به گزارش شیون نیوز به نقل از روابط عمومی فرمانداری فومن ، هم زمان با سراسر کشور از تاریخ ۳ لغایت ۹ دی ماه سال جاری، نامزد های انتخاباتی نمایندگی مجلس در مرکز حوزه ی شهرستان فومن و شفت ثبت نام کردند ۱۱ نفر در حوزه انتخابیه ی فومن و شفت برای حضور در مجلس شورای اسلامی ثبت نام کردند.

 هم زمان با سراسر کشور از تاریخ ۳ لغایت ۹ دی ماه سال جاری، نامزد های انتخاباتی نمایندگی مجلس در مرکز حوزه ی شهرستان فومن و شفت ثبت نام کردند. بر اساس آخرین آمار در این مدت، ۱۱ نفر در مرکز حوزه ی انتخابیه ذکر شده ثبت نام که اسامی آنان به شرح ذیل میباشد: ۱-ناصر اشرافی ۲-محمد انصاری احمدسرائی ۳-داوود انصاری شیخ محله ۴-خلیل بهروزی فر ۵-حجت الله جعفرزاده ۶-رسول جماعتی ۷-غلامرضا خاکسار نجفی ۸-محمدرضاخاکسار نجفی ۹-ناصر عاشوری قلعه رودخانی ۱۰-کیوان میرزایی فشالمی ۱۱-علی میرزایی فلاح آبادی. شایان ذکر است، که در بین اسامی مذکور آقایان: رسول جماعتی، ناصر عاشوری و علی میرزایی فلاح آبادی سابقه ی حضور در مجلس به عنوان نماینده مردم شهرستان های فومن و شفت را دارا بوده اند.

منبع : شیون نیوزتاريخ : ۱۳٩٠/۱٠/۱۳ | ٦:٥٤ ‎ب.ظ | نویسنده : مهدی پور | نظرات ()
 
   
خدایا اگر ندانستم از تو چه بخواهم و از درخواست خودم حیران بودم ؛ تو مرا به آن چه صلاحم هست رهنمون باش.و دلم را بدانچه رستگاری من در آن هست؛متوجه فرماکه چنین کاری از توشگفت آور نیست و از کفایت های توناساخته نمی باشد.