پس از طی حدود پانزده کیلومتر از شهر رستم آباد به منطقه ای زیبا و بکر می‌رسید که چشم انداز زیبایش چشم‌ها را به خود خیره می‌نماید، این منطقه زیبا سلانسر نام دارد.
ییلاق سلانسر هزار و دویست و پنجاه متر از سطح دریا ارتفاع دارد که در بلندای ان علفزار هایی زیبا نظر هر بینده ای را جلب می‌نماید و همچنین درختانی تنومند که در دامنه ییلاق قرار دارند منظره ای زیبا را خلق کرده اند که در طبیعت مه گرفته این ییلاق با شکوه بهشتی کوچک را فراهم نموده است.
این ییلاق از سمت غرب با دره سفید رود همسایه است که هوای معتدل و نسیم ملایم جلگه ای برخاسته از جلگه گیلان گرد شادابی خاصی به بازدیدکنندگان این منطقه می‌بخشد. تابستان خنک ، طبیعت همیشه سرسبز و ارتفاع این ییلاق از ویژگی‌های بارز این مکان رویایی می‌باشد.
این منطقه زیبا با وجود طبیعتی چشم نواز و کوهستان هایی با انبوه درختان و چشمه سار‌های پر آب و همچنین مردم شجاع و مهمان نوازش هر ساله میزبان گردشگران زیادی از جای جای کشور عزیزمان می‌باشد.
که برای بسیاری از گردشگران جای تعجب و شگفتی است که این طبیعت زیبا چطور  ییلاق سلانسر علاوه بر داشتن طبیعتی زیبا از آثار تاریخی فراوانی نیز برخوردار است.

جهت دیدن تصاویر بیشتر لطفا به ادامه مطلب بروید


عکس و تنظیم : مهدی پور (وبلاگ نصیرمحله)

اردیبهشت94تاريخ : ۱۳٩٤/٢/۱۳ | ٦:٢٤ ‎ب.ظ | نویسنده : مهدی پور | نظرات ()
 
   
خدایا اگر ندانستم از تو چه بخواهم و از درخواست خودم حیران بودم ؛ تو مرا به آن چه صلاحم هست رهنمون باش.و دلم را بدانچه رستگاری من در آن هست؛متوجه فرماکه چنین کاری از توشگفت آور نیست و از کفایت های توناساخته نمی باشد.