رییس ستاد انتخابات استان گیلان گفت: برای اینکه استان در انتخابات نهمین دوره مجلس شورای اسلامی از آرا و رتبه بالایی برخوردار باشد نیازمند تلاش همگان و بالاخص نخبگان سیاسی هستیم.

به گزارش خبرنگار خبرگزاری دانشجویان ایران(ایسنا)،منطقه گیلان، مهندس غلامعلی رضوانی در همایش راهکارهای مشارکت حداکثری در نهمین دوره انتخابات مجلس شورای اسلامی که با حضور احزاب و فعالان سیاسی استان در سالن وارش مجتمع فرهنگی و هنری خاتم‌الانبیاء رشت برگزار شد، با اشاره به حمایت و حضور مردم در صحنه‌های مختلف از نظام مقدس جمهوری اسلامی ایران گفت: ملت ایران، ملتی بصیری است که با هوشیاری و تبعیت از ولی زمان خود همواره تضمین‌کننده نظام بوده است.

وی حماسه 22 بهمن سال جاری را بارزترین نمونه حضور ملت بیان کرد و گفت: ملت ایران هر زمان که احساس کند حضورشان موجب ناکامی دشمن خواهد شد و با اقتدار بیشتر پا به عرصه می‌گذارد.

 

رییس ستاد انتخابات استان گیلان با بیان اینکه 22 بهمن امسال نسبت به سال‌های گذشته متمایز بوده است، گفت: تهدیدها و تحریم‌های استکبار عامل مهمی در جهت حضور حداکثری در دهه فجر امسال بوده است.

منبع: خبرگزاریدانشجویان ایسنا رشتتاريخ : ۱۳٩٠/۱٢/٤ | ۱٠:۱٠ ‎ق.ظ | نویسنده : مهدی پور | نظرات ()
 
   
خدایا اگر ندانستم از تو چه بخواهم و از درخواست خودم حیران بودم ؛ تو مرا به آن چه صلاحم هست رهنمون باش.و دلم را بدانچه رستگاری من در آن هست؛متوجه فرماکه چنین کاری از توشگفت آور نیست و از کفایت های توناساخته نمی باشد.