معاون اجتماعی فرماندهی انتظامی استان گیلان از دستگیری فردی که درمقابل بانک‌های شهرستان شفت اقدام به برداشت از حساب عابربانک افراد بی‌سواد و واریز آن به حساب خود می‌کرد، خبرداد.

 

سرهنگ مجید مرآت در گفت‌وگو با خبرنگار «حوادث» خبرگزاری دانشجویان ایران (ایسنا)، گفت: در پی دریافت گزارش از شهروندان مبنی بر این که فردی مقابل عابربانک‌های شهر به طرز مشکوکی پرسه می‌زند؛ بررسی موضوع در دستورکار اکیپ‌های عملیاتی پلیس قرار گرفت.

 

معاون اجتماعی فرماندهی انتظامی استان گیلان ادامه داد: مأموران تجسس پلیس آگاهی شهرستان شفت پس از شناسایی این فرد، کنترل و مراقبت وی متوجه فعالیت‌های مجرمانه وی شده که بدنبال آن وی را دستگیر و برای تحقیقات بیشتر به مقر انتظامی منتقل کردند.

 

به گفته مرآت در تحقیقات و بازجویی‌های پلیسی بعمل آمده از متهم مشخص شد که وی سه میلیون ریال از حساب افراد بی‌سواد که قادر به استفاده از دستگاه خودپردار نبودند، برداشت و به حساب خود واریز کرده است.

 

وی با بیان اینکه متهم پس از اعتراف به بزه ارتکابی و تشکیل پرونده برای سیر مراحل قانونی به دادسرا اعزام شده است از دارندگان کارت‌های عابربانک خواست تا از اعتماد به افراد غریبه خودداری کنند و در صورت آشنا نبودن با نحوه استفاده از عابربانک حتما از فردی قابل اطمینان کمک بگیرند.تاريخ : ۱۳٩٠/۱٢/۱٠ | ۸:۱۳ ‎ب.ظ | نویسنده : مهدی پور | نظرات ()
 
   
خدایا اگر ندانستم از تو چه بخواهم و از درخواست خودم حیران بودم ؛ تو مرا به آن چه صلاحم هست رهنمون باش.و دلم را بدانچه رستگاری من در آن هست؛متوجه فرماکه چنین کاری از توشگفت آور نیست و از کفایت های توناساخته نمی باشد.