یا مقلب القلوب و الابصار، یا مدبر الیل و النهار

یا محول الحول و الاحوال، حول حالنا الی احسن الحال

درود و سلامی به سرسبزی بهار و رایحه گلهای بهاری،

تقدیم به شما دوستان و همراهان خوبم در وبلاگ نصیرمحله

شما عزیزانی که آخرین لحظات سال 91 رو با تمام افت و خیزها و اتفاقات خوب و بدش پشت سر می گذارید و الان که کمتر از 2 ساعت به سال تحویل نوروز 92 باقیست امیدوارانه به استقبال بهاری دل انگیز، در انتظار تولد دوباره ی طبیعت و سالی سرشار از عشق و زندگی نشسته اید.

سالی که به انتهای اون نزدیکیم رویدادهای زیادی را در خود داشت و گرچه اتفاقات بدش کم نبود ولی باید  اونهارو به فال نیک گرفت. در این سال، دوست داشتن و عشق ورزیدن را چه زیبا تجربه کردیم، داشته ها و نداشته ها، غم ها و شادیهایمان را از دور دست های دنیایی مجازی به اشتراک گذاشتیم.

پای حرف های همدیگه نشستیم، به درد دل های همدیگه گوش دادیم، با یکدیگر خندیدیم، اندوهمان را با هم قسمت کردیم و به پاس ودیعه ی با هم بودن ضمن پشت سر گذاشتن دومین سال فعالیت وبلاگ با زمان پیش رفتیم و با امید به تعالی و بهروزی، استمرار را پذیرفتیم.

بنده در وبلاگم همواره تلاش کردم تا با انتشار مطالب  متنوع شما دوستان را با لذتی پایدار و دانایی درخور مسرور سازم. هرچند ممکن است برخی از مطالب مورد پسند صددرصدی شما نبوده و در هرصورت بجا یا نابجا و احیانا" تکراری بوده که امیدوارم از این بابت رنجیده خاطر نباشید، به بزرگواری خودتان ببخشید و حلال کنید. امیدوارم در سال جدید بتوانیم با ایده های جدید در راستای اهداف متعالی قدمی بردارم و از لحظات ارزشمند دوستی ها به خوبی بهره ببریم و مطمئنا سعی خواهم نمود باموضوعات جذاب تر و با ابتکار بیشتری عمل نمایم تا همچنان موجبات رضایت خاطر شما عزیزان گرانقدر فراهم شود

امید که لحظه‌های آخر سال را دریابیم، کمی به خودمان بیاییم و ببینیم که در این یک سال چه کرده‌ایم، چه چیزی را به دست آورده‌ایم و چه چیز‌هایی را از دست داده‌ایم. آنهایی را که از دستشان  داده‌ایم هیچگاه به دست نمی‌آوریم و فقط می‌توانیم افسوس از دست دادنشان را بخوریم، ولی برای  کارهایی که انجام ندادیم و باید انجام می‌دادیم، هنوز فرصتی باقیست تا کمی تامل کنیم. این روزها که نوید‌بخش روزهای بهاری است به ما هشدار می‌دهد تا از فرصت‌ها به بهترین وجه استفاده کنیم و مهمتر از همه بخواهیم، به طریقی شایسته عمل کرده و همیشه دعایمان این باشد که در وانفسای قحطی محبت، هیچ چشمی گریان نشود.

و اینک در آستانه طلوع اولین روز بهار، در جشن رویش و سرسبزی و در تجسم عظیم ترین دگرگونی طبیعت، بار دیگر تمام امیدهایمان را گره خواهیم زد به دعای تحویــل سال و با ایمان به اینکه وجود ما لبریز شود از وجود خداوند، اندیشه هایمان نیز از این تاثیرپذیری متحــول خواهد شد

آرزو میکنم که آغاز سال 92 برای شما سالی سرشار از موفقیت، کامیابی و بهروزی باشد. سالی سراسر عشق و دوستی، سالی پر از لحظه های خوش، اتفاقات خوشایند و آینده ساز وانشاالله که روزهای تعطیلی را که در پیش خواهید داشت برای شما ایام خوش و لذت بخشی باشد و بتوانید کمالاستفاده را از آن ببرید

حلـول سال نـو پیـشاپیش بر همگی مبـارک
و هر روزتـان شادمـانه چـون نـوروز


...تاريخ : ۱۳٩۱/۱٢/۳٠ | ٢:٥٢ ‎ب.ظ | نویسنده : مهدی پور | نظرات ()
 
   
خدایا اگر ندانستم از تو چه بخواهم و از درخواست خودم حیران بودم ؛ تو مرا به آن چه صلاحم هست رهنمون باش.و دلم را بدانچه رستگاری من در آن هست؛متوجه فرماکه چنین کاری از توشگفت آور نیست و از کفایت های توناساخته نمی باشد.