نوشته شده توسط : مهدی پور
نتایج شمارش آرای انتخابات مجلس نهم شورای اسلامی که روز جمعه با حضور باشکوه مردم برگزار شد، در تعدادی از حوزه‌های انتخابیه اعلام شده اما شمارش آرا در سایر حوزه‌ها همچنان ادامه دارد.
به گزارش خبرنگاران جهان، آخرین نتایج اعلام شده در حوزه های انتخابیه سراسر کشور بدین شرح است:

آذربایجان شرقی
ورزقان
- اللهوردی دهقان (جبهه متحد اصولگرایان)
ملکان - شهروز افخمی (جبهه متحد اصولگرایان)
هشترود و چاراویماق- غلامحسین شیری (جبهه متحد اصولگرایان)
سراب و مهربان - مهناز بهمنی
بناب - حجت‌الاسلام محمد باقری‌بناب
بستان آباد - غلامرضا نوری

آذربایجان غربی
سلماس: علی اکبر آقایی

اردبیل
گرمی -
میرقسمت موسوی (جبهه متحد اصولگرایان)
اردبیل و نیر -
منصورحقیقت پور (جبهه متحد اصولگرایان)
پارس‌آباد و بیله‌سوار -
حجت‌الاسلام حبیب برومند
مشگین‌شهر - یونس اسدی
خلخال و کوثر - جلیل جعفری‌بنه خلخال

ایلام
دهلران، آبدانان و دره شهر - علی محمد احمدی و دوست محمدی (دور دوم)
ایلام - شوهانی، قنبری و همتی و علیمحمدی(دور دوم)

اصفهان
کاشان و آران و بیدگل
- عباسعلی منصوری

بوشهر
بوشهر، گناوه و دیلم
- عبدالکریم جمیری (جبهه متحد اصولگرایان)
دشتستان
- سید‌مهدی موسوی‌نژاد (جبهه متحد اصولگرایان)
کنگان، دیر و جم ‌- شیخ موسی احمدی (جبهه متحد اصولگرایان)
دشتی و تنگستان - سید محمدمهدی پورفاطمی(اصلاح طلب)

شهرستان های استان تهران
پاکدشت - فرهاد بشیری  (جبهه متحد اصولگرایان)
دماوند و فیروزکوه - شاهرخ رامین
ورامین و پیشوا - سید حسین نقوی حسینی

چهارمحال و بختیاری
شهرکرد- سید سعید زمانیان  (جبهه متحد اصولگرایان)
اردل، فارسان، کوهرنگ و کیار - علی یوسف‌پور
بروجن - امیرعباس سلطانی

خراسان جنوبی
بیرجند و درمیان - محمد باقر عبادی راهی
قائنات - جواد هروی
نهبندان و سربیشه- مراد هاشمزهی
فردوس، طبس، سرایان و بشرویه - محمد علی عبدالله‌زاده (جبهه متحد اصولگرایان)

خراسان رضوی
چناران و طرقبه‌ - محمد دهقان (جبهه متحد اصولگرایان)
گناباد - حجت‌الاسلام محمد رجایی‬ (جبهه متحد اصولگرایان)
تربت حیدریه - ابوالقاسم خسروی
درگز - حسین محمدزاده (جبهه متحد اصولگرایان)
کاشمر - محمدرضا اسماعیل نیا
نیشابور - حسین سبحانی نیا(جبهه متحد)
خواف و رشتخوار - محمود نگهبان سلامی
فریمان و احمد آباد - احمد سجادی
سبزوار - محسنی و بروغنی
قوچان - هادی شوشتری

خراسان شمالی
بجنورد
- موسی الرضا ثروتی و قاسم جعفری (جبهه متحد اصولگرایان)
شیروان - عبدالرضا عزیزی
اسفراین - هادی قوامی (جبهه متحد اصولگرایان)



خوزستان
ماهشهر، امیدیه و هندیجان - حبیب آقاجری (جبهه متحد اصولگرایان)
شوش - سید راضی نوری (جبهه متحد اصولگرایان)

اندیمشک - صیدعیسی دارایی
شوشتر- سادات ابراهیمی

سمنان
سمنان و مهدیشهر -جواد خسروی
شاهرود -کاظم جلالی (جبهه متحد اصولگرایان)
دامغان - عبدالرحمان رستمیان
گرمسار و آرادان - غلام‏رضا کاتب

فارس
نی ریز و استهبان - محمد سقایی  (جبهه متحد اصولگرایان)
لامرد و مهر- سید موسی موسوی (جبهه متحد اصولگرایان)
داراب و زرین دشت - نبی الله احمدی (جبهه متحد اصولگرایان)
خرامه، سروستان و کوار - داریوش اسماعیلی
پاسارگاد، ارسنجان و مرودشت - محمد مهدی برومندی
آباده، بوانات و خرمبید - علی اصغرعزیزخانی و رحیم زارع به دور دوم رفتند
لارستان، خنج و گراش - جمشید جعفرپور (جبهه متحد اصولگرایان)
جهرم - محمد رضا رضایی کوچی (جبهه متحد اصولگرایان)
اقلید - الیاس طاهری (جبهه متحد اصولگرایان)
سپیدان - عنایت الله هاشمی  (جبهه متحد اصولگرایان)
رستم و ممسنی - نوذر شفیعی
کازرون - شاهین محمد صادقی (جبهه متحد اصولگرایان)

کرمانشاه
اسلام آبادغرب - علی جلیلیان
سنقر -
محمدابراهیم محبی (جبهه متحد اصولگرایان)
قصرشیرین، سرپل ذهاب و گیلانغرب
- فتح الله حسینی  (جبهه متحد اصولگرایان)

کهکیلویه و بویر احمد
بویراحمد و دنا - غلام محمد زارعی
کهگیلویه و بهمئی - سیدعلی محمد بزرگواری (جبهه متحد اصولگرایان)

گلستان
علی‎آبادکتول - رحمت‎الله نوروزی (جبهه متحد اصولگرایان)
گنبدکاووس - سلیمان عباسی(جبهه متحد اصولگرایان)
رامیان و آزادشهر - رضا صابری
کردکوی - محمدجواد نظری‎مهر
مینودشت و کلاله - عبدالکریم رجبی
گرگان و آق قلا - سید علی طاهری(جبهه متحد اصولگرایان)


گیلان
آستارا
- صفر نعیمی‌زر
فومن - ناصر عاشوری
لنگرود - مهرداد لاهوتی


لرستان
سلسله و دلفان - حجت الله خدائی سوری  (جبهه متحد اصولگرایان)
کوهدشت - الهیار ملکشاهی
الیگودرز - محمد تقی توکلی
ازنا و دورود - عباس قائد رحمت و حسین گودرزی به دور دوم رفتند
پلدختر - سید حمیدرضا کاظمی و علی کائیدی به دور دوم رفتند


مازندران
بابل
- علی اکبر ناصری (جبهه متحد اصولگرایان) و حسین نیاز‌آذری
ساری - سید رمضان شجاعی و محمد دامادی
نوشهر و چالوس- قاسم احمدی لاشکی
نکا، بهشهر و گلوگاه- احمد علی مقیمی
آمل- یوسفیان ملا
بابلسر و فریدونکنار- مقداد نجف نژاد
نور و محمودآباد- عبدالوحید فیاضی
قائمشهر، سوادکوه و جویبار- سید هادی حسینی و کمال علیپور

مرکزی
اراک و کمیجان و خنداب
‌- محمد حسن آصفری و عباس رجایی (جبهه متحد اصولگرایان)
شازند - قاسم عزیزی (جبهه متحد اصولگرایان)
دلیجان و محلات - علیرضا سلیمی (جبهه متحد اصولگرایان)
ساوه و زرندیه - شهلا میرگلو بیات
خمین - محمد ابراهیم رضایی (جبهه متحد اصولگرایان)
تفرش، آشتیان و فراهان - کاظم سپاسی (جبهه متحد اصولگرایان)

هرمزگان
میناب، جاسک و سیریک
-سید عبدالکریم هاشمی (جبهه متحد اصولگرایان)
بندرعباس، جزایر هرمز، لارک و ابوموسی - ابوالقاسم جراره

همدان
رزن
- عطا‌الله سلطانی‌صبور
اسدآباد - بهروز نعمتی
نهاوند - مهدی سنایی(با اختلاف تنها 151 رای)
کبودراهنگ و بهار - عیسی جعفری‌
تویسرکان - مرتضی فضلعلی و سید حسین کیایی (مرحله دوم)

یزد
یزد و صدوق - محمدصالح جوکار
اردکان
- محمدرضا تابش(اصلاح طلب)
تفت و میبد - سید جلال یحیی زاده (اصولگرا)
ابرکوه، بافق، بهاباد، خاتم و مهریز - کاظم فرهمند و دخیل عباس
زارع زاده مهریزی به دور دوم رفتند
طبس و فردوس - محمدعلی عبدالله زاده



:: برچسب‌ها: اخبار انتخابات شهرستان شفت و فومن
تاریخ انتشار : ۱۳٩٠/۱٢/۱۳ | نظرات ()
 
   
خدایا اگر ندانستم از تو چه بخواهم و از درخواست خودم حیران بودم ؛ تو مرا به آن چه صلاحم هست رهنمون باش.و دلم را بدانچه رستگاری من در آن هست؛متوجه فرماکه چنین کاری از توشگفت آور نیست و از کفایت های توناساخته نمی باشد.