آفتاب: نوری با بیان اینکه هیئت‌های نظارت در سراسر کشور اول بهمن نتایج رسیدگی به شکایات و بررسی صلاحیت کاندیداهای انتخابات مجلس نهم را اعلام می‌کنند. 

انتخابات نهمین دوره مجلس شورای اسلامی که روز سوم دی ماه و با دستور وزیر کشور کلید خورد، در مرحله ثبت‌نام در تاریخ ۹ دی به پایان رسید و بحث بررسی صلاحیت کاندیداهای ثبت‌نام کننده در انتخابات مجلس نهم در مرحله اول توسط هیئت‌های اجرایی انجام و در تاریخ ۲۰ دیماه به آنها و هیئت‌های نظارت ابلاغ شد که در نهایت کاندیداها فرصت داشتند تا تاریخ ۲۴ همین ماه اعتراض خود را به هیئت‌های نظارت اعلام کنند.

به گزارش فارس،حسنعلی نوری جانشین رئیس ستاد انتخابات کشور در همین خصوص و در رابطه با مدت زمان بررسی صلاحیت کاندیداهای ثبت‌نام شده در انتخابات نهمین دوره مجلس شورای اسلامی در مرحله دوم به خبرنگار حوزه دولت خبرگزاری فارس گفت که از تاریخ ۲۴ دیماه هیئت‌های نظارت در سراسر کشور به مدت ۷ روز فرصت بررسی شکایت‌ها و صلاحیت کاندیداها را دارند که قرار است پاسخ این بررسی‌ها بر اساس جدول زمانبندی انتخابات در تاریخ اول بهمن اعلام شود.

منبع: آفتاب نیوزتاريخ : ۱۳٩٠/۱٠/٢٧ | ٧:۱٤ ‎ب.ظ | نویسنده : مهدی پور | نظرات ()
 
   
خدایا اگر ندانستم از تو چه بخواهم و از درخواست خودم حیران بودم ؛ تو مرا به آن چه صلاحم هست رهنمون باش.و دلم را بدانچه رستگاری من در آن هست؛متوجه فرماکه چنین کاری از توشگفت آور نیست و از کفایت های توناساخته نمی باشد.