روستای فوشه که در جنوب غربی شهرستان فومن قرار گرفته یکی از روستاهای همجوار قلعه رودخان 82 کیلومتر مربع مساحت دارد که از جنوب و جنوب غربی و غرب به جنگلها و ارتفاعات وکوهستانهای زیبا و از شرق و شمال شرقی به روستاهای حیدر آلات و قلعه رودخان منتهی می شود.

روستای فوشه همچون نگینی درخشان در قلعه رودخان شهرستان فومن می درخشد و هر ساله میزبان مسافران و گردشگران زیادی از اقصی نقاط کشور است.

اگر از سمت فومن برای گذراندن یک روز خوش و به یاد ماندنی به طرف قلعه رودخان حرکت کرده باشید پس از گذشتن از بازار قلعه رودخان و در فاصله 400 متری بازار در سمت راست تابلویی مصور با عنوان روستای فوشه نظر هر مسافر و گردشگر را به خود جلب می کند.

در این تابلو چشم تنها بخش کوچکی از زیبایی های روستای فوشه را به تصویر می کشد، این روستا دارای چشم اندازهای خدادادی و چشم نواز که هر مسافر یا گردشگری را که وارد این روستا می شود غیر ممکن است که در مسافرت آینده خود این روستا را برای گذراندن یک روز خوش و زیبا انتخاب نکند.

جهت دیدن تصاویر بیشتر لطفا به ادامه مطلب بروید


عکس :سر کار خانم ربیعی

جمع آوری و تنظیم : مهدی پور (وبلاپ نصیرمحله)تاريخ : ۱۳٩٤/٢/۱۱ | ۳:۳٢ ‎ب.ظ | نویسنده : مهدی پور | نظرات ()
 
   
خدایا اگر ندانستم از تو چه بخواهم و از درخواست خودم حیران بودم ؛ تو مرا به آن چه صلاحم هست رهنمون باش.و دلم را بدانچه رستگاری من در آن هست؛متوجه فرماکه چنین کاری از توشگفت آور نیست و از کفایت های توناساخته نمی باشد.