در دومین روز از نام‌نویسی داوطلبین در نهمین دوره مجلس شورای اسلامی، مهندس حاج غلامرضا خاکسار با حضور در فرمانداری شهرستان فومن بعنوان اولین نفر ثبت نام نمود .
وی در گفتگوی کوتاه و اختصاصی با سایت شیون نیوز هدف خود را از شرکت در انتخابات : عشق به مردم آگاه ، فهیم و ولایت مدار شهرستانهای فومن و شفت و خدمت صادقانه به آنان عنوان نمود و اظهار داشت در سالگرد ۴ دی ،قیام مردم این منطقه علیه رژیم شاهنشاهی و به عنوان فرزند انقلاب و سرباز ولایت با اتکال به خداوند منان امروز ثبت‌نام نمودم و امیدوار هر آنکس که بتواند به اعتلای این منطقه ـ با توانایی وبرنامه ، مؤثر باشد برنده این میدان گردد.
مهندس خاکسار از مردم خواست حتماً با مطالعه دقیق نسبت به برنامه‌ها و سوابق افراد رأی دهند و بدانند که سرنوشت منطقه فومن و شفت به انتخاب ما بستگی دارد.
لازم به ذکر است مهندس خاکسار و همراهان پس از ثبت نام بر سرمزار شهدای شهر فومن دربقعه‌ی متبرکه امامزاده میرزاحاضر و با آرمانهای شهدا و امام شهدا تجدید میثاق نمودند.تاريخ : ۱۳٩٠/۱٠/٧ | ۸:۳۱ ‎ق.ظ | نویسنده : مهدی پور | نظرات ()
 
   
خدایا اگر ندانستم از تو چه بخواهم و از درخواست خودم حیران بودم ؛ تو مرا به آن چه صلاحم هست رهنمون باش.و دلم را بدانچه رستگاری من در آن هست؛متوجه فرماکه چنین کاری از توشگفت آور نیست و از کفایت های توناساخته نمی باشد.