نوشته شده توسط : مهدی پور

گنجار ، روستایی زیبا با طبیعتی دلنشین در دل شهرستان شفت بوده که هر ساله به دلیل همین طبیعت شاهد حضورمسافران و گردشگران می باشد . این روستا از توابع شهرستان شفت و جزو بخش احمدسرگوراب می باشد و جزو آبادی های دهستان نصیرمحله می باشد .

از جاذبه های دیدنی این روستا می توان به به پل و رودخانه ، زمین ورزشی و تفریحی ، بام سبز گنجار ، آبشار وزن بن ، خشک دره ( دره سنگی گنجار ) ییلاق کتیله سر، گلگل چمه و استخرهای گنجار نام برد.
توضیح بر اینکه از آنجایی که روستای گنجار دارای تقسیمات جلگه ای و کوهپایه ای میباشد در اکثر مناطق آن به سمت پایین دست که شامل فومنات و قسمت های دیگر از استان است اشراف داشته و چشم اندازی زیبا را به تصویر میکشد.
شورای اسلامی این روستا در حال پی گیری پروژه بام سبز این روستا بوده که از آنجا می توان به تماشای بیشتر نقاط شفت و فومن و رشت پرداخت. و به زودی با آسفالت جاده بام سبز این منطقه دارای رونق گردشگری بسیار می شود.

جهت دیدن تصاویر بیشتر لطفا به ادامه مطلب بروید


آبان 94

عکس و تنظیم : مهدی پور (وبلاگ نصیرمحله)
:: برچسب‌ها: گالری عکس گیلان
تاریخ انتشار : ۱۳٩٤/۸/۸ | نظرات ()
 
   
خدایا اگر ندانستم از تو چه بخواهم و از درخواست خودم حیران بودم ؛ تو مرا به آن چه صلاحم هست رهنمون باش.و دلم را بدانچه رستگاری من در آن هست؛متوجه فرماکه چنین کاری از توشگفت آور نیست و از کفایت های توناساخته نمی باشد.