نوشته شده توسط : مهدی پور

غلامعلی رضوانی امروز در گفت‌وگوی اختصاصی با خبرنگار فارس نوشت: در رشت لیست نامزدهای انتخاباتی تایید شده گیلان را اعلام کرد.


وی اظهار داشت: از حوزه انتخابیه رشت 33 نفر داوطلب انتخابات نهمین دوره مجلس هستند که شامل افراد زیر میباشند:

1- سیدعلی آقازاده دافساری (نماینده دوره هشتم رشت در مجلس شورای اسلامی، فرمانده اسبق نیروی انتظامی گیلان)
2- مهناز ابراهیم‌زاده اصلی (کتابدار)
3- اسکندر احمدپور (کارشناس حقوقی آموزش و پرورش)
4- عادل ایمانی پرشکوه (پزشک)
5- پیمان پورعلی شارمی (کارشناس اداره آب و فاضلاب روستایی)
6- حسن تأمینی لیچائی (نماینده دوره هشتم رشت در مجلس شورای اسلامی، عضو هیأت علمی انستیتو تحقیقات بهداشتی دانشگاه علوم پزشکی تهران)
7- صادق جعفرپور کلوری (پزشک، مدرس دانشگاه آزاد اسلامی)
8- غلامعلی جعفرزاده ایمن آبادی (عضو هیأت علمی دانشگاه گیلان، مدیرکل سابق بنیاد شهید و امور ایثارگران گیلان، مدیرکل سابق بنیاد جانبازان تهران)
9- علی‌محمد جلوه قاضیائی (استاد دانشگاه تربیت معلم)
10- سیدحسین حدانقی (بازنشسته)
11- غلامرضا خانکشی‌پور (عضو هیأت علمی مؤسسه تحقیقات برنج کشور)
12- آصف داداشی (مدیرعامل شرکت دشت گستر کادوس)
13- فاطمه دانایی کیاسرایی (کارشناس)
14- مهدی رمضانی درویشی (بازنشسته)
15- مسعود زهرابی (پزشک)
16- محمدرضا زیبایی (کارشناس)
17- مجتبی شفیعی کاس احمدانی (مسئول سابق روابط عمومی شرکت آب و فاضلاب شهری گیلان)
18- نظرعلی علیزاده (پاسدار بازنشسته، دبیر سابق ستاد امر به معروف و نهی از منکر و جانشین سابق سپاه قدس گیلان)
19- نادر غلام حضرت حجت (روحانی، معلم)
20- محمود فضلعلی (استاد دانشگاه شهید بهشتی)
21- خسرو قربانی
22- علیرضا کاشفی آج بیشه (بیکار)
23- محمدرضا کاظمی گیساوندانی (معلم)
24- جبار کوچکی‌نژاد (نماینده دوره هشتم رشت در مجلس شورای اسلامی، رئیس سابق سازمان آموزش و پرورش گیلان)
25- سیدمحمد مرتضوی (مدرس دانشگاه)
26- باقر مقتدر شعار ابراهیم سرایی (کارشناس حقوقی)
27- مهدی ملکی راد (کارشناس نظارت فنی)
28- سیدرضا موسوی روزان (مدیرکل سابق زندان‌ها و اقدامات تأمینی و تربیتی گیلان)
29- مظفر نامدار طالشائی (عضو هیأت علمی پژوهشگاه علوم انسانی و مطالعات فرهنگی)
30- راضیه نجفی (معلم)
31- حامد نصیری (مدیرعامل شرکت آرین تأمین گیلان)
32- محمد نظامی وطن‌دوست (کارشناس گزینش آموزش و پرورش)
33- محمد نعیمی جوینی (کارشناس)

 

 

 از حوزه انتخابیه آستارا نیز 4 نفر داوطلب نمایندگی مجلس به نام‌های

1.میثم ضارب‌نیا

2.عسگر غنی

3.علیرضا نعمتی

4.صفر نعیمی‌رز



در حوزه انتخابیه آستانه‌اشرفیه نیز دارای 11 نفر کاندیدا شامل:

1.علی جعفری دهگا

2.کیوان حسن‌پور

3.علی حقیقت‌شناس

4.مهدی رحمدل

5.ساسان رستگار حسن‌کیاده

6.محمدعلی رمضانی دستک

7.علی سیرتی گوهری

8.محمد علی شعبانی حسن کیاده

9.سید مهدی صادق

10.علی نقی فرحمند بندری

11.محمد حسین قربانی


از حوزه انتخابیه بندر انزلی 4 نفر نامزد انتخاباتی شامل:

1.صادق برزگر

2.حسن خسته‌بند

3.عسگر صیاد نعمتیان

4.علی طاهباز


 از حوزه انتخابیه رودبار 9 نفر تایید شدند:

1.علی اسماعیل‌پور

2.رضا اکبرزاده

3.عبدالله امیری دوگاهه

4.حسین بکیان دوگاهه

5.نقی بیکی

6.عطاءالله حکیمی

7.مهرداد گودرزوند چگینی

8.عبدالله پورآقایی

9.محمد رضا مرشدی


نامزدهای تایید شده شهرستان رودسر و املش را نیز 7 نفر به نام‌های

1.محمد مهدی رهبری

2.اسدالله عباسی

3.محمدعلی جانی‌شوکی

4.قاسم‌ خانی

5.سید غفور قنبری

6.مسعود مجیدی


از حوزه انتخابیه صومعه‌سرا 6 نفر تایید شدند:

1.شجاع اسرارپوش پیرسرایی

2.فاطمه تجربه‌کار عربانی

3.حمید رضا خصوصی

4.سیدکاظم دلخوش

5.محمدتقی رنجبر

6.سید اصغر قاسمی فتمه‌سری


 16 نفر نامزدهای حوزه انتخابیه تالش، رضوانشهر و ماسال که تایید شده اند عبارتند از :

1.مصلحت آفتابی خطبه‌سرا

2.شادمان احمدی‌نژادرزدار

3.کریم اسلام‌دوست‌کار بند

4.نعمت‌الله اصلانی

5.رضا حق‌جو

6.نسرانه ذوالفقاری

7.احسن‌الله رادمهر

8.محمدرضا سلامی ریک

9.محمود شکری

10.سید شفیع شفیعی‌شالکه

11.نعمت‌الله علی‌نیا مریان

12.ابراهیم فرجی طولارودی

13.بهمن محمدیاری

14.سید رحیم‌الله میرکاظمی

15.مجید نیکخوی مجره

16.منصور یوسفی‌جولندان


از حوزه انتخابیه فومن و شفت نیز 5 نفر تایید شده اند :

1.ناصر اشرافی

2.داود انصاری شیخ‌محله

3.خلیل بهروز‌ی فر

4.ناصر عاشوری

5.کیوان میرزایی


نامزدهای انتخابیه حوزه لاهیجان و سیاهکل نیز 14 نفر هستند :

1. اسمعیل بابایی

2. تقی حیدردوست

3. علی‌نقی خانی‌پور راد

4. کامل خیرخواه

5. هادی رفیع‌پو

6. هادی صدیقی

7. کام‌بخش فرحمند حبیبی

8. رسول فرخی

9. یوسف قاسمی

10. روح‌الله مدامی

11. ایرج ندیمی

12.ذبیح‌ نیکفر لیالستانی

13.حسن هادی‌پور

14.حمیدرضا وزیری


 از حوزه انتخابیه لنگرود نیز 10 نفر به اسامی

1. حسن اخگری

2. مهرداد لاهوتی

3. سید گل‌آقا پورعباس

4. قربانعلی جهاندیده

5. علی روستایی

6. علی شفیعی

7. عسکر فزونی

8. حسن کریمی مریدانی

9. باقر منفرد فتیده

10. محمد علی حیدری


این مقام مسئول خاطرنشان کرد: در گیلان 202 نفر داوطلب نمایندگی مجلس نهم شده بودند که از این تعداد صلاحیت 119نفر تایید شد و 26 نفر انصراف دادند و بقیه نفر نیز نتوانستند تایید صلاحیت خود را بگیرند.

منبع : رای ما




:: برچسب‌ها:
تاریخ انتشار : ۱۳٩٠/۱٢/۳ | نظرات ()
 
   
خدایا اگر ندانستم از تو چه بخواهم و از درخواست خودم حیران بودم ؛ تو مرا به آن چه صلاحم هست رهنمون باش.و دلم را بدانچه رستگاری من در آن هست؛متوجه فرماکه چنین کاری از توشگفت آور نیست و از کفایت های توناساخته نمی باشد.