آن کاندیدایی که هنوز نمی داند که وعده های عمرانی ربطی به نماینده ندارد چگونه می تواند برود برای این ملت قانون تصویب کند ؟ نمیداند که نماینده اصل کارش ، فهمیدن قانون و تصویب قانون برای این مردم است !

همین می شود که چندماه مانده به انتخابات میروند قانون فوق لیسانس تصویب می کنند و آنقدر تبصره و سوراخ سنبه برای خود باز میگذارند که یک آدم دیپلمه هم میتواند ثبت نام کند اما یک آدم مدیر و لایق چون فقط فوق لیسانس ندارد نمی تواند !!

یکی از کاندیداها میگوید من بیایم کارخانه میزنم ، شرکت میزنم دوبرابر چوکا ! همه بروید سر کار !

یکی میگوید هنوز نیامده ، دستور اجرای سد شفارود را داده ام ! انگار مسئولین اجرایی و استاندار و رئیس جمهور منتظر بودند ایشان بیاید و بگوید "لطفا سد شفارود را تکمیل کنید" !

یکی میگوید آمده ام به همه شما جوانان کار بدهم . این ماهی ها هم سندش ! فعلا همین چندتا ماهی را بگیرید پوستش را بکنید بعد که رفتم بهارستان به شما کار هم خواهم داد !

یکی میگوید به جان مادرم اگر به من رای بدهید همینکه رفتم بهارستان تمام جاده های خاکی را میدهم آسفالت کنند ، حتی حیاط خانه هایتان را آسفالت میکنم
....من مانده ام در عجب ... البته راست میگیوند ، خیلی وقت است بین خودشان و مردم سد زده اند و مدیدی است که ما را سرِ کار گذاشته اند و از همین حالا دهان ملت را با دروغهایشان آسفالت کرده اند و ثابت کرده اند که بعد شکست مثل ماهی لیز میخورند و نمی شود پیدایشان کرد...
 بی خیال... همه چی آرومه ...
منبع : تالشیار


تاريخ : ۱۳٩٠/۱٠/٢۸ | ٢:۳٩ ‎ب.ظ | نویسنده : مهدی پور | نظرات ()
 
   
خدایا اگر ندانستم از تو چه بخواهم و از درخواست خودم حیران بودم ؛ تو مرا به آن چه صلاحم هست رهنمون باش.و دلم را بدانچه رستگاری من در آن هست؛متوجه فرماکه چنین کاری از توشگفت آور نیست و از کفایت های توناساخته نمی باشد.