بالاخره پس از چندین سال توقف در اجرای آسفالت روستای آهنکل با خبر شدم که با تلاش و پیگیری اهالی روستای آهنکل و شورای اسلامی و دهیار محترم نصیرمحله مرحله اول آسفالت این روستا در حال اجرا می باشد که جا دارد از زحمات این عزیزان تقدیر و تشکر داشته باشم  ولی بنده به عنوان یک برادر کوچک درخواستی از فرماندار محترم شهرستان شفت جنا ب آقای شفیعی ثابت  را دارم .

فرماندار محترم جناب آقای شفیعی ثابت ، بنده خواهشمندم فاز دوم آسفالت این روستا  مثل فاز اول چندین سال  به تاخیر نیفتد و مرحله دوم آن به زودی اجرا شود تا مردمان سختکوش و پرتلاش این روستا که به حق تا الان مشکلات و رنجهای زیادی را متحمل شدند  بتوانند از این موهبت که حق طبیعی آنان است بهرمند شوند .

بنده امیدوارم که روزی شاهد این باشم که تمام جاده های خاکی شهرستان شفت روزی آسفالته شوند و روستا نشینان پر تلاش ما بتوانند با رفاه و آسایش زندگی کنند و  ما شاهد شهرستانی آباد،  زیبا و  گردشگری و توریستی باشیم .

(به امید آن روز)


...تاريخ : ۱۳٩٢/۱۱/۱ | ۸:٢٩ ‎ب.ظ | نویسنده : مهدی پور | نظرات ()
 
   
خدایا اگر ندانستم از تو چه بخواهم و از درخواست خودم حیران بودم ؛ تو مرا به آن چه صلاحم هست رهنمون باش.و دلم را بدانچه رستگاری من در آن هست؛متوجه فرماکه چنین کاری از توشگفت آور نیست و از کفایت های توناساخته نمی باشد.