نوشته شده توسط : مهدی پور

با آغاز شمارش آرا ، نتایج انتخابات در شهرهای کوچک کشور در همان ساعات نخست پس از رأی گیری مشخص می شود.

در همین راستا ، محمدرضا تابش برای چهارمین بار نماینده شهرستان اردکان در مجلس شورای اسلامی شد.

محمدرضا تابش با 28 هزار رای، حسین کلانتری با 10 هزار رای و رشیدی احمد آبادی دو هزار رای در انتخابات نهمین دوره مجلس شورای اسلامی را از آن خود کردند.

بر این اساس محمدرضا تابش برای چهارمین بار متوالی یک کرسی از مجلس بهارستان را از ‌آن خود کرد.

وی  عضو فراکسیون اقلیت(اصلاح طلبان) مجلس هشتم و خواهرزادهٔ سید محمد خاتمی است.

در همین حال ، کاظم جلالی برای چهارمین بار نماینده شهرستان شاهرود در مجلس شورای اسلامی شد.

بر این اساس کاظم جلالی که در مجالس ششم، هفتم و هشتم نماینده مردم شاهرود بوده است،‌
برای چهارمین بار متوالی یک کرسی از مجلس بهارستان را از ‌آن خود کرد.

جلالی عضو فراکسیون اصولگرایان مجلس هشتم است.

نیر

دقایقی بعد از این که تابش و جلالی به عنوان اولین منتخبان مجلس نهم شناخته شدند ، از نیر خبر رسید که منصورحقیقت پور بیشترین آرا را به خود اختصاص داده است.وی کاندیدای جبهه پایداری بود.

 نی ریز و استهبان

 محمد سقایی با کسب بیشترین آراء به عنوان نماینده مردم این دو شهرستان انتخاب شد.

شهربابک

انتخابات در آن رایانه ای بوده و حسین فتاحی رای اول را کسب کرده و به مجلس راه یافته است.

سلسله و دلفان

حجت الله خدائی سوری به عنوان نماینده مردم در مجلس نهم انتخاب شدند.


  دهلران، آبدانان و دره شهر

علی محمد احمدی با 27 هزار رای از حوزه جنوب استان ایلام به مجلس رفت.

انتخابات

کنگاور، صحنه، هرسین و بیستون

حجت الاسلام وحید احمدی پیروز انتخابات مجلس نهم در حوزه کنگاور، صحنه، هرسین و بیستون شد.

چناران و طقبه:

محمد دهقان، کاندیدای جبهه متحد اصولگرایان برنده شد.


بیرجند و درمیان

با وجود آنکه هنوز کار شمارش آرا در تمام صندوق ها به پایان نرسیده ولی گزارش ها از پیروزی حجت الاسلام عبادی در این حوزه حکایت دارد.

فردوس، طبس و سرایان و بشرویه

 محمد علی عبدالله زاده با اختلاف زیاد نسبت به رقبا در صدر است و با توجه به اختلاف چند برابری با نفر دوم بعید به نظر می رسد وضع این حوزه نیز تغییر داشته باشد.

کوهدشت

الهیار ملکشاهی به عنوان نماینده مردم در مجلس نهم انتخاب شدند.

اسلام آبادغرب و دالاهو

علی جلیلیان با کسب بیشترین آرا توانست به مجلس شورای اسلامی راه پیدا کند.بعد از جلیلیان، حشمت الله فلاحت پیشه، نماینده فعلی مردم اسلام آبادغرب در مجلس شورای اسلامی، با اختلاف فاحشی در رتبه دوم قرار گرفته است.
کاشمر

محمد اسماعیل نیا از اینشهرستان  به مجلس نهم راه یافت و محمدرضا خباز نماینده فعلی کاشمر از راه یافتن به مجلس بازماند  

  درگز

حسین محمد زاده به عنوان منتخب مردم به مجلس نهم راه یافت

  گرمی


 میر قسمت موسوی با بیش از 18 هزار و چهار رای به عنوان نماینده انتخاب شد.

سنقر

محمدابراهیم محبی با کسب 19 هزار و 200 رای، به عنوان نماینده مردم سنقر در مجلس شورای اسلامی مشخص شد.وی تحت حمایت جبهه متحد اصولگرایان بود.

آران و بیدگل

 منصوری با 20 هزار رأی از 23 هزار رأی مأخوذه برنده این رقابت است.

مجلس نهم



قائن

جواد هروی با بیش از 32 هزار رای به بهارستان نهم راه یافت.

سمنان

علیرضا خسروی با 23000 رای نفر اول و مصطفی کواکبیان با 19000 رای نفر دوم شد.

خسروی کاندیدای جبهه متحد اصولگرایان است.



اصولگرایان در صدر نتایج گلستان



بیش از یک میلیون و 108 هزار گلستان در نهمین دوره انتخابات مجلس در استان واجد شرایط رای دادن بودند که طبق آمار 80 درصد پای صندوق های رای حاضر شدند.

حجت الاسلام سید علی طاهری، عبدالحسیین ناصری، مرادی علی منصوری رضی، سلیمان عباسی، رحمت الله نوروزی و محمد جواد نظری مهر از جمله نامزدهای تحت حمایت جبهه اصولگرایان در استان گلستان هستند.

برخی امارهای غیر رسمی شعبات اخذ رای گلستان حاکی از پیشتازی درصد بالایی از نامزدهای جبهه متحد اصولگریان استان گلستان نسبت به دیگر رقبا است.

این آمارها درحالی است که شمارش آرا در حوزه های انتخابیه گلستان همچنان ادامه دارد.

گلستان شش حوزه انتخابیه و هفت نماینده مجلس دارد


صدرنشینان انتخابات قم تا این لحظه


با شمارش بخشی از آرا‌ی ماخوذه در استان قم تاکنون علی لاریجانی در صدر قرار دارد.


تاکنون با شمارش بخشی از صندوق‌های رای در حوزه انتخابیه قم، علی لاریجانی و حجت‌الاسلام آشتیانی کاندیداهای مورد حمایت جامعه مدرسین قم در صدر قرار‌ دارند و بعد از این دو، حجت‌الاسلام ذوالنور و احمد امیرآبادی و بنایی‌ بیشترین ‌آرا را به خود اختصاص داده‌اند.


عقب ماندن پدر پارلمان ایران...


براساس شمارش بخش زیادی از آرا در شعبه اخذ رای در شهرستان نور و محمودآباد، نماینده این شهر در مجلس نهم حضور نخواهد داشت.

عبدالوحید فیاضی مدیرکل سابق آموزش و پرورش مازندران رقیب جدی ناطق نوری داعیه نماینده‌ شدن برای این شهر را دارد.

ناطق نوری در میان نمایندگان ایران با ۳۰ سال حضور در مجلس شورای اسلامی بیشترین حضور در پارلمان ایران را دارد و لقب پدر پارلمان ایران را در شعار انتخاباتی خود انتخاب کرده بود.


کواکبیان رای نیاورد


با پایان یافتن شمارش آرا در سمنان تکلیف نماینده منتخب این شهر مشخص شد.

در شهر سمنان علیرضا خسروی با 23000 رای نفر اول و مصطفی کواکبیان با 19000 رای نفر دوم شد.

خسروی کاندیدای جبهه متحد اصولگرایان است.

انتخابات حوزه شمال ایلام به دور دوم کشیده شد

طبق اطلاعات کسب شده چهار نفر در ایلام یعنی شوهانی، قنبری و همتی و علیمحمدی به دور دوم انتخابات رفته اند.

در این آمار البته، هنوز بین نفر چهارم و پنجم یعنی علیمحمدی و متین به دلیل رقابت شدید، احتمال تغییر وجود دارد.


جواد هروی نماینده قاین شد

جواد هروی با بیش از 32 هزار رای به بهارستان نهم راه یافت.


حبیب آقاجری نماینده مردم ماهشهر شد

کار شمارش آرا در حوزه انتحابیه ماهشهر، امیدیه و هندیجان در حالی به آخرین مراحل خود رسید که نماینده شدن حبیب آقاجری در این حوزه قطعی شده است.

 

 

دواتگری نماینده مراغه و عجب شیر شد

نتایج اولیه شمارش آرا در مراغه، حاکی از فاصله قریب به پانزده هزار رایی مهدی دواتگری با یوسف نجفی دارد که امکان تغییر در چینش را به نزدیک صفر می رساند و بر این اساس مهدی دواتگری نماینده مردم مراغه در مجلس نهم خواهد بود.



محمدرضا صباغیان منتخب مردم بافق شد

مردم در بافق به عنوان یکی از شهرستان‌ های حوزه انتخابیه مهریز، محمدرضا صباغیان را با 19 هزار رای به عنوان نماینده خود انتخاب کردند اما برای تعیین تکلیف این حوزه باید منتظر نتایج انتخابات در چهار شهرستان ابرکوه، بهاباد، مهریز و خاتم بود.

مردم بافق در حماسه حضور 95 درصدی امروز خود در انتخابات دوره نهم مجلس شورای اسلامی، صباغیان را با 19 هزار رای به عنوان نماینده خود انتخاب کردند.

در این حوزه همچنین کاظم فرهمند با دو هزار و 103 رای،‌ دخیل ‌عباس زارع ‌زاده 467 رای و علیرضا فلاح با 245 رای به ترتیب رتبه ‌های بعدی را به دست آوردند.

اما از آنجا که حوزه انتخابیه مهریز شامل پنج شهرستان ابرکوه، بافق، بهاباد، خاتم و مهریز است، باید منتظر نتایج انتخابات در چهار شهرستان دیگر بود.

با اعلام نتایج در ابرکوه، بهاباد، خاتم و مهریز نماینده راه یافته به مجلس نهم معرفی خواهد شد.

مردم بافق در این دوره از انتخابات مشارکت 95 درصدی داشته‌اند که این میزان نسبت به انتخابات مجلس هشتم افزایش 20 درصدی داشته است.


محمد آشوری در شهرستان حاجی آباد پیشتاز شد

نتایج اولیه شمارش آرا در حاجی آباد از پیشتازی محمد آشوری در این شهرستان حکایت دارد.

براساس آخرین اطلاعات دریافتی از شهرستان حاجی آباد پس از شمارش آرا بیش از 60 درصد صندوقها در این شهرستان محمد آشوری نسبت به سایر نامزدها رای بیشتری را به خود اختصاص داده است.

ابوالقاسم جراره و منصور آرامی تا کنون در شهرستان حاجی آباد رتبه های دوم و سوم را به خود اختصاص داده اند.

شهرستان حاجی آباد در حوزه انتخابیه مرکز استان هرمزگان قرار دارد که از این حوزه سه نماینده به مجلس شورای اسلامی راه پیدا می کنند.

حوزه انتخابیه مرکز استان هرمزگان شامل شهرستانهای بندرعباس، قشم، بندرخمیر، حاجی آباد و ابوموسی است و کار شمارش آرا در این حوزه همچنان ادامه دارد.

شمارش آرا در شهرستان حاجی آباد یک ساعت دیگر به پایان می رسد.



رقابت تنگاتنگ عبادی و مجیدی در شهر بیرجند

در رقابت کاندیدای اصولگرا در حوزه انتخابیه بیرجند و درمیان تا این لحظه محمد باقر عبادی و محمد رضا مجیدی رقابت فشرده‌ای دارند.

آخرین نتایج آرای بیرجند و بخش مرکزی شهرستان بیرجند از حوزه انتخابیه بیرجند و درمیان به شرح زیر است:

1-محمد باقر عبادی 25 هزار و 804 رای

2-محمد رضا مجیدی 25 هزار و 560 رای

3-علیرضا حسنی 7 هزار و 36 رای

4-محمد علی تابعی 4 هزار و 270 رای

5- محمد رضا حسنی صفت 2 هزار و 207 رای

6-عبالرضا طرزی یک هزار و 335 رای

اخبار تکمیلی متعاقبا ارسال می‌شود.

 

 

نتایج اولیه انتخابات مجلس نهم در استان مرکزی

نتایج اولیه انتخابات نهمین دوره مجلس شورای اسلامی در استان مرکزی حکایت از پیروزی اصولگرایان در این استان دارد.

بلافاصله پس از اتمام مهلت رای‌گیری شمارش آرا در حوزه‌های رای‌گیری استان مرکزی آغاز شد که شمارش آرا حکایت از پیروزی اصولگرایان دارد.

تا زمان ارسال خبر که بخشی از آرا شمارش شده است قاسم عزیزی از حوزه انتخابیه شازند، حجت‌الاسلام علیرضا سلیمی از حوزه انتخابیه دلیجان و محلات، شهلا میرگلو بیات از حوزه انتخابیه ساوه و زرندیه، محمد ابراهیم رضایی از حوزه انتخابیه خمین، محمدحسن آصفری و عباس رجایی و احمد لطفی از حوزه انتخابیه اراک از رقبای خود جلو می‌باشند.

گزارش تکمیلی متعاقبا ارسال می‌گردد.

 

بشیری برای دومین بار نماینده مردم پاکدشت در مجلس شد

فرهاد بشیری نامزد جبهه متحد اصولگرایان با حدود 35 هزار رأی نماینده مردم شهرستان پاکدشت در مجلس شورای اسلامی شد.

بشیری برای دومین بار مورد اعتماد مردم قرار گرفته و از مجموع بیش از 80 هزار رأی مأخوذه، از حوزه انتخابیه پاکدشت، با حدود 35 هزار رأی راهی خانه ملت شد.

محمد قمی کاندیدای اصلاح طلب پاکدشت نیز با حدود 25 هزار رأی دوم شده و از راهیابی به مجلس نهم بازماند.

مجموع آرای مأخوذه انتخابات دوره هشتم مجلس در شهرستان پاکدشت 70142 رأی بود که فرهاد بشیری موفق شد در مرحله اول با 24785 رأی راهی مجلس شورای اسلامی شد که عضو کمیسیون آموزش و تحقیقات مجلس بود.

امسال انتخابات تمام الکترونیک در استان تهران به صورت نمونه در پاکدشت برگزار شد و اخذ رأی با این سیستم از طریق پیام کوتاه و همراه اول انجام شده و اطلاعات از طریق آن به وزارت کشور ارسال شد.

شهرستان پاکدشت یکی از 14 حوزه پایلوت برگزاری انتخابات تمام مکانیزه در کشور بود.

کار جمع ‌آوری آرای مردم در 122 شعبه اخذ رأی در شهرستان پاکدشت از ساعت هشت صبح آغاز شد که در این میان، سه هزار نیروی اجرایی، نظارت، بازرسی، انتظامی و ...  کار اجرایی انتخابات نهمین دوره مجلس شورای اسلامی را برعهده داشتند.

 

مفتح به مجلس نهم نرسید

با شمارش آرا در حوزه انتخابیه رزن محمدمهدی مفتح از حضور به مجلس نهم باز ماند و عطاء‌الله سلطانی‌صبور از رزن به مجلس راه یافت.
به گزارش خبرگزاری فارس، محمدمهدی مفتح کاندیدای چند دوره حوزه انتخابیه رزن در انتخابات نهم مجلس با کسب ۲۸ هزار رأی از حضور در مجلس نهم باز ماند.

براساس این گزارش عطاء‌الله سلطانی‌صبور با کسب ۳۲ هزار رأی توانست جواز حضور به مجلس نهم را کسب کند.


نماینده مردم لامرد و مهر مشخص شد

نماینده مردم حوزه های لامرد و مهر در استان فارس مشخص شد.

بر این اساس موسی موسوی به عنوان نماینده مردم لامرد و مهر به مجلس نهم شورای اسلامی راه یافت.

تا این لحظه نتایج شمارش آرای برخی از شهرستانهای استان فارس اعلام شده و  انتخابات در سه حوزه به دور دوم کشیده شده است.



انتخابات در شهرستان پلدختر به دور دوم کشیده شد

نهمین دوره انتخابات مجلس شورای اسلامی در حوزه انتخابیه پلدختر به دور دوم کشیده شد.

با قرارگیری شمارش آرا در مراحل نهایی خود در حوزه انتخابیه پلدختر کار انتخاب نماینده در این حوزه انتخابیه به دور دوم کشیده شد.

بنابر این گزارش در مجموع آرای شمرده شده هیچ کدام از کاندیداها حائز یک چهارم آرا نشدند تا انتخابات در این حوزه انتخابیه استان لرستان به دور دوم کشیده شود.

مطابق آخرین اطلاعات و پیگیریهای خبرنگار مهر دور دوم انتخابات مجلس شورای اسلامی در حوزه انتخابیه پلدختر بین سید حمیدرضا کاظمی و علی کائیدی برگزار خواهد شد.



عطا‌الله سلطانی‌صبور نماینده رزن شد

عطا‌الله سلطانی‌صبور نماینده حوزه انتخابیه شهرستان رزن در نهمین دوره مجلس شورای اسلامی شد.

در حوزه انتخابی شهرستان رزن عطا‌الله سلطانی‌صبور با کسب بیشترین آرا به عنوان نماینده مردم این شهرستان انتخاب شد.

بر اساس این گزارش عطا‌الله سلطانی‌صبور با کسب ۳۲ هزار رأی جواز حضور به مجلس نهم را کسب کرد و محمدمهدی مفتح نماینده چند دوره این شهرستان در مجلس، از حضور در نهمین دوره مجلس شورای اسلامی بازماند.

تا ساعاتی دیگر نتایج شمارش آرای برخی دیگر از شهرستانهای همدان نیز اعلام می شود.


حسینی پیشتاز حوزه انتخابیه زابل است

نتایج اولیه شمارش آرا در حوزه انتخابیه زابل از پیشتازی سید باقر حسینی حکایت دارد.

در حوزه انتخابیه زابل تاکنون سید باقر حسینی با 70 هزارو 150 رای پیشتاز میدان است.

احمد علی کیخا با 31 هزارو 850 رای، رضا نجفی با 30 هزارو 540 رای و عباسعلی نورا با سه هزارو 640 رای پیشتاز هستند.

در حوزه انتخابیه زابل 11 نفر نامزد انتخابات نهمین دوره مجلس شورای اسلامی با هم رقابت می کنند.

نتیجه قطعی متعاقبا اعلام می شود.


انتخابات در حوزه انتخابیه مهریز به دور دوم کشیده شد

با مشخص شدن نتایج انتخابات در حوزه انتخابیه مهریز با پنج شهرستان ابرکوه، بافق، بهاباد، خاتم و مهریز، انتخابات در این حوزه به دور دوم کشیده شد.
مهر: دقایقی پیش نتایج انتخابات در شهرهای مهریز، ابرکوه و بافق اعلام شده بود و مردم این حوزه انتخابیه در انتظار اعلام نتایج شهرستان‌ های خاتم و بهاباد بودند که نتایج این شهرستانها نیز اعلام شد.

بر این اساس در شهرستان خاتم کاظم فرهمند با دو هزار و 740 رای اول و حجت‌ الاسلام دخیل‌ عباس زارع‌ زاده مهریزی با هزار و 711 رای دوم شد.

در شهرستان بهاباد نیز کاظم فرهمند با هزار و 826 رای اول و حجت ‌الاسلام دخیل ‌عباس زارع‌ زاده مهریزی دوم شد.

با احتساب شرایط آرا در شهرستانهای مهریز، بافق و ابرکوه، انتخابات در حوزه انتخابیه مهریز به دور دوم کشیده شد.

بر این اساس کاظم فرهمند با 23 هزار و 568 رای و حجت الاسلام دخیل عباس زارع زاده مهریزی با 24 هزار و 95 رای یک بار دیگر بر سر یک کرسی مجلس برای پنج شهرستان استان یزد با هم رقابت خواهند کرد.

نمایندگی حوزه انتخابیه مهریز در مجلس هشتم بر عهده کاظم فرهمند است.

حوزه انتخابیه مهریز با پوشش پنج شهرستان یکی از بزرگترین و گسترده ترین حوزه های انتخابیه در سطح کشور است.

در رقابت نفس‌گیر در حوزه انتخابیه نهاوند سنایی با 43 درصد آرا، تنها با اختلاف 151 رای از بهرام‌نیا جلو افتاد و نماینده این شهرستان شد.
به گزارش فارس از همدان، پس از تجمیع آراء 141 شعبه اخذ رای در شهرستان نهاوند، از تعداد 94386 رای صحیح مهدی سنایی با 40542 رای نماینده این شهرستان شد و سپس حسن بهرام‌نیا با 40391 رای در جایگاه دوم ایستاد.

سپس محمدرضا کاویانی با 6499 رای، محمد تقی کاویانی با 5892 رای، علیرضا رمضانی با 379 رای، محمدی حیدری با 359 رای، مرتضی خزائی با 256 رای و رحیم کاروانه با 68 رای در جایگاه بعدی قرار گرفتند.




نمایندگان استان یزد مشخص شدند

بر اساس اعلام آمار رسمی، نمایندگان استان یزد مشخص شدند.

در حوزه انتخابیه یزد و صدوق کل آرا 201 هزار و 500 رای بود که محمدصالح جوکار کاندیدای اصولگرایان استان یزد با کسب 75 هزار رای اول شد و سیدمحمدکاظم وزیری هامانه با 49 هزار رای و اختلاف 50 هزار رای با جوکار،‌ دوم شد.

در حوزه انتخابیه تفت و میبد نیز در مجموع 58 هزار و 803 رای به صندوق‌ها ریخته شد که حجت‌الاسلام سیدجلال یحیی‌زاده با 25هزار و 382 رای راهی مجلس شد.

در حوزه اردکان نیز در مجموع 39 هزار و 600 رای به صندوق ریخته شد که محمدرضا تابش با 25هزار و 600 رای کرسی مجلس را از آن خود کرد.

در شهرستان طبس نیز محمدعلی عبدالله زاده با 43هزار و 797 رای از حوزه طبس و سه شهر دیگر خراسان جنوبی راهی مجلس شد.

در حوزه انتخابیه ابرکوه، بافق، بهاباد، خاتم و مهریز نیز انتخابات به دور دوم کشیده شد و کاظم فرهمند با حدود 23 هزار و 100 رای و حجت الاسلام دخیل عباس زارع‌زاده مهریزی با حدود 23 هزار و 500 رای یک بار دیگر بر سر کرسی مجلس با هم رقابت خواهند کرد.

میزان مشارکت مردم استان یزد بین 60 تا 65 درصد اعلام شده است.


حداد عادل نفر اول انتخاب مردم تهران

گزارش های دریافتی از شمارش غیر رسمی آرا در برخی صندوق های تهران حاکی از برتری غلامعلی حداد عادل با یک فاصله نسبتا قابل توجه با نفر دوم در انتخابات شهر تهران حکایت دارد.

درباره نفرات بعدی هنوز نمی توان به قطعیت سخن گفت و با هر شمارش جابجایی مشاهده می شود. اما  حجت الاسلام ابوترابی، علی مطهری، حجت الاسلام آقا تهرانی، احمدتوکلی و محمد رضا باهنر در رتبه های بعدی در حال رقابت هستند.

این نتایج هنوز نهایی نیست و شمارش صندوق ها ادامه دارد.



شکست جبهه پایداری در کاشان

از حوزه انتخابیه کاشان، آران و بیدگل، عباسعلی منصوری با 48هزار رای مأخوذه راهی بهارستان شد.

در این شهر، قدیری ابیانه کاندیدای جبهه پایداری و گرانمایه، کاندیدای جبهه متحد، هر دوشکست خوردند.

گرانمایه نماینده فعلی کاشان است



هاشمی نماینده مردم میناب شد

بنا به اخبار واصله از استان هرمزگان سیدعبدالکریم هاشمی  کاندیدای حوزه انتخابیه میناب به مجلس نهم راه یافت.

هاشمی نامزد مورد حمایت جبهه متحد اصولگرایان می باشد.


پیروزی جبهه متحد اصولگرایان در خراسان شمالی

بر اساس آخرین نتایج شمارش آرا در دو حوزه انتخابیه خراسان شمالی، موسی الرضا ثروتی از حوزه انتخابیه بجنورد و عبدالرضا عزیزی از حوزه انتخابیه شیروان به مجلس شورای اسلامی راه یافته اند.
بر اساس نتایج آراء صندوق های شمارش شده تاکنون درحوزه انتخابیه بجنورد قاسم جعفری، احمد رضا وفایی، علی اکبری و رضا وحدانی بترتیب در رده های بعدی قرارگرفته اند و این احتمال وجود دارد که برای نفر دوم این حوزه انتخابیه ، انتخابات به دور دوم کشیده شود.
همچنین بر اساس نتایج ارای صندوق های شمارش شده درحوزه انتخابیه اسفراین رقابت شدید بین هادی قوامی و علی اصغر جعفری با اختلاف 2 هزار رای وجود دارد .

گزارش های رسیده از حوزه انتخابیه فرعی فاروج که با حوزه قوچان از خراسان رضوی یک نماینده مشترک دارد نیز حاکی از این است که هادی شوشتری نسبت به نفر دوم این رقابت ها یعنی عباسعلی رستمی ثانی پیش افتاده است و به احتمال زیاد هادی شوشتری از این حوزه انتخابیه راهی مجلس خواهد شد.



لاریجانی،آشتیانی‌و‌ امیرآبادی در صدر لیست قم

با شمارش بخش عمده‌ای از آرا‌ی ماخوذه در حوزه انتخابیه استان قم تاکنون علی لاریجانی با اختلاف نسبتا زیاد با سایر کاندیداها در صدر قرار دارد.

یکی از مسئولان ستاد انتخابات شهرستان قم اظهار داشت: بر اساس شمارش آرای بخش عمده‌ای از صندوق‌های حوزه انتخابیه استان قم، علی لاریجانی و حجت‌الاسلام محمد رضا آشتیانی دو کاندیدای مورد حمایت جامعه مدرسین قم در صدر قرار‌ دارند.

وی ادامه داد: پس از لاریجانی و آشتیانی، احمد امیرآبادی، حجت‌الاسلام مجتبی ذوالنور و حجت‌الاسلام علی بنایی در جایگاه بعدی قرار دارد.



شهریاری و کاشانی از زاهدان راهی مجلس شدند

با پایان یافتن کار شمارش آرا در حوزه انتخابیه زاهدان حسینعلی شهریاری و ناصر کاشانی با بدست آوردن بیشترین آرا به عنوان منتخبان مردم برای نمایندگی نهمین دوره مجلس شورای اسلامی راهی مجلس شدند.

از مجموع 364 هزار و 47 رای ماخوذه در حوزه انتخابیه زاهدان، حسینعلی شهریاری 110 هزار و 484 رای، ناصر کاشانی 81 هزار و 420 رای، خداداد گرگیج 68 هزار و 987 رای ، فدا حسین مالکی 53هزار و 529 رای و غلامرضا باغبانی 33هزار و 609 رای بدست آوردند.

هیئت اجرایی و ستاد انتخابات این حوزه برای جمع آوری آرای مردم 159 شعبه ثابت و سیار اخذ رای در نقاط مختلف تعیین شده، مستقر کرده بود.

در حوزه انتخابیه زاهدان 10 نفر نامزد انتخابات نهمین دوره مجلس شورای اسلامی بودند.

حوزه انتخابیه زاهدان دارای دو کرسی نمایندگی در مجلس شورای اسلامی است.

حسینعلی شهریاری نماینده دو دوره مجلس شورای اسلامی و رئیس کمیسیون بهداشت و درمان مجلس هشتم است.




:: برچسب‌ها: اخبار انتخابات شهرستان شفت و فومن
تاریخ انتشار : ۱۳٩٠/۱٢/۱۳ | نظرات ()
 
   
خدایا اگر ندانستم از تو چه بخواهم و از درخواست خودم حیران بودم ؛ تو مرا به آن چه صلاحم هست رهنمون باش.و دلم را بدانچه رستگاری من در آن هست؛متوجه فرماکه چنین کاری از توشگفت آور نیست و از کفایت های توناساخته نمی باشد.