استاندار گیلان گفت: دشمنان با تبلیغات سوء، قصد برهم زدن این انتخابات را داشتند که خوشبختانه حضور مردم، سیلی محکمی به آنان زد.

 

به گزارش خبرنگار خبرگزاری دانشجویان ایران(ایسنا)، منطقه گیلان، مهندس مهدی سعادتی امروز شنبه در جمع خبرنگاران با اشاره به اراده نظام و دولت در جلوگیری از تخلفات در انتخابات اظهار کرد: می‌توان گفت این انتخابات سالم‌ترین انتخابات بوده است.

 

وی ضمن تشکر از تلاش خبرنگاران و اصحاب رسانه در انعکاس اخبار و همچنین حضور مردم در پای صندوق‌های رای ادامه داد: دشمنان با تبلیغات سوء قصد برهم زدن این انتخابات را داشتند که خوشبختانه حضور مردم، سیلی محکمی به آنان زد.

 

سعادتی، برقراری ارتباط با فرمانداران شهرستان‌های استان از طریق ویدئو کنفرانس را بسیار موثر عنوان کرد.

 

وی با اشاره به اینکه در برخی از شهرستان‌ها حضور مردم تا 100 درصد گزارش شده است، گفت: حضور مردم در شهرستان رشت بیش از 50 درصد و در کل استان بیش از 60 درصد پیش‌بینی شده است، این در حالیست که در دوره قبل انتخابات مجلس شورای اسلامی در شهر رشت مشارکت 38 درصد و در کل استان 65 درصد بوده است.

 

سعادتی، شهرستان املش با 98 درصد را بیشترین حضور مردم در سطح استان اعلام و خاطرنشان کرد: شهرستان رودبار با 91 درصد حضور مردم در جایگاه بعدی قرار دارد.

 

استاندار گیلان، علت حضور کم مردم در برخی شهرها را شناور بودن جمعیت یا تعداد کم کاندیداها عنوان کرد.

منبع :خبرگزاری دانشجویان ایران - رشتتاريخ : ۱۳٩٠/۱٢/۱۳ | ٩:٥٠ ‎ق.ظ | نویسنده : مهدی پور | نظرات ()
 
   
خدایا اگر ندانستم از تو چه بخواهم و از درخواست خودم حیران بودم ؛ تو مرا به آن چه صلاحم هست رهنمون باش.و دلم را بدانچه رستگاری من در آن هست؛متوجه فرماکه چنین کاری از توشگفت آور نیست و از کفایت های توناساخته نمی باشد.