با اکثریت آراء راهی مجلس نهم شد.

 

* در حوزه انتخابیه زرند و کوهبنان، حسین امیری نماینده اصلاح‌طلب فعلی مجلس در بهارستان ماندگار شد.

 

* در حوزه انتخابیه کرمان و راور، محمدمهدی زاهدی وزیر سابق علوم و  پورابراهیمی همچنان پیشتاز هستند.

 

* در مجموع در استان کرمان 80 درصد نمایندگان منتخب اصولگرا، 10 درصد اصلاح‌طلب و 10 درصد مستقل هستند.

 

* در حوزه انتخابیه آباده، خرم بید و بوانات، انتخابات به دور دوم کشیده شده است.

 

* در حوزه انتخابیه لارستان، جعفرپور از جبهه متحد منتخب مردم این شهرستان‌ها شده است.

 

* سپیدانی‌ها هاشمی که از جبهه متحد است را برگزیده‌اند.

 

* مردم در حوزه انتخابیه سروستان، کوار و خرامه، داریوش اسماعیلی کاندیدای اصولگرا را انتخاب کرده‌اند.

 

* دارابی‌ها، احمدی، جهرمی‌ها، رضایی، اقلیدی‌ها طاهری و مردم شهرستان‌های نی ریز و استهبان سقایی که همگی از جبهه متحد اصولگرایان هستند را انتخاب کرده‌اند.

 

* در حوزه انتخابیه فیروزآباد، فراشبند و قیروکارزین، نادر فریدونی کاندیدای اصولگرای این شهرستان‌ها به مجلس راه یافته است.

 

* برومندی کاندیدای اصولگرا از مرودشت منتخب مردم این شهرستان شده است.

 

* مردم ممسنی و رستم نیز نوذر شفیعی کاندیدای مستقل را انتخاب کرده‌اند.

 

* در حوزه‌های انتخابیه کازرون، لامرد و مهر و فسا جبهه متحد اصولگرایان توانسته است که شاهین محمدصادقی، سید موسی موسوی و محمد حسین دوگانی را روانه بهارستان نهم کند.

 

* در حوزه بویراحمد و دنا واقع در کهگیلویه و بویراحمد، غلام‌محمد زارعی و در حوزه گچساران این استان غلام‌رضا تاجگردون دو مسافر جدید بهارستان هستند.

 

* در حوزه انتخابیه کهگیلویه و بهمئی و چرام، حجت‌الاسلام سیدعلی‌محمد بزرگواری برای دومین بار پیاپی به مجلس شورای اسلامی راه یافت.

 

* جمشید جعفرپور با کسب 56 هزار رأی از حوزه انتخابیه لارستان، خنج و گراش به مجلس شورای اسلامی راه یافت.

 

* محمدعلی عبدالله‌زاده براساس رأی مردم، برای مدت چهار سال آینده به عنوان نماینده مردم طبس، فردوس، بشرویه و سرایان در مجلس انتخاب شد.

 

* در حوزه انتخابیه شهرستان ساری و میاندرود، با پایان یافتن شمارش آرا، محمد دامادی و سید رمضان شجاعی کیاسری به ترتیب با ۹۲ و ۶۰ هزار رأی توانستند به مجلس راه یابند.

 

* در حوزه  انتخابیه یزد و صدوق از مجموع 201 هزار و 500 رای مأخوذه، محمدصالح جوکار کاندیدای اصولگرایان استان یزد با کسب 75 هزار رای اول شد و سیدمحمدکاظم وزیری هامانه با 49 هزار رای و اختلاف 50 هزار رای با جوکار، ‌دوم شد.

 

* در حوزه انتخابیه تفت و میبد از 58 هزار و 803 رای مأخوذه، حجت‌الاسلام سیدجلال یحیی‌زاده با 25هزار و 382 رای راهی مجلس شد.

 

* در حوزه انتخابیه ابرکوه، بافق، بهاباد، خاتم و مهریز انتخابات به دور دوم کشیده شد و کاظم فرهمند با حدود 23 هزار و 100 رای و حجت الاسلام دخیل عباس زارع‌زاده مهریزی با حدود 23 هزار و 500 رای یک بار دیگر بر سر کرسی مجلس با هم رقابت خواهند کرد.

 

* در حوزه انتخابیه فومن و شفت از مجموع 100 هزار و 455 رای ماخوذه، ناصر عاشوری با 47 هزار و 379 رای پیش افتاد و نماینده این حوزه شد.

 

* در حوزه انتخابیه لنگرود از 70 هزار و 720 رای ماخوذه مهرداد لاهوتی با 22 هزار و 901 رای بار دیگر نماینده مجلس از این حوزه شد و سید گل آقا پورعباس 21 هزار و 188 رای را به دست آورد.

 

* در حوزه انتخابیه دامغان، عبدالرحمان رستمیان با کسب ۱۶ هزار و ۷۱۴ رأی به مجلس راه یافت.

 

* در حوزه انتخابیه آستانه اشرفیه، محمد حسین قربانی با کسب 22 هزار و 76 رأی توانست جواز حضور در بهارستان را کسب کند.

 

* در حوزه انتخابیه مسجدسلیمان، هفتکل، لالی و اندیکا، اسماعیل جلیلی با کسب بیشترین آرا به عنوان نماینده این حوزه وارد مجلس شورای اسلامی شد.

 

* از مجموع 110 هزار و 643 رای ماخوذه در حوزه انتخابیه رودسر و املش، محمد مهدی رهبری با کسب 43 هزار و 35 رای به عنوان نماینده حوزه انتخابیه رودسر و املش شد. اسدالله عباسی هم از ورود به مجلس بازماند.

 

* در حوزه انتخابیه تربیت حیدریه، زاوه و مه‌ولات، ابوالقاسم خسروی با 77 هزار و 81 رای به مجلس نهم راه یافت.

 

* در حوزه انتخابیه بهار و کبودرآهنگ، محمدعلی پورمختار با 34 درصد آرا نماینده شد.

 

* انتخابات در حوزه انتخابیه تویسرکان همدان به دور دوم کشیده شد. انتخابات دور دوم در این حوزه با حضور فضلعلی و کیانی برگزار می‌شود. فضعلی در دور اول توانست ۱۵ درصد آرای مأخوذه را به خود اختصاص دهد.

 

* در حوزه انتخابیه تنکابن و رامسر، آقایان شریعت‌نژاد و شمس با کسب بیشترین آرا و به دلیل به حد نصاب نرسیدن تعداد آرای کسب شده، به دور دوم انتخابات راه یافتند.

 

* در میانه، محمدعلی مددی و سید بهلول حسینی توانستند با کسب بیشترین آرای مأخوذه به مجلس نهم راه یافتند. مددی 44855 رأی و سید بهلول حسینی25848 رای به خود اختصاص دادند.

 

* در حوزه انتخابیه مراغه و عجب‌شیر، مهدی دواتگری توانست با کسب 82 هزار رأی به مجلس نهم راه یابد.

 

* در حوزه انتخابیه کهگیلویه و بویراحمد، غلام‌محمد زارعی در سومین ماراتنی که با ستار هدایتخواه برای حضور در مجلس داشت بالاخره وی را شکست داد و راهی مجلس شد.

 

* در حوزه انتخابیه دزفول، نهمین دوره انتخابات مجلس شورای اسلامی به دور دوم کشیده شد. در این حوزه انتخابیه از مجموع 151 هزار و 454 رای ماخوذه قابل قبول، محمدعلی قاسمی با ۳۶ هزار و ۳۱۵ رای در جایگاه اول و  عباس پاپی‌زاده پالنگان با ۳۳ هزار و ۱۵۸ رای در جایگاه دوم قرار گرفتند.

 

* رجایی نماینده مردم گناباد و بجستان شد.

 

* از مجموع 103 هزار رای ماخوذه در حوزه انتخابیه لاهیجان و سیاهکل، ایرج ندیمی با 33 هزار و 860 رای نماینده حوزه انتخابیه لاهیجان و سیاهکل شد.

 

* در حوزه انتخابیه مرند و جلفا، محمد حسن‌نژاد توانست با کسب بیش از 50 هزار رأی مأخوذه به مجلس نهم راه یابد.

 

* در حوزه انتخابیه زاهدان، عباسعلی شهریاری با آرای ماخوذه 110 هزار و 484 رأی و ناصر کاشانی با 81 هزار و 420 رأی دو نماینده‌ای که با رای مردم بر کرسی‌های مجلس شورای اسلامی خواهند نشست.

 

* غلامرضا تاجگردون از جبهه اصلاحات نماینده گچساران و باشت در حوزه کهگیلویه و بویراحمد شد.

 

* در حوزه انتخابیه تالش، رضوانشهر و ماسال، از مجموع 186 هزار و 143 رای ماخوذه، بهمن محمدیاری با 39 هزار و 883 رای بار دیگر نماینده شد.

 

* سجادی نماینده مردم سرخس و فریمان شد.

 

* شمس‌الله بهمنی با کسب بیش از 30 هزار رای موفق شد به عنوان نماینده مردم رامهرمز و رامشیر به مجلس راه یابد.

 

* محمد قسیم عثمانی با 68 هزار و 191 رای به عنوان نماینده بوکان مجلس شورای اسلامی راه یافت.

 

* غلامرضا اسداللهی نماینده مردم تربت‌‌جام و تایباد شد.

 

* عثمان احمدی با 48 هزار و 128 رای به نمایندگی از مردم مهاباد به مجلس نهم راهی می‌شود.

 

* در حوزه انتخابیه ورامین و پیشوا، سید‌حسین نقوی حسینی با کسب تعداد 84 هزار و 540 رأی وارد خانه ملت شد.

 

* با شمارش بخش اعظمی از صندوق‌های رای در حوزه انتخابیه قم، علی لاریجانی با اختصاص دادن بخش اعظمی از آرا حضور خود در بهارستان را قطعی کرده است.  آشتیانی، امیرآبادی، ذوالنور و بنایی در رتبه‌های بعدی قرار دارند.

 

* در حوزه انتخابیه شهرستان‌های کرمان و راور، محمدمهدی زاهدی وزیر سابق علوم و سفیر فعلی ایران در مالزی به عنوان نفر اول و محمدرضا پورابراهیمی استاد دانشگاه شهید بهشتی تهران به عنوان نفر دوم راهی بهارستان شدند.

 

* محسنی‌ثانی نماینده دوره هشتم مجلس شورای اسلامی با بیش از 52 هزار و 800 رای نفر اول انتخاب مردم سبزوار شد.

 

* حجت‌الاسلام محمد موسوی سجاسی با 41 هزار و 741 رای به عنوان مردم خدابنده در مجلس انتخاب شد.

 

* طبق آخرین شمارش آرا در شهرستان خاش، حمیدرضا پشنگ ریگی با حداکثر آرا بر کرسی مجلس شورای اسلامی می‌نشیند.

 

* حجت‌الاسلام علامحسین سبحانی‌نیا به عنوان نماینده اول مردم شهرستان‌های نیشابور و فیروزه مشخص شد.

 

* علاءالدین بروجردی به عنوان یکی از کاندیدای حوزه انتخابیه بروجرد به مجلس راه یافت.

 

* حمیدرضا خصوصی با کنار زدن کاظم دلخوش نماینده صومعه‌سرا شد. تعداد آرای خصوصی= 30 هزار و 500 رای

 

* محمدرضا اسماعیل‌نیا با شکست محمدرضا خباز نماینده مردم در حوزه انتخابیه کاشمر شد.

 

* با پایان کار شمارش آرا در حوزه انتخابیه شهرکرد، سید سعید زمانیان با کسب 62 هزار و 765 رأی به بهارستان نهم راه یافت.

 

* نگهبان از حوزه انتخابیه خواف و رشتخوار به مجلس نهم راه پیدا کرد.

 

* قاسم جعفری از حوزه انتخابیه بجنورد با کسب ۷۰ هزار رای به مجلس راه یافت.

 

* توجه به شمارش اکثریت آرای 5 حوزه انتخابیه استان کردستان، تا این لحظه، احتمال پیروزی هیچ‌کدام از نمایندگان فعلی در این انتخابات وجود ندارد. انتخابات در این حوزه به احتمال فراوان به دور دوم کشیده می‌شود.

 

* انتخابات در اهواز به دور دوم کشیده می‌شود.

 

* از مجموع 45 هزار و 356 رای ماخوذه، حسن خسته‌بند با 21 هزار و 286 رای بار دیگر نماینده حوزه انتخابیه بندر انزلی شد.

 

* حجت‌الاسلام والمسلمین مفید کیایی‌نژاد از حوزه انتخابیه ساوجبلاغ به مجلس راه یابد.

 

* سید حمید رضا طباطبایی با کسب ۱۳هزار و ۲۸۷ رای از حوزه انتخابیه نایین راهی نهمین مجلس شورای اسلامی شد.

 

* هادی شوشتری با 47200رای نماینده مردم در حوزه انتخابیه قوچان و فاروج شد




:: برچسب‌ها: اخبار انتخابات شهرستان شفت و فومن
تاریخ انتشار : ۱۳٩٠/۱٢/۱۳ | نظرات ()
 
   
خدایا اگر ندانستم از تو چه بخواهم و از درخواست خودم حیران بودم ؛ تو مرا به آن چه صلاحم هست رهنمون باش.و دلم را بدانچه رستگاری من در آن هست؛متوجه فرماکه چنین کاری از توشگفت آور نیست و از کفایت های توناساخته نمی باشد.