بی احتیاطی راننده، یک خبرنگار گیلانی را به کما فرستاد


فومن - بر اثر برخورد یک دستگاه پیکان وانت در روستای گل افزان در ورودی شهر فومن با عابر پیاده که یکی از خبرنگاران استان گیلان بود، وی به کما رفت.

به گزارش روز چهارشنبه خبرنگار ایرنا، 'سمیه اکبری' عضو گروه خبرنگاران در خانه مطبوعات گیلان که در یکی از نشریات محلی این استان فعالیت می کند، عصر روز گذشته بر اثر برخورد یک دستگاه پیکان وانت در محور رشت به فومن روستای گل افزان، به شدت مجروح شد.

وی سریعاً توسط حاضرین در محل حادثه، به بیمارستان امام حسن مجتبی (ع) فومن و پس از آن برای طی مراحل بعدی درمان، به بیمارستان پورسینای رشت منتقل شد.

هم اکنون بنا به اظهار یکی از نردیکان وی، وضعیت عمومی این خبرنگار 29 ساله به علت شدت جراحات از ناحیه سر وخیم گزارش شده است.

کارشناس راهنمایی و رانندگی نیروی انتظامی فومن علت وقوع این حادثه دلخراش را سرعت غیرمجاز راننده پیکان وانت و عدم توانایی وی در کنترل خودرو هنگام عبور عابر پیاده اعلام کرده است.

منبع : خبرگزاری جمهوری اسلامی ایرانتاريخ : ۱۳٩۱/٤/٢۸ | ٦:۳٦ ‎ب.ظ | نویسنده : مهدی پور | نظرات ()
 
   
خدایا اگر ندانستم از تو چه بخواهم و از درخواست خودم حیران بودم ؛ تو مرا به آن چه صلاحم هست رهنمون باش.و دلم را بدانچه رستگاری من در آن هست؛متوجه فرماکه چنین کاری از توشگفت آور نیست و از کفایت های توناساخته نمی باشد.