ایلنا: فرماندارشفت به کاندیداهای انتخاباتی این حوزه انتخابیه هشدار داد ازتخریب یک دیگر خودداری کنند.

به گزارش ایلنا از شفت، جواد شفیعی ثابت صبح امروز درنشست فرمانداری شفت با بیان اینکه ۱۰۹شعبه اخذ رأی در این شهرستان پیش بینی شده است، اظهارداشت: رقابت انتخاباتی مناسبی در شهرستان وجود دارد و حضور مردم در رأی گیری گسترده و دشمن شکن خواهد بود.

وی با سفارش به نامزد‌ها و هواداران آن‌ها خواستار سعه صدر بیشتر در رفتارهای تبلیغاتی و عدم اسراف شد وخاطر نشان کرد: مشاهده می‌شود برخی از هواداران نامزد‌ها به جای توصیف توانمندی‌های کاندیدای مطبوع خود؛ به تخریب و نفی رقیب می‌پردازند.

به گفته رییس ستاد انتخابات شهرستان شفت، اگر نامزد‌ها نتوانند چنین رفتارهایی را ساماندهی کنند قطعاً مردم انتخابشان را به سمت مدیران اخلاق مدار سوق خواهند داد.

شفیعی ثابت با تأکید بر بی‌طرفی مجریان برگزاری انتخابات دراین شهرستان گفت: با بی‌طرفی کامل، امانت داری از رأی مردم را تکلیف شرعی خود می‌دانیم.

وی در پایان، متذکرشد: در انتخابات، طرفداری از هیچ نامزدی را وظیفه خود نمی‌دانیم، جز پاسداری از قانون؛ حفظ امنیت و تلاش برای رضایت و حضور گسترده مردم با بصیرت در یک انتخابات شاداب و سرنوشت ساز.تاريخ : ۱۳٩٠/۱٢/۸ | ٢:٠٩ ‎ب.ظ | نویسنده : مهدی پور | نظرات ()
 
   
خدایا اگر ندانستم از تو چه بخواهم و از درخواست خودم حیران بودم ؛ تو مرا به آن چه صلاحم هست رهنمون باش.و دلم را بدانچه رستگاری من در آن هست؛متوجه فرماکه چنین کاری از توشگفت آور نیست و از کفایت های توناساخته نمی باشد.